Kas gali būti maloniau už naują pradžią naujuose namuose? Nebent tik poilsis pačių įrengtame miegamajame. Užsukite į svečius ir pasisemkite įkvėpimo – šis jaukus miegamasis dar visai neseniai buvo tik tuščias kambarys baltomis sienomis, o dabar kviečia atsipalaiduoti ir imtis pokyčių savo namuose. Iki puikaus rezultato – vos septyni paprasti žingsniai.

Balta drobė kūrybai

Naujas sluoksnis dažų tikrai daro stebuklus, tačiau ne ką prasčiau galima išsisukti ir su senąja sienų spalva. Tad kodėl gi nesutaupius? Pagalvokite, kokią nuotaiką norite kurti savo miegamajame. Baltos sienos suteiks jam šviesos ir lengvumo – tokiame kambaryje bus lengva atsipalaiduoti, pakankamai šviesu skaityti ir gera nubusti pailsėjus.

Reikia vietos daiktams?

Jei miegamajame neturite sieninės spintos, rinkitės laisvai pastatomą. Šiame kambaryje jų net dvi: viena atvira, o kita su sulankstomosiomis durimis, kurios užima mažiau vietos už įprastas. Baldų spalva balta, kaip ir sienų, todėl viskas gražiai dera tarpusavyje, o tradicinio stiliaus detalės suteikia miegamajam kaimiško žavesio.
 

Medžiaginė siena

Užuolaidos turi kur kas daugiau pritaikymo būdų, nei esame linkę naudoti. Jos ne tik puošia langus, bet ir suteikia privatumo, o prireikus gali tapti net kambario pertvara. Šiame miegamajame užuolaidų vaidmuo dvejopas: jos puikiai tinka atskirti drabužinę nuo likusios kambario dalies ir jaukiai papildo erdvę.
 

Šviesu ir minkšta

Jaukumą šiame miegamajame kuria tekstilė: minkštas rankų darbo vilnonis kilimas ir šviestuvas medžiaginiu gaubtu. Jis pakabintas kambario šone ir gana žemai, tad nuolat traukia žvilgsnį ir maloniai nuteikia.
 

Svarbiausias miegamojo baldas

Pagaliau priėjome prie svarbiausios dalies – lovos. Rinkdamiesi ją, negailėkite pinigų, juk investuojate į savo miegą! Statyti lovą galima bet kurioje kambario vietoje: po langu, kampe ar prie sienos. Tai priklauso nuo jūsų norų ir patalpos dydžio. Šis miegamasis pakankamai mažas, todėl lovos vieta neįprasta – pastatėme ją pačiame kambario centre, kad galvūgalyje dar liktų vietos drabužinei.
 

Klojame lovą saldiems sapnams

Visada malonu užmigti po baltutėliais patalais, tačiau kai miegamasis ir taip baltas, užvalkalus galima rinktis raštuotus. Subtilūs pilkos spalvos raštai atrodys puošniai ir įdomiai. O kad būtų dar ir patogu, kartu pagalvokite, kaip mėgstate miegoti: šiltai ar vėsiau, ant pilvo, nugaros ar šono. Nuo to priklauso, kokios antklodės ir pagalvės ieškoti.
 

Visada šalia

Jei vienu metu skaitote kelias knygas ir norite visas turėti šalia lovos arba nubudę naktį ieškote stiklinės vandens, jums tikrai reikia naktinio staliuko. Ankštokame miegamajame kaip šis, kur įprasto dydžio staliukas netilptų, jį galite pakeisti mažesniu, pavyzdžiui, serviravimo staliuku. Prireikus jį lengvai perkelsite kitur, o šalia dar liks vietos grindiniam šviestuvui!
 

Labas rytas ir labos nakties!

Voilà! Miegamasis paruoštas rytinėms garderobo paieškoms, saldžiam pietų miegui, ilgiems vakarams su knyga, kokybiškam poilsiui naktį arba... Ką jame veiksite, nuspręskite patys – juk šią erdvę įsirengėte sau.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

GLADOM

serviravimo staliukas, 45x53 cm, balta

17,99

Yra daugiau variantų

IDANÄS

atvira spinta, 59x211 cm, balta

199 €

Yra daugiau variantų

DYTÅG

užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, balta

89,99

Yra daugiau variantų

IDANÄS

spinta, 121x211 cm, balta

349 €

Yra daugiau variantų

REGNSKUR/SUNNEBY

kabamasis šviestuvas, balta

36,99

NYMÅNE

grindinis skaitymo šviestuvas, balta

49,99

Yra daugiau variantų
X