Per pandemiją vienas iš Vilniuje įsikūrusių šeimos restoranų „Jurgis ir drakonas“ nusprendė atnaujinti savitarnos zoną, kurioje klientai gali patys įsipilti gaiviųjų gėrimų, pasidaryti kavos ar arbatos, pasiimti įrankius. Įgyvendinti pokyčius nuo idėjos iki įrengimo jiems padėjo mūsų verslo interjerų dizaineriai. 

Apie projektą

Vienas iš kliento prašymų buvo, kad interjero spalvos ir dizainas būtų klasikinio, laikui nepavaldaus stiliaus ir derėtų prie kitų restorano erdvių. Svarbiausia šiame projekte buvo nedidelėje erdvėje sutalpinti visą reikiamą įrangą ir išlaikyti estetinį vaizdą. 

Po atnaujinimo savitarnos zona primena namus. Čia atsirado sala, leidžianti prieiti iš visų pusių ir patogiai judėti tiek darbuotojams, tiek restorano klientams. Virš – jos jaukumo suteikiantys bambukiniai šviestuvai, o šalia – uždaros spintelės įvairiems daiktams paslėpti ir sieninės lentynos interjero dekoracijos bei svyrantiems augalams.
„Atnaujinimus esame darę ir su interjero dizaineriais, ir savarankiškai. Mūsų išvada: profesionalų pagalba padeda išvengti taisymų, kurie kainuoja papildomai ir išsitęsia laike.“

Šeimos restoranų „Jurgis ir drakonas“ direktorė Odeta Bložienė
„Įrengiant arba atnaujinant kavinę ar restoraną, vienas svarbiausių dalykų yra medžiagų patvarumas ir lengva jų priežiūra. Baldų fasadai turėtų būti lengvai valomi, o minkštųjų baldų audiniai – nuimami, kad būtų paprasta išskalbti ar pervilkti ir taip pakeisti erdvės interjerą. Siekiant greito rezultato su mažesnėmis investicijomis, galima žaisti tik su dekoracijomis, tekstile ir apšvietimu. Išnaudokite sienas, nes jos geriausiai matomos lankytojams.“

IKEA interjero dizainerė Aistė Lėkytė

Nemokamas interjeras verslui

IKEA‘oje verslo klientai gali rasti estetiško ir funkcionalaus dizaino sprendimų. Interjero dizaineriai patars, kaip išsirinkti tinkamiausius baldus, paruoš projektą ir padės jį įgyvendinti pasirinktoje erdvėje: biuruose ar gyvenamosiose patalpose, nedidelėse parduotuvėse, viešbučiuose, kavinėse ar kitur.

Nusprendus įgyvendinti pasiūlytą projektą ir įsigijus ne mažiau kaip 70 proc. IKEA baldų bei aksesuarų, interjero dizaino paslauga nekainuos.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

RAMSHULT/BERGSHULT

sieninė lentyna, 80x20 cm, balta

17,99

Yra daugiau variantų

VRENA

stalviršis, 186x2.8 cm, ąžuolas/lukštas

129 €

Yra daugiau variantų

MISTERHULT

kabamasis šviestuvas, 45 cm, bambukas/rankų darbo

69,99
X