Pristatome pirmąjį IKEA baldais ir aksesuarais įrengtą palapinių miestelį Baltijos šalyse! Jį šią vasarą įkūrėme „WakeWay“ vandenlenčių parke prie Nemėžio tvenkinio, vos už kelių minučių kelio nuo Vilniaus miesto.
Viešbutis gamtos apsuptyje
Terminas „glamping“ yra sukurtas iš dviejų angliškų žodžių, reiškiančių prabangą ir stovyklavimą (ang. glamoruos camping). Tai viešbučio patogumus ir buvimo gamtoje privalumus jungiantis stovyklavimo būdas, populiarėjantis visame pasaulyje.

Kiekviena palapinė turi individualią terasą su lauko baldais ÄPPLARÖ, TÄRNÖ arba ASKHOLMEN, o aplink jas įrengta bendra „Lounge“ zona su žaidimų aikštele bei kepsnine. Apsilankę galėsite naudotis bendra parko infrastruktūra, dušais, tualetais ir bevieliu interneto ryšiu.
Penkios palapinės kiekvieno skoniui
„WakeWay Glamping inspired by IKEA“ – tai penkios skirtingais stiliais įrengtos palapinės. Iš IKEA baldų ir aksesuarų sukūrėme bohemišką, džiunglių, pajūrio, marokietišką ir indėnišką atmosferas.
Kiekvienos palapinės viduje laukia erdvus kambarys su patogiam poilsiui pritaikytais baldais ir būtiniausiais indais. Dvi viengules lovas galima naudoti kartu ir atskirai, daiktams laikyti šalia jų stovi mediniai staliukai TARVA ir dėžė HOL, o jaukumo suteikia kilimai ir miegamojo tekstilė. Viskas tam, kad ilsėdamiesi čia jaustumėtės kaip namuose ar gerame viešbutyje.
Kai nusileidžia saulė
Sutemus palapinių miestelį nušviečia jauki šviesos diodų girliandų LEDLJUS ir saulės energija įkraunamų šviestuvų SOLVINDEN šviesa. Viduje, prie lovų, taip pat įrengti šviestuvai, tad galėsite vakaroti, kiek tik patinka, o atsisakyti malonumo prieš miegą skaityti žurnalą ar knygą tikrai neteks.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
GURLI

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm juoda

2,99

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas

19 cm

39,99

Yra daugiau variantų

TÄRNÖ

lauko stalas ir 2 kėdės

šviesiai rudai beicuota (-s)-juoda

44,99

TÄRNÖ

lauko kėdė

39x40x79 cm šviesiai rudai beicuota (-s)-juoda

12,50

TÄRNÖ

lauko stalas

54x70 cm juoda-šviesiai rudai beicuota (-s)

19,99

ASKHOLMEN

lauko kėdė

36x49x87 cm šviesiai rudai beicuota (-s)

20 €

ASKHOLMEN

lauko stalas

60x73 cm šviesiai rudai beicuota (-s)

30 €

Yra daugiau variantų

NEIDEN

lovos rėmas

90x200 cm

29 €

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas

17 cm

24,99

Yra daugiau variantų

HOL

stalas-dėžė

98x50x50 cm

59,99

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas

9 cm

5,99
X