Apsigyventi kartu – ne tik rimtas žingsnis, bet ir rimtas iššūkis. Jei nusprendėte sutalpinti dviejų žmonių namus (ir daiktus) vienuose, štai keletas patarimų, ką daryti, kad naujieji namai būtų patogūs, jaukūs ir savi abiem.


Kai jausmai sutampa, o skoniai skiriasi, įsirengti bendrus namus padeda kompromisai. Pavyzdžiui, eklektiškas interjeras, kuriame puikiai dera du skirtingi stiliai, istorijos ir asmenybės.

Priešingybės traukia
Jei vienam iš jūsų patinka ramios spalvos, o kitam norisi ryškių, tame pačiame kambaryje galite suderinti abiejų norus. Sienoms parinkite tamsius ar pastelinius tonus, o ryškumo tegu suteikia baldai ir tekstilė. Beje, vienoje erdvėje gali derėti ne tik spalvos, bet ir skirtingų kambarių funkcijos. Pavyzdžiui, prie to paties stalo galite ir valgyti, ir dirbti. Juk kas galėtų prieštarauti, kad biuro kėdė ALEFJÄLL čia puikiai tinka?
Lova dviem ir patogu abiem
Patogiai išsimiegoti galima net ir turint skirtingus miego įpročius ar dalijantis sofa-lova. Išsirinkite ergonomines pagalves pagal tai, kokia poza mėgstate miegoti, priderinkite skirtingų storių ir sudėties užvalkalus ir neužmirškite individualiai reguliuojamo apšvietimo. Jis pravers, jei prieš miegą mėgstate skaityti, žiūrėti filmus ar medituoti atskirai.
Jūsų daiktams ir istorijoms
Modulinėse spintelėse EKET tikrai pakaks vietos dviejų žmonių daiktams ir istorijoms. Rinkitės norimo gylio, patinkančių spalvų ir leiskite vaizduotei reikštis, kol sukursite jūsų poreikius ir erdvę atitinkantį derinį. Tai ypač lengva, naudojantis EKET planavimo programa.
Šviesesnių namų link
Sieninių šviestuvų SKURUP korpusas ir gaubtas reguliuojami, todėl lengvai nukreipsite šviesą ten, kur reikia. Kabinkite virš virtuvinių spintelių, kad geriau matytumėte stalviršį, apšvieskite nuotraukas ir paveikslus ant komodos arba naudokite kaip skaitymo šviestuvus prie miegamojo lovos. Nukreipę šviesą į skaitomą knygą, netrukdysite šalia miegančiai antrajai pusei.


 
Asmeninės detalės
Dėmesys detalėms – viskas, ko reikia, kad nuobodus interjeras taptų nuostabus. Net jei gyvenate pačiame miesto centre, pasitelkę gamtos ir tradicinių amatų įkvėptus daiktus, namuose galite sukurti jaukų užmiesčio stilių.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

ALEFJÄLL

biuro kėdė, Glose juoda

259 €

EKET

spintelė, 35x25x35 cm, balta

17 €

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė, 35x25x35 cm, tamsiai pilka

17 €

Yra daugiau variantų

SVARTHÖ

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, žalia/mėlyna

14,99

Yra daugiau variantų

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, rausva

2,99

Yra daugiau variantų

FULLTALIG

žvakidė, 3 vnt., juoda

9,99

LANDSKRONA

dvivietė sofa, Gunnared tamsiai pilka, metalo

379 €

Yra daugiau variantų

SKURUP

kabamasis šviestuvas, 38 cm, juoda

19,99

Yra daugiau variantų

EKET

spintelė, 35x25x35 cm, baltai beicuoto ąžuolo raštas

17 €

Yra daugiau variantų

ALEFJÄLL

biuro kėdė, Grann auksinė ruda

259 €

SINNERLIG

kabamasis šviestuvas, bambukas/rankų darbo

69,99

VARDAGEN

dubenėlis, 12 cm, balkšva

1,99

Yra daugiau variantų

KNIXHULT

stalinis šviestuvas, bambukas/rankų darbo

24,99
X