„Gyvename penkiese: vyras, aš ir linksma pašėlusi trijulė – 4 metukų dukra ir 2 metukų broliai dvyniai“, – savo šeimą pristato šios savaitės herojė Birutė. Gimus dvyniams ankstukams, visas šeimos dėmesys nukrypo į juos, o namai liko kiek primiršti. Todėl dabar didžiausias jų noras – įsirengti svetainę, kad gausi šeima galėtų smagiai leisti laiką kartu.
Prieš...
Iki pokyčių didžiausias šeimos kambarys tarnavo kaip tėvų ir dvynių miegamasis. Tačiau netrukus broliukai kraustysis į atskirą vaikų kambarį, tad vietoj seno miegamojo galima įrengti jaukią, erdvią svetainę, kurioje tilptų ne tik visa šeima, jų daiktai, bet ir valgomojo stalas, mat iki šiol tokio neturėjo. Mažoje virtuvėje testovi vienas nedidelis staliukas, prie kurio susodinti didelę šeimą – tikras iššūkis. O žinote, kur šeima laiko indus? Lažinamės, kad neatspėjote – dėžėse po lova.
... ir po
Interjero dizainerė Gintarė noriai ėmėsi šio darbo. Pasirinkti sodrias, šiltas spalvas ją įkvėpė pati šeima – labai spalvinga ir energinga. Taip kambaryje atsirado tamsiai žalios sienos ir ryškiai geltonos interjero detalės. Tačiau svarbiausia buvo protingai suplanuoti kambario erdvę, kad ji atitiktų visus šeimos poreikius. Dabar atnaujintoje svetainėje pakaks vietos viskam: šeimos pietums, bendram laisvalaikiui ir net vaikų žaislams.
Šeimos pietums
Vienas didžiausių šeimos norų buvo turėti bendrą valgomąjį. Todėl svetainėje atsirado ištraukiamasis stalas EKEDALEN ir kėdės LEIFARNE, kurias, baigus valgyti, galima sudėti vieną ant kitos, kad neužimtų vietos. Dabar prie stalo lengvai tilps ne tik šeima, bet ir pietų užsukę seneliai ar kiti svečiai.
Prie sofos Gintarė pastatė stalą FLISAT, kuris tarnauja ir kaip kavos staliukas, ir kaip žaidimų stalas – vaikams tereikia išsitraukti po juo pakištas medines taburetes. O po stalviršiu paslėptose dėžutėse patogu laikyti ne tik vaikų žaislus, bet ir pradėtą skaityti knygą ar žurnalus.
„Kad pietaujant viskas būtų po ranka, valgomojo zonoje pastačiau indaują. Ją atstoja medinės spintelės IVAR, kurias nudažėme sienų spalva. Tokį sprendimą priėmiau tam, kad iš pirmo žvilgsnio jų nesimatytų. Šiame kambaryje turėjo tilpti daug skirtingų baldų ir erdvė galėjo atrodyti perkrauta, todėl kai kuriuos iš jų paslėpiau.“
IKEA interjero dizainerė Gintarė Gumenikovaitė-Barzdė
Bendram laisvalaikiui
Svarbiausias naujos svetainės akcentas – sofa-lova FRIHETEN, ant kurios patogu susėsti drauge, žaisti, skaityti, o išskleidus – net ir miegoti. Virš sofos ir aplink visą kambario perimetrą Gintarė pakabino paveiklų lentynėles MOSSLANDA. Jos ne tik vizualiai skiria svetainės sieną į dvi dalis, bet ir puikiai tinka šeimos nuotraukų ar piešinių galerijai. Eksponatus galima keisti taip dažnai, kaip norisi, nes sumanius pakabinti naują rėmelį, nereikia nei gręžti skylių, nei kalti vinių. Nuostabu!
Vaikų žaislams
Bendroje svetainėje reikėjo atrasti vietos ir vaikų žaislams. Todėl priešais sofą, prie tėvams skirtų knygų spintų, interjero dizainerė suplanavo vaikišką daiktų laikymo derinį TROFAST. Saulė, Tauras ir Girius gavo vardines dėžutes, kad būtų smagu ne tik žaisti, bet ir tvarkytis. Juk daug lengviau grąžinti daiktus į vietą, kai žinai, kur jie turi gulėti, tiesa?


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
VILBORG

temdančiosios užuolaidos, 2 vnt.

145x300 cm smėlinė

49,99 / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

TERESIA

dieninės užuolaidos, 2 vnt.

145x300 cm balta

7,99 / 2 vnt.

EKEDALEN

ištraukiamasis stalas

120/180x80 cm tamsiai ruda

179 €

Yra daugiau variantų

FLISAT

vaikiškas stalas

58x48 cm

49,99

Yra daugiau variantų

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas

12,99

MULA

skaitliukai

39x18x33 cm

5,99

Įprasta kaina 9,99

SANELA

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm tamsi žalia

5,99

Yra daugiau variantų

BURVIK

staliukas

45x Ø38 cm juoda

24,99

Yra daugiau variantų

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė

12x115 cm juoda

6,99

Yra daugiau variantų

MÄRIT

stalo takelis

35x130 cm smėlinė

3,99

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm auksinė ruda

5,99

Yra daugiau variantų

IVAR

spintelė

80x30x83 cm

49 €

Yra daugiau variantų

SPORUP

trumpo plauko kilimas

170x240 cm šviesi smėlinė

79,99

Yra daugiau variantų

TOKABO

stalinis šviestuvas

15 cm matinė balta

7,99

Yra daugiau variantų

TJALLA

sieninis laikrodis

4x Ø28 cm juoda

9,99

Yra daugiau variantų

MÅLA

piešimo popieriaus ritinys

45 cm

2,99 / 30 m

ASKHOLMEN

lauko kėdė

36x49x87 cm šviesiai rudai beicuota (-s)

20 €

TROFAST

daiktų laik. derinys su dėžėmis

93x44x52 cm balta

74 €

Yra daugiau variantų

HUSET

lėlės svetainės baldai

12,99

FLISAT

vaikiška taburetė

24x24 cm

19,99

Yra daugiau variantų

TROFAST

sieninė lentyna

21x30 cm balta

41 €

Yra daugiau variantų

FRIHETEN

kampinė sofa-lova su patalynės dėže

151x66 cm smėlinė

439 €

Yra daugiau variantų
X