„Šis kambarys buvo remontuotas prieš 15 metų. Tapetai lupasi, kiliminė danga pasenusi ir kelia alergiją, o spintose visai netelpa mūsų daiktai“, – taip savo seną 14 kv. metrų miegamąjį mums pristatė Giedrė ir Vitalijus. O kaip jis pasikeitė po to, kai darbo ėmėsi IKEA interjero dizainerė Eglė Čyvė? Pažiūrėkite.
Prieš: užprogramuota netvarka
Kai kambaryje nėra tinkamų baldų, automatiškai atsiranda daug vietos netvarkai. Giedrės ir Vitalijaus miegamajame stovėjo net trys įvairių dydžių spintos, tačiau labai trūko stalčių, kuriuose palaikyti tvarką būtų kur kas paprasčiau.

„Kartais žmonės baiminasi pirkti pakankamo dydžio baldus, nes mano, kad jie gali „užgriozdinti“ kambarius, tada atsiranda daug smulkių baldelių ir daiktai tiesiog kaupiasi ant paviršių. Tinkamai parinkti baldai kambario erdvę užgriozdins mažiau nei visur besikaupiantys daiktai, kurie neturi savo vietos. Todėl pirmiausia išsirinkite kambario dydžiui ir formai skirtus pagrindinius baldus – spintą ir lovą, tik paskui prie jų derinkite smulkesnius baldus ir daiktus“, – pataria Eglė.
Puikus planas, bet prastas įgyvendinimas
Šiame kambaryje poilsio ir daiktų laikymo zonos suplanuotos funkciškai teisingai, todėl baldų išdėstymo keisti nereikia. Tačiau seni baldai nedera tarpusavyje ir nėra itin patogūs. Eglė nutarė įrodyti, kad tokio paties plano miegamąjį galima apstatyti kur kas stilingiau ir jaukiau.
Po: tegyvuoja violetinė!
Interjero dizainerę Eglę įkvėpė šeimininkų turimos lovos spalva. Nusprendusi išsaugoti seną Giedrės ir Vitalijaus lovą, kitus baldus ir miegamojo tekstilę Eglė derino prie jos. Anot interjero dizainerės, lengviausias ir greičiausias būdas atnaujinti namus yra pakeisti tekstilę, todėl šiame miegamajame tiesiog privalėjo atsirasti naujos temdančiosios užuolaidos MARJUN ir prie jų derantys patalynės užvalkalai ALPDRABA.

„Jei miegamajam norite suteikti gyvumo ir žaismingumo, prie vienspalvių užuolaidų ir sienų derinkite gėlėtą ar dryžuotą patalynę. Taip kambarys atrodys harmoningai ir nebus perkrautas.“

IKEA interjero dizainerė Eglė Čyvė
Viena spinta viskam
Vietoj senos kampinės spintos Eglė šeimai suprojektavo didelę spintą PAX su stumdomosiomis durimis. Jos viduje – du ilgi skersiniai pakabams, kelnių kabyklos, stalčiai, ištraukiami padėklai su skirtukais smulkiems aksesuarams ir plačios viršutinės lentynos sezoniniams drabužiams. Kai kiekvienas daiktas spintoje turi savo vietą, tvarkytis tampa lengviau, o dėl spintoje įrengtų LED šviestuvų STÖTTA, kurie veikia baterijomis, daiktų paieškos rytais turėtų užtrukti trumpiau.

Visoms spintoms PAX ir jų vidinėms dalims KOMPLEMENT taikoma 10 metų garantija.
Stalčiai ar lentynos?
Priešais miegamojo lovą Eglė pastatė visą eilę komodų MALM. Jų viršus tarnaus kaip televizoriaus staliukas, o stalčiuose šeima galės laikyti apatinius ir viršutinius drabužius, rankšluosčius, patalynę. 
Laikydami sulankstytus drabužius vertikaliai, Giedrė ir Vitalijus visada matys, kas kur padėta, o išėmus vieną daiktą, kiti tvarkingai liks savo vietose. Vadinasi, nereikės jų kaskart iš naujo lankstyti, kaip dažnai nutinka, traukiant drabužius iš lentynų.
Dar daugiau vietos daiktams
Kai miegamasis nedidelis, svarbu protingai išnaudoti visą turimą plotą. Todėl sieną virš komodų ir televizoriaus Eglė paskyrė atvirų ir uždarų lentynų deriniui EKET, o abiejose lovos pusėse atsirado naktiniai staliukai VIKHAMMER: platesnis prie lango ir siauresnis šalia spintos, kad netrukdytų patogiai prieiti.
IKEA tyrimas „Gyvenimas namuose“ atskleidžia, kaip svarbu skirti laiko sau namuose. Ir miegamasis tam – viena tinkamiausių vietų.

Kadangi Vitalijus dirba pamaininį darbą, dienomis mėgsta nusnūsti ar tiesiog pailsėti vienumoje. Todėl šis kambarys įrengtas taip, kad ramybės netrikdytų net ir pro langą sklindanti šviesa.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

TERESIA

dieninės užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, balta

Ankstesnė kaina 12,99

9,99 / 2 vnt.

EKET

spintelė, 35x25x35 cm, balta

15 €

Yra daugiau variantų

SKUBB

dėžė, 93x55x19 cm, balta

Ankstesnė kaina 12,99

8,99

Yra daugiau variantų

SKUBB

dėžė su skyriais, 44x34x11 cm, balta

Ankstesnė kaina 5,99

3,99

EKET

spintelė su durelėmis, 35x35x35 cm, balta

Ankstesnė kaina 35 €

30 €

Yra daugiau variantų

GRADVIS

vaza, 21 cm, rausva

8,99

NISSEDAL

veidrodis, 40x150 cm, baltai beicuoto ąžuolo raštas

Ankstesnė kaina 34,99

27,99

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė, 35x25x35 cm, tamsiai pilka

15 €

Yra daugiau variantų

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, rausva

3,99

Yra daugiau variantų

STÖTTA

spintelės LED šviestuvas su jutik., 72 cm, veikia su baterijomis balta

Ankstesnė kaina 19 €

15 €

Yra daugiau variantų

VÅRELD

lovatiesė, 230x250 cm, balta

52,99

Yra daugiau variantų

VIKHAMMER

naktinis staliukas, 60x39 cm, balta

79,99

Yra daugiau variantų

VIKHAMMER

naktinis staliukas, 40x39 cm, balta

69,99

Yra daugiau variantų

MALM

komoda su 6 stalčiais, 160x78 cm, balta

Ankstesnė kaina 179 €

149 €

Yra daugiau variantų

MALM

komoda su 3 stalčiais, 80x78 cm, balta

Ankstesnė kaina 89 €

79 €

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė su durelėmis, 35x35x35 cm, tamsiai pilka

Ankstesnė kaina 35 €

30 €

Yra daugiau variantų

GRADVIS

vazonas, 12 cm, rausva

3,99

EKET

spintelė, 35x35x35 cm, baltai beicuoto ąžuolo raštas

20 €

Yra daugiau variantų

TJUSIG

kabykla, 78 cm, juoda

Ankstesnė kaina 13,99

9,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.