„Gyvename penkiese: vyras, aš ir linksma pašėlusi trijulė – 4 metukų dukra ir 2 metukų broliai dvyniai“, – savo šeimą pristato šios savaitės herojė Birutė. Gimus dvyniams ankstukams, visas šeimos dėmesys nukrypo į juos, o namai liko kiek primiršti. Todėl dabar didžiausias jų noras – įsirengti svetainę, kad gausi šeima galėtų smagiai leisti laiką kartu.
Prieš...
Iki pokyčių didžiausias šeimos kambarys tarnavo kaip tėvų ir dvynių miegamasis. Tačiau netrukus broliukai kraustysis į atskirą vaikų kambarį, tad vietoj seno miegamojo galima įrengti jaukią, erdvią svetainę, kurioje tilptų ne tik visa šeima, jų daiktai, bet ir valgomojo stalas, mat iki šiol tokio neturėjo. Mažoje virtuvėje testovi vienas nedidelis staliukas, prie kurio susodinti didelę šeimą – tikras iššūkis. O žinote, kur šeima laiko indus? Lažinamės, kad neatspėjote – dėžėse po lova.
... ir po
Interjero dizainerė Gintarė noriai ėmėsi šio darbo. Pasirinkti sodrias, šiltas spalvas ją įkvėpė pati šeima – labai spalvinga ir energinga. Taip kambaryje atsirado tamsiai žalios sienos ir ryškiai geltonos interjero detalės. Tačiau svarbiausia buvo protingai suplanuoti kambario erdvę, kad ji atitiktų visus šeimos poreikius. Dabar atnaujintoje svetainėje pakaks vietos viskam: šeimos pietums, bendram laisvalaikiui ir net vaikų žaislams.
Šeimos pietums
Vienas didžiausių šeimos norų buvo turėti bendrą valgomąjį. Todėl svetainėje atsirado ištraukiamasis stalas EKEDALEN ir kėdės LEIFARNE, kurias, baigus valgyti, galima sudėti vieną ant kitos, kad neužimtų vietos. Dabar prie stalo lengvai tilps ne tik šeima, bet ir pietų užsukę seneliai ar kiti svečiai.
Prie sofos Gintarė pastatė stalą FLISAT, kuris tarnauja ir kaip kavos staliukas, ir kaip žaidimų stalas – vaikams tereikia išsitraukti po juo pakištas medines taburetes. O po stalviršiu paslėptose dėžutėse patogu laikyti ne tik vaikų žaislus, bet ir pradėtą skaityti knygą ar žurnalus.
„Kad pietaujant viskas būtų po ranka, valgomojo zonoje pastačiau indaują. Ją atstoja medinės spintelės IVAR, kurias nudažėme sienų spalva. Tokį sprendimą priėmiau tam, kad iš pirmo žvilgsnio jų nesimatytų. Šiame kambaryje turėjo tilpti daug skirtingų baldų ir erdvė galėjo atrodyti perkrauta, todėl kai kuriuos iš jų paslėpiau.“
IKEA interjero dizainerė Gintarė Gumenikovaitė-Barzdė
Bendram laisvalaikiui
Svarbiausias naujos svetainės akcentas – sofa-lova FRIHETEN, ant kurios patogu susėsti drauge, žaisti, skaityti, o išskleidus – net ir miegoti. Virš sofos ir aplink visą kambario perimetrą Gintarė pakabino paveiklų lentynėles MOSSLANDA. Jos ne tik vizualiai skiria svetainės sieną į dvi dalis, bet ir puikiai tinka šeimos nuotraukų ar piešinių galerijai. Eksponatus galima keisti taip dažnai, kaip norisi, nes sumanius pakabinti naują rėmelį, nereikia nei gręžti skylių, nei kalti vinių. Nuostabu!
Vaikų žaislams
Bendroje svetainėje reikėjo atrasti vietos ir vaikų žaislams. Todėl priešais sofą, prie tėvams skirtų knygų spintų, interjero dizainerė suplanavo vaikišką daiktų laikymo derinį TROFAST. Saulė, Tauras ir Girius gavo vardines dėžutes, kad būtų smagu ne tik žaisti, bet ir tvarkytis. Juk daug lengviau grąžinti daiktus į vietą, kai žinai, kur jie turi gulėti, tiesa?


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

TERESIA

dieninės užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, balta

Ankstesnė kaina 12,99

9,99 / 2 vnt.

EKEDALEN

ištraukiamasis stalas, 120/180x80 cm, tamsiai ruda

229 €

Yra daugiau variantų

TROFAST

daiktų laik. derinys su dėžėmis, 93x44x52 cm, baltai beic. pušies masyv. mediena/balta

114 €

Yra daugiau variantų

FLISAT

vaikiškas stalas, 83x58 cm

Ankstesnė kaina 69,99

59,99

Yra daugiau variantų

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas, panda

Ankstesnė kaina 24,99

16,99

HUSET

lėlės svetainės baldai

14,99

FLISAT

vaikiška taburetė, 24x24x28 cm

20 €

Yra daugiau variantų

BURVIK

staliukas, 38 cm, juoda

39,99

Yra daugiau variantų

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė, 115 cm, juoda

7,99

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, auksinė ruda

Ankstesnė kaina 7,99

5,99

Yra daugiau variantų

IVAR

spintelė, 80x30x83 cm, pušis

89 €

Yra daugiau variantų

TROFAST

sieninė lentyna, 93x21x30 cm, baltai beic. pušies masyv. mediena/balta

Ankstesnė kaina 64 €

59 €

Yra daugiau variantų

TOKABO

stalinis šviestuvas, stiklas matinė balta

9,99

ASKHOLMEN

lauko kėdė, sulankstoma (-s) šviesiai rudai beicuota (-s)

35 €

VILBORG

temdančiosios užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, smėlinė

Ankstesnė kaina 59,99

49,99

Yra daugiau variantų

MÅLA

piešimo popieriaus ritinys, 30 m

3,49 / 30 m
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.