Geriausia, ką galite padaryti dėl savęs, tai gerai išsimiegoti. Jaukiai pritemdytame, vėsiame ir tyliame miegamajame tai padaryti bus daug paprasčiau. Ypač, jei prie ramios aplinkos dar pridėsite ir patogų čiužinį, pagalvę ar keletą išmanių įrenginių.

Patogu, nes natūralu

Kokybiškas čiužinys yra gero miego pagrindas. Ieškokite tokio, kurio sudėtyje yra medvilnės, vilnos, kokosų pluošto ar natūralaus latekso. Tada čiužinys ne tik suteiks atramą kūnui, bet ir palaikys tinkamą temperatūrą visą naktį.
 

Dvi pagalvės vienoje

Pakelkite savo poilsį į kitą lygį. Viena šios ergonominės pagalvės pusė yra su putų poliuretano, o kita – su geliniu užpildu, kuri nekaupia drėgmės, tad miegosite ne tik patogiai, bet ir vėsiai.
 

Kaip pasiklosi, taip išmiegosi

Net jeigu lova dalijatės su antrąja puse, kiekvienas ją galite pasikloti savaip. Norite minkštos ar kietesnės pagalvės? Mėgstate miegoti po šilta antklode? O gal labiau patiktų vėsesnė? Tiesiog išsirinkite.
 

Meilės vertas miegamasis

Prie jūsų savijautos būnant miegamajame prisideda ir jo stilius. Galbūt užtektų pakeisti lovą ar kitą baldą, kad laiko čia norėtųsi praleisti daugiau?
 

Švelnus, tvarus prisilietimas

Rinktis patalynės užvalkalus galima ne vien pagal audinio storį, švelnumą ar spalvą. Įsigiję pasiūtus iš 100 proc. medvilnės, kartu prisidėsite ir prie planetos gerovės, nes visa mūsų medvilnė gaunama iš tvaresnių šaltinių.
 

Užuolaidos, kurios ne tik temdo

Visada smagu nubudus pažiūrėti pro langą. Tačiau tam visai nebūtina keltis iš lovos. Mėgaukitės tingiais ir lėtais rytais prietemoje, o kai norėsite įsileisti saulės į kambarį, ritininę užuolaidą galėsite pakelti nuotoliniu būdu.
 

Šviesos tik tiek, kiek reikia

Susikurkite reikiamą atmosferą, naudodami išmanųjį apšvietimą. Įsigiję LED lempučių ar plokščių su valdymo įtaisu, visas jas galėsite įjungti arba išjungti, reguliuoti ryškumą ir spalvą, pritemdyti arba perjungti iš šiltos šviesos į šaltą.
 

Dar vienas žingsnis tvarumo link

Išlipę iš lovos, ieškote ko nors šilto ir minkšto? Patieskite ant grindų kilimą, kuris leis gerai jaustis ne tik pėdoms. Šis išaustas iš medvilnės, atlikusios nuo verpalų gamybos, todėl sunaudojama mažiau pirminės žaliavos ir daromas mažesnis poveikis aplinkai.
 

Kvėpuokite ramiai

Kol miegosite, šis oro valytuvas gerins oro kokybę kambaryje. Dalelių filtras surinks ore sklandančias dulkes ir žiedadulkes, o dujų filtras pašalins nemalonius kvapus. Kad netrukdytų ilsėtis, naktį galite įjungti sumažinto galingumo režimą.
 

Naujai dienai pasiruošę

Nuo to, kaip pradedate rytą, dažnai priklauso visa likusi diena. Žadintuvas su šviestuvu padės nubusti be įtampos – jis žadins palengva, iš lėto garsėdamas ir ryškėdamas.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

NYMÅNE

sien.-skait. šviestuvas, laid. įr., balta

19,99

Yra daugiau variantų

TIPHEDE

lygaus audimo kilimas, 120x180 cm, natūralios sp./juoda

14 €

KLUBBSPORRE

ergo. pagalvė, mieg. ant šono/nug., 44x56 cm

44,99

FJÄLLARNIKA

šilta antklodė, 150x200 cm

39,99

Yra daugiau variantų

DYTÅG

užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, balta

Ankstesnė kaina 89,99

79,99

Yra daugiau variantų

MISTERHULT

stalinis šviestuvas, 36 cm, bambukas/rankų darbo

34,99

LUDDROS

pagalvės apsauga, 50x60 cm

2,99

FÖRNUFTIG

oro valytuvas, 31x45 cm, balta

Ankstesnė kaina 69,99

59,99

FYRTUR

šviesos nepral. ritininė užuolaida, 140x195 cm, išmanusis be virvelės/veikia su baterijomis pilka

140 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.