Ryškiai už mažai: daiktų laikymo sprendimai

Pasiryžote netvarką namuose paversti tvarka? Pradėkite nuo miegamojo. Jei jūsų kambarys nestandartinis (galbūt jis įrengtas bute be sienų, o gal vienu kambariu dalijasi tėvai ir vaikai?), ir daiktų laikymo sprendimai jame turi būti ypatingi. Mobilios drabužių kabyklos, spintos ir lentynos padės paskirstyti erdves, lengviau rasti reikiamus daiktus ir pagaliau įgyvendinti sau duotus pažadus.
Knygų spintos BILLY – ne tik knygoms
Šiais metais unikaliai paprasto dizaino knygų spintos BILLY sugrįžta ryškios ir atsinaujinusios. Jubiliejinėje 40-mečio kolekcijoje, be klasikinių spalvų, rasite ir ryškiai geltoną bei naujų stilingų priedų. O kai išsirinksite gražiausią, beliks nuspręsti, ką apgyvendinsite savo naujosios spintos lentynose: knygas, dokumentus, o gal vaikų žaislus ar sporto įrangą? Pasisemkite įkvėpimo.
Nuo kėdės iki fotelio – tik pora pagalvėlių
Kai nebeliks vietos ant sofos, susodinti savo mėgstamas ryškių spalvų pagalvėles galite ir ant kėdžių – kaip papildomą sėdimosios dalies paminkštinimą ar atramą nugarai. Geometriniais raštais papuošti pagalvėlių užvalkalai MAJALISA net visiškai paprasto dizaino kėdę gali paversti tikru meno kūriniu, o namuose gražiai dera su įvairių spalvų užvalkalais GURLI.
Squared storage
Stack them up. Mount on the wall. Use them as a room divider or add castors. The clean, simple design and the big variety of KALLAX shelving units make them flexible enough for almost any need. Display your treasures on open shelves or use closed KALLAX storage with boxes and doors to hide away small or messy things that you need but don’t want to see.
Lengva montuoti ir transformuoti
Vienintelis įrankis, kurio prireiks montuojant daiktų laikymo derinį PLATSA, yra jūsų rankos. Lengvai sujungsite kelis spintos rėmus vieną su kitu, naudodami rinkinyje esančius spaustukus. Juos paprasta pritvirtinti, o kraustantis į naujus namus ar prireikus pergabenti spintą į kitą kambarį – patogu nuimti nenaudojant įrankių. Be to, įsigytą spintą lengvai transformuosite pagal poreikius: pridėdami papildomų dalių, keisdami vietomis esamas arba nuimdami nereikalingas.
Namuose kaip SPA salone
Kad kosmetika, higienos reikmenys ir kiti smulkūs daiktai ant vonios lentynos nepasimestų, naudokite įvairių dydžių dėžutes. Keturių dalių vonios kambario rinkinys DRAGAN padės atskirti nagų lako buteliukus nuo šampūno ir ausų krapštukų, o natūralus bambuko raštas suteiks jūsų vonios kambariui jaukumo.
Lentynos, prisitaikančios prie erdvės ir poreikių
Lentynos KALLAX labai universalios: jos gali padėti įvesti tvarką virtuvėje ar miegamajame, tapti ryškiu akcentu neutralių spalvų kambaryje arba atstoti sienas atviro plano namuose. Reikia paslėpti koloną? Puiku – tiesiog pastatykite aplink ją kelias lentynas, papildykite durelėmis, stalčiukais ar skirtingo dizaino dėžėmis. Ieškote lentynos ir rašomojo stalo viename? Paguldykite KALLAX horizontaliai ir lentynos šoną naudokite kaip stalviršį.


Rūšiuoti pagal
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategoriją
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
MALM

tualetinis staliukas

balta

75 €

VARIERA

dėžė

balta

2,59

Yra daugiau variantų

SAMLA

dėžė su dangčiu

permatoma

1,99

Yra daugiau variantų

PAX

spinta

balta-balta

303 €

KALLAX

lentyna

balta

75 €

Yra daugiau variantų

DRAGAN

4 dalių vonios kambario rinkinys

9,99

KALLAX

skyrelis su durelėmis

balta

Ankstesnė kaina 15 €

10 €

Yra daugiau variantų

KALLAX

lentyna

balta

109 €

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas

auksinė ruda

Ankstesnė kaina 5,99

4,99

Yra daugiau variantų

KALLAX

lentyna

balta

35,99

Yra daugiau variantų

BULLIG

dėžė

juoda

14,99

SIMESTED

ilgo plauko kilimas

raudona-balta

129 €

MAJALISA

pagalvėlės užvalkalas

žalia/geltona-mėlyna

3,99

SOMMARASTER

antklodės užv. ir 2 pagalv. užv.

įvairių spalvų-balta

24,99

Yra daugiau variantų

KROKUSLILJA

pagalvėlė

žalia-mėlyna

3,99

SOMMARASTER

pagalvėlė

įvairių spalvų-balta

3,99

PLATSA

spinta

balta-balta

258 €

KUNGSBLOMMA

antklodės užv. ir 2 pagalv. užv.

geltona-pilka

27,99

Yra daugiau variantų