Nors šiuose namuose gyvena tikri stalo žaidimų ir dėlionių entuziastai, sudėtingiausias jų iki šiol spręstas galvosūkis buvo rasti vietos daiktams nedideliame lofto tipo bute. Stokodami vietos ant grindų, jie nutarė išnaudoti sienas. Ir taip jų atviro tipo virtuvė tapo įspūdinga daiktų saugykla.

Lengva palaikyti tvarką

Šeimai, kuri nuolat juda, svarbu turėti daiktus po ranka. Viskas, nuo maisto produktų iki laisvalaikio įrangos, telpa čia – per visą sienos aukštį tvarkingai išdėliotose spintelėse.
 

Būsimi pietūs

Maistas suteikia energijos būsimiems nuotykiams, todėl planuoti, ką ir kada valgys, šiai keturių asmenų šeimai tiesiog būtina. Atvėrę jų šaldytuvo duris, viduje visada rasite lengvų patiekalų pietums, vaisių glotnučių ar sveikų užkandžių, skirtų išsinešti ir mėgautis gamtoje.
 

Svarbus kiekvienas centimetras

Šalia virtuvės įrengta nedidelė pusryčių zona su lentynomis. Kasdien naudojami indai ir stalo įrankiai čia visada po ranka, o viršutinės lentynos skirtos daiktams, kurių prireikia rečiau.
 

Tausoti, o ne švaistyti

Pamenate, kaip ši šeima vertina maistą? Tuomet tikrai nenustebsite sužinoję, kad jie labai stengiasi jo nešvaistyti. Produktus jie laiko negiliose spintelėse, kur viskas matyti, vos pravėrus dureles. Taip kur kas paprasčiau prisiminti, kokių ingredientų dar turite, ir be reikalo neprisipirkti naujų.
 

Sienos nebūtinos

Atviro tipo butas gali tapti puikiais šeimos namais. Pasak interjero dizainerės Annette Ydholm, sėkmę lemia funkcionalus erdvių suskirstymas, sumanūs daiktų laikymo sprendimai ir šiek tiek privatumo.
 

Visas gyvenimas prie vieno stalo

Šioje virtuvėje netrūksta įdomių sprendimų, bet visi namiškiai sutaria, kad atlenkiamasis stalas – pats geriausias. Prie jo patogu ir pusryčiauti, ir dirbti kompiuteriu, apačioje telpa dvi sulankstomosios kėdės, o papildomose kišenėse galima paslėpti laidus ar įvairaus dydžio elektronikos prietaisus.
 
„Jei namuose trūksta vietos, rinkitės baldus, kurie kompaktiškai susilanksto arba turi daugiau nei vieną paskirtį. Dar geriau, jei jie daro ir viena, ir kita.“

Interjero dizainerė
Annette Ydholm
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

VEDDINGE

durys, 60x80 cm, balta

24 €

Yra daugiau variantų

IHÅLLIG

stalo kilimėlis, 37 cm, natūralios sp./jūrų žolės

5,99

VADHOLMA

atviras daiktų laikymo baldas, 20x37x80 cm, ruda/beicuota uosio mediena

79 €

Yra daugiau variantų

NISSAFORS

vežimėlis, 50.5x30x83 cm, juoda

29,99

Yra daugiau variantų

LISABO

kėdė, uosis

79 €

Yra daugiau variantų

KALLHÄLL

stalas-knyga su dėtuve, 33/89/145x98 cm, balta/šviesi pilka

199 €

GLYPEN

vandens maišytuvas, nerūdijančio plieno imitacija

49 €

GLADELIG

puodelis, 37 cl, pilka

2,99

Yra daugiau variantų

UPPDATERA

lėkščių stovas, 15-23 cm, antracito sp.

9 €

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

maisto indelis su dangčiu, 1.0 l, stačiakampis/plastikas

8,99 / 3 vnt.

Yra daugiau variantų
X