Pristabdžius veiklą karantino metu, atsiranda daugiau laiko pagalvoti, kaip patobulinti savo verslą ar atnaujinti patalpas. Būtent to ėmėsi drabužių parduotuvę turintys Asta ir Karolis. Čia jie turi įsirengę dirbtuves, į kurias užsukdavo ir pirkėjai, norintys apžiūrėti ar pasimatuoti poros kuriamas prekes. „Norėtųsi, kad ši erdvė būtų jaukesnė mūsų svečiams“, – anketoje rašė Asta. Į jos prašymą atsiliepė IKEA interjero dizainerė Justina Koskauskė. Pažiūrėkite, kaip jai pavyko kilstelėti šeimos verslą į kitą lygį.
Erdvės daug, o naudos?
Poros parduotuvė įrengta pastato cokoliniame aukšte, todėl patalpose gana tamsu.  Erdvė iš tiesų labiau primena dirbtuves nei jaukų butiką. Ir nors vietos čia gana daug, Asta ir Karolis skundėsi neturintys, kur susidėti visus reikiamus daiktus. Drabužių kabyklos, medinės dėžės, eskizai ir dokumentai buvo išrikiuoti pasieniais, o patalpos centre plytėjo didžiulė tuščia erdvė. Skirtingų rūšių daiktai buvo laikomi kartu, todėl ko nors prireikus tekdavo ilgai ieškoti ir ne visada pavykdavo rasti.
„Didelę erdvę suskirsčiau zonomis – taip ją kur kas lengviau suvaldyti. Dalį patalpos skyriau dirbtuvėms, įrengiau poilsio kampelį šeimininkams ir jų klientams, o didžiausią plotą palikau drabužių ekspozicijai ir sandėliui. Ir tam neprireikė nė vienos papildomos sienos!“
IKEA interjero dizainerė Justina Koskauskė
Pirkėjų poilsio sala
Kas sakė, kad virtuvės baldai tinka tik virtuvėje? Interjero dizainerė Justina nutarė įrodyti priešingai ir iš virtuvinių spintelių su fasadais BODBYN suprojektavo salą, padedančią atskirti pirkėjų poilsio zoną. Už salos galima matuotis drabužius, o kad laukimas eilėje neprailgtų – prisėsti ir pasivaišinti kava. Parduotuvės savininkams sala taip pat pravers: ją galima naudoti kaip prekystalį, spintelėse patogu laikyti daiktus, kurių nebūtina matyti visiems, o ant stalviršio – lankstyti drabužius.
Ir darbui, ir pietums
Įrenginėjant komercines patalpas, svarbu prisiminti, kad čia bus ne tik dirbama. Poilsio zona būtina, ir taškas. Juk stalas su kėdėmis praverčia ne vien per pertraukas ar pietus – čia patogu kalbėtis su partneriais ir rengti kūrybines sesijas. Kadangi poros dirbtuvėse darbo stalas turi ne vieną paskirtį, tai ir dizainas jo ne standartinis: kojas atstoja medinės žirgės FINNVARD su lentynomis, o stalviršis pakankamai platus, kad būtų galima sėdėti dviese vienam priešais kitą.
Ekspozicija
Daiktų laikymo sistema ELVARLI su skersiniais pakabams bei medinės lentynos IVAR puikiai išnaudoja patalpos aukštį iki pat lubų. Dabar jose patogu laikyti tiek sulankstytus, tiek pakabinamus drabužius, o poreikiams pasikeitus galima įrengti daugiau lentynų ir reguliuoti jų aukštį. Smulkiems aksesuarams sudėti Justina parūpino puošnių dėžučių RABBLA – jų dangčiai bambukiniai, o pačios pagamintos iš drėgmei atsparaus poliesterio.
Dirbtuvės
Astos ir Karolio dirbtuves nuo pirkėjams skirtos erdvės skiria prie grindų ir lubų tvirtinamos lentynos ELVARLI. O už jų telpa viskas, ko gali prireikti kuriant: dvigubas darbo stalas, pakankamai ryškus apšvietimas, platus darbastalis spausdintuvui ir terminiam presui, visa eilė spintelių ir medinės lentynos su šeimininkų turėtomis dėžėmis, kuriose patogu sandėliuoti jau pagamintas prekes.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

STRANDMON

fotelis, Nordvalla tamsiai pilka

209 €

Yra daugiau variantų

SPRUTTIG

pakabas, juoda

1,99 / 10 vnt.

LÅNGFJÄLL

konferencinė kėdė, Gunnared tamsiai pilka/juoda

149 €

Yra daugiau variantų

AGEN

krėslas, rotangas/bambukas

64,99

FLÅDIS

krepšys, 25 cm, jūrų žolės

10,99

HELMER

stalčių spintelė su ratukais, 28x69 cm, juoda

49,99

Yra daugiau variantų

KNODD

šiukšliadėžė su dangčiu, 40 l, pilka

22,99

Yra daugiau variantų

TJUSIG

kabykla, 78 cm, juoda

13,99

Yra daugiau variantų

IVAR

spintelė su durelėmis, 80x83 cm, balta

89 €

RABBLA

dėžė su dangčiu, 25x35x20 cm

16,99

Yra daugiau variantų

TORARED

kabamojo šviestuvo gaubtas, 36 cm, viksva/rankų darbo

19,99

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, vidaus/lauko papuošimas/žolė

6,99

Yra daugiau variantų

SVENSÅS

užrašų lenta, 40x60 cm, juoda

12,99

Yra daugiau variantų

BODBYN

stalčiaus fasadas, 60x20 cm, tamsi žalia

17 €

Yra daugiau variantų

BODBYN

durys, 60x80 cm, tamsi žalia

47 €

Yra daugiau variantų

KULLABERG

taburetė, juoda

39,99

Yra daugiau variantų

GLADOM

serviravimo staliukas, 45x53 cm, juoda

19,99

Yra daugiau variantų
X