Kol būsimi ir esami studentai po truputį grįžta į studentišką kasdienybę, mes dalijamės patarimais, kaip prisijaukinti naują gyvenamąją vietą ir ką daryti, kad net laikinas būstas taptų namais.
Nuo sofos iki lovos per porą minučių
Negalite turėti ir sofos, ir lovos? Pasirinkę kušetę FLEKKE, sutaupysite vietos ir pinigų. Paprasto dizaino baldas padės sukurti jaukų poilsio kampelį dienomis ir gerai išsimiegoti naktimis, nes ištraukus pagrindą, virs plačia dvigule lova. Dviejuose talpiuose stalčiuose pakaks vietos patalynei, o jei juose nutarsite laikyti kitus daiktus,  tiesiog apvilkite pagalves dekoratyviais užvalkalais ir atremkite į kušetės atlošą – turėsite kur minkštai atsiremti.
Pirmas įspūdis klaidingas
Kompaktiška spinta BRIMNES maža atrodo tik iš išorės. Ant vienos lentynos tilps apie 10 sulankstytų kelnių arba 20 marškinėlių trumpomis rankovėmis, o ant drabužių skersinio galėsite pakabinti apie 20 marškinių su pakabomis.
Vienas baldas, trys funkcijos
Stenkitės naudoti kuo universalesnius baldus, kurie turi daugiau nei vieną funkciją. Kojų kėdutė BOSNÄS jų turi net tris. Šį nedidelį baldą galima naudoti kaip papildomą vietą prisėsti, atramą kojoms sėdint ant sofos ar dėžę daiktams. Be to, bus paprasta palaikyti švarą, nes užvalkalą galima nuimti ir skalbti skalbyklėje.
Spinta – vienintelė ir nepakeičiama
Nebūtinai. Ypač jei kalbame apie studentus, kurie dažnai stumdo baldus, pirmenybę teikia paprastiems ir patogiems sprendimams arba dažnai kraustosi. Ideali alternatyva spintai savarankiško gyvenimo pradžioje yra tiesiog drabužių kabykla. Pavyzdžiui, MULIG, kurią galima statyti bet kur, net ir vonios kambaryje, kitose drėgnose patalpose ar įstiklintuose balkonuose, o prireikus daugiau privatumo – naudoti kaip kambario pertvarą.
Tegyvuoja minimalizmas
Nusprendę apsieiti su kuo mažiau baldų, rinkitės tokius, kuriuos galima pritaikyti įvairiau. Tualetinis staliukas BRIMNES su paslėptu veidrodžiu ir papuošalų dėžute gali būti naudojamas ne tik grožio procedūroms. Pasidėję ant jo nešiojamąjį kompiuterį, viduje galėsite laikyti knygas, rašiklius ar paslėpti mobilųjį telefoną, kad netrukdytų ruoštis egzaminui.
Virtuvėje: kartu ar atskirai?
Bendra virtuvė turi savų privalumų. Čia smagu kartu su buto draugais ruošti vakarienę ir dalintis ruošos darbais. Tačiau indais ir produktais norisi dalintis ne visada. Kaip nesusipykti? Sudarę bendrų darbų sąrašą ir naudojimosi virykle grafiką, pakabinkite visiems matomoje vietoje, o spintelių stalčius ir šaldytuvo lentynas pažymėkite vardais ar skirtingomis spalvomis. Tuomet kiekvienas žinos, į ką kreiptis, prireikus pasiskolinti vieną ar kitą produktą, ir kieno eilė šiandien plauti indus.
Virtuvėje atsiras daugiau vietos, jei dažniausiai naudojamus prieskonius, stalo įrankius ar lėkštes laikysite ant vežimėlio SUNNERSTA. Jis pravers ir keliaujant iš virtuvės į kambarį – galbūt norėsis nusivežti ką tik paruoštą vakarienę ar pasilikti jį prie lovos ir naudoti kaip knygų lentyną ar naktinį staliuką.
Ribotas bendros virtuvės plotas ir spintelių skaičius nebūtinai turi riboti jus. Su perforuotųjų lentų deriniais SKÅDIS virtuviniams reikmenims galite paskirti nors ir visą sieną.
Įvairių dydžių stikliniai indeliai IKEA 365+ padės ilgiau išsaugoti maisto atsargas, ypač jei mamos firminių salotų ar gėrybių iš daržo parsivežate ne taip ir dažnai. Laikydami produktus skaidriuose induose, tikrai neužmiršite, ką dar turite šaldytuve, o dėl sandarių dangtelių jūsų ir kambario draugų maisto kvapai nesusimaišys. Nebent mėgstate česnakų kvapo varškės apkepą – tuomet tai visai nesvarbu.
Vienas prieškambaris visiems
Nuomojamo buto prieškambaryje ne visada yra vietos didelei spintai. Kai vienoje erdvėje reikia sutalpinti kelių buto draugų paltus, striukes, šalikus ir kuprines (jau nekalbant apie dviratį), labai praverčia sienos. Ant jų pakaks vietos daugybei kabliukų, kabyklų ir laikiklių, o atlaisvintas grindis galėsite palikti savo ir svečių avalynei.
Tavo, mano ir mūsų
Bendrame vonios kambaryje svarbu atskirti, kas bendra, o kas privatu. Trys (ar daugiau, jei vienu vonios kambariu dalijatės su daugiau draugų) vežimėliai RÅSKOG puikiai tiks rankšluosčiams, kosmetikos reikmenims ir kitiems asmeniniams daiktams laikyti po ranka. O spintelėje po praustuvu pagaliau atsiras vietos tvarkingai sudėti bendrus vonios reikmenis: tualetinį popierių, skalbiklius ir valiklius.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
FLEKKE

