Moduliniai daiktų laikymo baldai PLATSA – universalus ir praktiškas būdas susitvarkyti, mat su jais galite turėti tokią spintą, kokios labiausiai reikia. Rinkitės aukštą ar žemą, įrenkite po laiptais ar palei visą sieną, tvarkingai laikykite daiktus miegamajame, vaikų kambaryje, sandėliuke ar bet kur namuose.

Sukurta mėgstantiems keisti
Jei norite palaikyti tvarką namuose, derinkite atvirus ir uždarus daiktų laikymo sprendimus PLATSA. Naudodami tuos pačius rėmus, galite sukurti visiškai skirtingų derinių, papildyti turimą spintą naujomis dalimis ar visiškai performuoti, nes surinkti ir vėl išardyti rėmus PLATSA – vieni juokai. Tiesiog naudokite rinkinyje esančius spaustukus ir keiskite spintos formą bei dydį, kada panorėję.

Išnaudokite kiekvieną namų kampą
Baldai PLATSA pravers ir nestandartinėse namų vietose: siaurame koridoriuje, palėpėje nuožulniomis lubomis ar sandėliuke. Tad neleiskite kambario formai ir plotui jūsų riboti – verčiau išnaudokite sienų aukštį. Iš rėmų PLATSA galite susikomplektuoti neįprastai aukštą ar laiptuotą spintą, o jei neturite vietos dideliam deriniui, mažesnius ir ne tokius gilius modulius galite kabinti atskirai, tiesiog ant sieninio profilio.

4 žingsniai iki patogaus miegamojo
Nemokama PLATSA planavimo programa padės susikurti miegamąjį, kuriame tilps ne tik jūsų sapnai, bet ir visi reikalingi daiktai.

1. Lovos rėmas 
Pagalvokite, kur statysite lovą ir kiek vietos kambaryje liks daiktams laikyti. Paskui išsirinkite čiužinį – jo plotis gali būti nuo 120 iki 140 cm, ilgis – 200 cm.

2. Galvūgalio / kojūgalio rėmas 
Verta apsvarstyti, ar lova kartu bus ir kambario pertvara, taip pat – kur laikysite drabužius, ar užteks vietos knygoms ir interjero dekoracijoms. 

3. Vidinės dalys ir priedai 
Išsirinkite vidinių dalių ir priedų pagal tai, ką ketinate laikyti spintoje ar ant lentynų. Priderinkite šviestuvus – jie padės lengviau rasti reikiamus daiktus. 

4. Paskutiniai akcentai 
Išsirinkite patikusias duris, stalčių fasadus ir rankenėles.


 
Tvarka vaikų kambaryje
Noras tvarkytis prasideda nuo tinkamo dydžio baldų. Juk daug lengviau padėti žaislus ir drabužėlius į vietą, kai gali pasiekti stalčių ar lentyną be tėvų pagalbos, tiesa? Jei nerandate tinkamo sprendimo savo vaikų kambariui, reikiamo aukščio spintą PLATSA susikomplektuokite patys. Derinkite atviras lentynas su uždaromis spintelėmis ir stalčiais, o kai vaikai paūgės, turimą derinį lengvai performuosite į aukštesnį.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

BUMERANG

pakabas, balta

Ankstesnė kaina 6,99

6,49 / 8 vnt.

Yra daugiau variantų

BEKVÄM

taburetė-laipteliai, 50 cm, balta

19,99

Yra daugiau variantų

SKUBB

batų dėžė, 22x34x16 cm, balta

9,99 / 4 vnt.

FLISAT

vaikiška taburetė, 24x24x28 cm

20 €

Yra daugiau variantų

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas, liūtas

24,99

SKÅDIS

perforuotoji lenta, 56x56 cm, balta

14 €

Yra daugiau variantų

FLISAT

sieninė lentyna, 70x9x16 cm

17,99

TROLLBO

kabamasis šviestuvas, šviesi žalia

29,99

DRÖNA

dėžė, 33x38x33 cm, juoda

Ankstesnė kaina 3,99

2,99 / 1 vnt.

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.