Pristabdžius veiklą karantino metu, atsiranda daugiau laiko pagalvoti, kaip patobulinti savo verslą ar atnaujinti patalpas. Būtent to ėmėsi drabužių parduotuvę turintys Asta ir Karolis. Čia jie turi įsirengę dirbtuves, į kurias užsukdavo ir pirkėjai, norintys apžiūrėti ar pasimatuoti poros kuriamas prekes. „Norėtųsi, kad ši erdvė būtų jaukesnė mūsų svečiams“, – anketoje rašė Asta. Į jos prašymą atsiliepė IKEA interjero dizainerė Justina Koskauskė. Pažiūrėkite, kaip jai pavyko kilstelėti šeimos verslą į kitą lygį.
Erdvės daug, o naudos?
Poros parduotuvė įrengta pastato cokoliniame aukšte, todėl patalpose gana tamsu.  Erdvė iš tiesų labiau primena dirbtuves nei jaukų butiką. Ir nors vietos čia gana daug, Asta ir Karolis skundėsi neturintys, kur susidėti visus reikiamus daiktus. Drabužių kabyklos, medinės dėžės, eskizai ir dokumentai buvo išrikiuoti pasieniais, o patalpos centre plytėjo didžiulė tuščia erdvė. Skirtingų rūšių daiktai buvo laikomi kartu, todėl ko nors prireikus tekdavo ilgai ieškoti ir ne visada pavykdavo rasti.
„Didelę erdvę suskirsčiau zonomis – taip ją kur kas lengviau suvaldyti. Dalį patalpos skyriau dirbtuvėms, įrengiau poilsio kampelį šeimininkams ir jų klientams, o didžiausią plotą palikau drabužių ekspozicijai ir sandėliui. Ir tam neprireikė nė vienos papildomos sienos!“
IKEA interjero dizainerė Justina Koskauskė
Pirkėjų poilsio sala
Kas sakė, kad virtuvės baldai tinka tik virtuvėje? Interjero dizainerė Justina nutarė įrodyti priešingai ir iš virtuvinių spintelių su fasadais BODBYN suprojektavo salą, padedančią atskirti pirkėjų poilsio zoną. Už salos galima matuotis drabužius, o kad laukimas eilėje neprailgtų – prisėsti ir pasivaišinti kava. Parduotuvės savininkams sala taip pat pravers: ją galima naudoti kaip prekystalį, spintelėse patogu laikyti daiktus, kurių nebūtina matyti visiems, o ant stalviršio – lankstyti drabužius.
Ir darbui, ir pietums
Įrenginėjant komercines patalpas, svarbu prisiminti, kad čia bus ne tik dirbama. Poilsio zona būtina, ir taškas. Juk stalas su kėdėmis praverčia ne vien per pertraukas ar pietus – čia patogu kalbėtis su partneriais ir rengti kūrybines sesijas. Kadangi poros dirbtuvėse darbo stalas turi ne vieną paskirtį, tai ir dizainas jo ne standartinis: kojas atstoja medinės žirgės FINNVARD su lentynomis, o stalviršis pakankamai platus, kad būtų galima sėdėti dviese vienam priešais kitą.
Ekspozicija
Daiktų laikymo sistema ELVARLI su skersiniais pakabams bei medinės lentynos IVAR puikiai išnaudoja patalpos aukštį iki pat lubų. Dabar jose patogu laikyti tiek sulankstytus, tiek pakabinamus drabužius, o poreikiams pasikeitus galima įrengti daugiau lentynų ir reguliuoti jų aukštį. Smulkiems aksesuarams sudėti Justina parūpino puošnių dėžučių RABBLA – jų dangčiai bambukiniai, o pačios pagamintos iš drėgmei atsparaus poliesterio.
Dirbtuvės
Astos ir Karolio dirbtuves nuo pirkėjams skirtos erdvės skiria prie grindų ir lubų tvirtinamos lentynos ELVARLI. O už jų telpa viskas, ko gali prireikti kuriant: dvigubas darbo stalas, pakankamai ryškus apšvietimas, platus darbastalis spausdintuvui ir terminiam presui, visa eilė spintelių ir medinės lentynos su šeimininkų turėtomis dėžėmis, kuriose patogu sandėliuoti jau pagamintas prekes.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
STRANDMON

fotelis

82x96x101 cm tamsiai pilka

149 €

Yra daugiau variantų

SPRUTTIG

pakabas

39 cm juoda

1,49 / 10 vnt.

LÅNGFJÄLL

biuro kėdė

68x68 cm juoda-tamsiai pilka

119 €

Yra daugiau variantų

KULLABERG

taburetė

36x36 cm juoda

29,99

Yra daugiau variantų

HELMER

stalčių spintelė su ratukais

28x69 cm juoda

34,99

Yra daugiau variantų

KNODD

šiukšliadėžė su dangčiu

51x Ø41 cm pilka

14,99

Yra daugiau variantų

TJUSIG

kabykla

19x7x78 cm juoda

12,99

Yra daugiau variantų

IVAR

spintelė su durelėmis

80x30x83 cm balta

75 €

RABBLA

dėžė su dangčiu

25x35x20 cm

12,99

Yra daugiau variantų

BODBYN

durys

60 x 60 cm tamsi žalia

29 €

Yra daugiau variantų

TORARED

kabamojo šviestuvo gaubtas

34x Ø36 cm

Ankstesnė kaina 19,99

14,99

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas

9 cm

4,99

Yra daugiau variantų

SVENSÅS

užrašų lenta

40x60 cm juoda

9,99

Yra daugiau variantų

BODBYN

durys

60x80 cm tamsi žalia

36 €

Yra daugiau variantų

SPORUP

trumpo plauko kilimas

170x240 cm tamsi žalia

79,99

Yra daugiau variantų

AGEN

krėslas

58x56x79 cm

39,99

FLÅDIS

krepšys

32x Ø25 cm

9,99

GLADOM

serviravimo staliukas

52.5x Ø44.5 cm juoda

19,99

Yra daugiau variantų

BODBYN

stalčiaus fasadas

59.7x19.7 cm tamsi žalia

15 €

Yra daugiau variantų

BODBYN

stiklinės durelės

30 x 80 cm tamsi žalia

30 €

Yra daugiau variantų

RÅSKOG

vežimėlis

45x78 cm pilkai žalia

49,99

Yra daugiau variantų
X