kušetės rėmas su 2 stalčiais

88x86 cm balta

239 €

Yra daugiau variantų

ADDE

kėdė

39x47x77 cm balta

9,99

Yra daugiau variantų

LACK

staliukas

55x55x45 cm juoda

5,99

Yra daugiau variantų

BRIMNES

tualetinis staliukas

70x42x77 cm balta

69,99

LILLÅSEN

rašomasis stalas

102x49 cm

129 €

MULIG

drabužių kabykla

99x46x152 cm balta

6,99

Yra daugiau variantų

MACKAPÄR

batų stovas

78x32x40 cm balta

19,99

Yra daugiau variantų

SUNNERSTA

vežimėlis

33x97 cm

29,99

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu

15x7 cm

Ankstesnė kaina 2,99

2,49

Yra daugiau variantų

KLIPPAN

dvivietė sofa

180x88x66 cm tamsiai pilka

179 €

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

perforuotoji lenta

76x56 cm balta

14,99

Yra daugiau variantų

BURVIK

staliukas

45x Ø38 cm balta

Ankstesnė kaina 29,99

19,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu

9x Ø14 cm

3,49

Yra daugiau variantų

BOSNÄS

kojų kėdutė-dėžė

36x36 cm geltona

14,99

Yra daugiau variantų

SVALLERUP

lygus kilimas, vidaus/lauko

200x200 cm juoda-balta

59,99

LAIVA

knygų lentyna

62x24x165 cm tamsiai ruda

19,99

NIKKEBY

komoda su 4 stalčiais

4 stalčių raudona

89,99

BRIMNES

spinta su 2 durimis

78x50x190 cm balta

99 €

Yra daugiau variantų

KARLJAN

kėdė

49x55x81 cm raudona-raudona

34,99

Yra daugiau variantų

NISSE

sulankstomoji kėdė

45x47x76 cm juoda

9,99

RÅSKOG

vežimėlis

45x78 cm balta

49,99

Yra daugiau variantų

TJUSIG

kepurių kabykla

79x32x25 cm juoda

19,99

Yra daugiau variantų
X