Kada keliauti, jeigu ne dabar: kai nebereikia sukti galvos, kad pirmadienį reikės į darbą, ir pagaliau turi marias laiko poilsiui. Kad įspūdingiausia jos gyvenimo kelionė vis dar prieš akis, ši moteris įsitikino tik išėjusi į pensiją ir persikrausčiusi gyventi pas savo dukters šeimą. Dabar kiekvienas savaitgalis jai – lyg ilgai lauktos atostogos, kai į nedidelį namą su terasa pasimėgauti šeimos kruizu suplaukia kelios artimųjų kartos.

Daugiau informacijos apie ÄPPLARÖ ir kitus lauko baldus rasite pirkėjo gide.
Asmeninis ramybės uostas
Kaip gera turėti kur ramiai prisišvartuoti po ilgos savaitės: išeini į terasą, išsitiesi ant lauko sofos ÄPPLARÖ ir mėgaujiesi poilsiu be jokios sąžinės graužaties. Kai pro šalį slenka debesys ir dienos rūpesčiai, o po kojomis – tvirtas ir ilgaamžis „denis“ su oro sąlygoms atsparia grindų danga RUNNEN, rodos, nieko daugiau ir nereikia.
Viskas įskaičiuota
Jausmas čia – lyg kelionėje su „viskas įskaičiuota“: stalas iš anksto padengtas pietums ir vakarienei, stiklinės pilnos gaivaus brizo, mintyse ošia vandenynas, o prie baseino – žaidžiantys anūkai. Kažkur akiratyje ganosi MAMMUT'ai ir, tik labai gerai įsižiūrėjęs, horizonte išvysi savo pakrantės veją pjaunantį kaimyną.
Kelionėje nebūna blogo oro
Negalite planuoti poilsio dėl permainingų vasaros orų? Atsipalaiduokite. Po lauko skėčiu KARLSÖ šeimos savaitgalis galės tęstis net ir prapliupus lietui, o jeigu vakare atklys vėsesnis vėjas, švelniu glėbiu svečius sušildys užtiesalai VÅRKRAGE.
Tegu šviesa negęsta
Vakarais ši jauki terasa – lyg švyturys, viliojantis užsukti ne tik iš darbo grįžusius vaikus, bet ir kaimynus. Po saulėlydžio joje įsižiebia šviestuvai SOLVINDEN, o vakaro pokalbius lydi žibintuose negęstanti žvakių šviesa.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/balta

15 €

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

ąsotis su dangteliu, 1.5 l, skaidrus stiklas/kamštiena

Ankstesnė kaina 8,99

7,99

POKAL

stiklinė, 27 cl, skaidrus stiklas

Ankstesnė kaina 4,49

3,49 / 6 vnt.

Yra daugiau variantų

BINTJE

vazonas, 9 cm, galvanizuotas

0,70

RUNNEN

lauko grindų danga, 0.81 m², tamsiai pilka

21 € / 9 vnt.

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.