Pasibaigus oranžerijos sezonui ir vis mažiau dienų liekant iki Kalėdų, šalia parduotuvės IKEA nutarėme įkurti saldžių Kalėdų krautuvėlę ir didžiausią imbierinį namelį mieste!

Darbo laikas:
IV–VII 12.00–19.00
Gruodžio 24 d. 12.00–18.00 
 
Ieškome naujų būdų užtikrinti jūsų saugumą, todėl nuo šiol šventinių saldumynų galite nusipirkti ir lauke. Specialiai įrengtoje lauko prekybos patalpoje pirkėjus džiuginsime skandinaviška konditerija, tradiciniais Kalėdų kepiniais ir papuošimais.
Daug džiaugsmo smaližiams
Žinome, kad gardžiausi saldėsiai visada pasibaigia per anksti. Todėl Kalėdų krautuvėlėje kepame įspūdingo dydžio imbierinius sausainius, cukrumi apibarstytus riestainius ir milžiniškus morengus, kad saldus džiaugsmas truktų ilgiau.
Skoniai iš vaikystės
Ar ir jums medaus, cinamono bei gvazdikėlių kvapas primena vaikystę? Tuomet krautuvėlėje ieškokite kalėdinio džiovintų vaisių pyrago. Mūsų konditeriai kepė jį pagal receptus, paveldėtus iš mamų, ir tikrai nepagailėjo uogų bei riešutų!
Skandinaviškas šakotis
Patys smalsiausi smaližiai galės paragauti skandinaviško „šakočio“ KRANSEKAKE, kurio sudėtyje nėra nė gramo miltų ir glitimo – trapaus pyrago pagrindą sudaro migdolų masė, miltelinis cukrus ir kiaušinių baltymai.