Pasiryžote netvarką namuose paversti tvarka? Pradėkite nuo miegamojo. Jei jūsų kambarys nestandartinis (galbūt jis įrengtas bute be sienų, o gal vienu kambariu dalijasi tėvai ir vaikai?), ir daiktų laikymo sprendimai jame turi būti ypatingi. Mobilios drabužių kabyklos, spintos ir lentynos padės paskirstyti erdves, lengviau rasti reikiamus daiktus ir pagaliau įgyvendinti sau duotus pažadus.
Knygų spintos BILLY – ne tik knygoms
Šiais metais unikaliai paprasto dizaino knygų spintos BILLY sugrįžta ryškios ir atsinaujinusios. Jubiliejinėje 40-mečio kolekcijoje, be klasikinių spalvų, rasite ir ryškiai geltoną bei naujų stilingų priedų. O kai išsirinksite gražiausią, beliks nuspręsti, ką apgyvendinsite savo naujosios spintos lentynose: knygas, dokumentus, o gal vaikų žaislus ar sporto įrangą? Pasisemkite įkvėpimo.
Nuo kėdės iki fotelio – tik pora pagalvėlių
Kai nebeliks vietos ant sofos, susodinti savo mėgstamas ryškių spalvų pagalvėles galite ir ant kėdžių – kaip papildomą sėdimosios dalies paminkštinimą ar atramą nugarai. Geometriniais raštais papuošti pagalvėlių užvalkalai MAJALISA net visiškai paprasto dizaino kėdę gali paversti tikru meno kūriniu, o namuose gražiai dera su įvairių spalvų užvalkalais GURLI.
Squared storage
Stack them up. Mount on the wall. Use them as a room divider or add castors. The clean, simple design and the big variety of KALLAX shelving units make them flexible enough for almost any need. Display your treasures on open shelves or use closed KALLAX storage with boxes and doors to hide away small or messy things that you need but don’t want to see.
Lengva montuoti ir transformuoti
Vienintelis įrankis, kurio prireiks montuojant daiktų laikymo derinį PLATSA, yra jūsų rankos. Lengvai sujungsite kelis spintos rėmus vieną su kitu, naudodami rinkinyje esančius spaustukus. Juos paprasta pritvirtinti, o kraustantis į naujus namus ar prireikus pergabenti spintą į kitą kambarį – patogu nuimti nenaudojant įrankių. Be to, įsigytą spintą lengvai transformuosite pagal poreikius: pridėdami papildomų dalių, keisdami vietomis esamas arba nuimdami nereikalingas.
Namuose kaip SPA salone
Kad kosmetika, higienos reikmenys ir kiti smulkūs daiktai ant vonios lentynos nepasimestų, naudokite įvairių dydžių dėžutes. Keturių dalių vonios kambario rinkinys DRAGAN padės atskirti nagų lako buteliukus nuo šampūno ir ausų krapštukų, o natūralus bambuko raštas suteiks jūsų vonios kambariui jaukumo.
Lentynos, prisitaikančios prie erdvės ir poreikių
Lentynos KALLAX labai universalios: jos gali padėti įvesti tvarką virtuvėje ar miegamajame, tapti ryškiu akcentu neutralių spalvų kambaryje arba atstoti sienas atviro plano namuose. Reikia paslėpti koloną? Puiku – tiesiog pastatykite aplink ją kelias lentynas, papildykite durelėmis, stalčiukais ar skirtingo dizaino dėžėmis. Ieškote lentynos ir rašomojo stalo viename? Paguldykite KALLAX horizontaliai ir lentynos šoną naudokite kaip stalviršį.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

VARIERA

dėžė, 24x17 cm, balta

3,99

2,99

Yra daugiau variantų

MALM

tualetinis staliukas, 120x41 cm, balta

74,99

KALLAX

lentyna, 77x147 cm, blizgi balta

99 €

Yra daugiau variantų

DRAGAN

vonios kambario priedai, 4 vnt., bambukas

12,99

KALLAX

skyrelis su durelėmis, 33x33 cm, blizgi balta

Ankstesnė kaina 20 €

9 €

Yra daugiau variantų

KALLAX

lentyna, 147x147 cm, blizgi balta

159 €

Yra daugiau variantų

KALLAX

lentyna, 77x77 cm, blizgi balta

49,99

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, auksinė ruda

5,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.