Apžiūrėkite šį rūsį. Kadaise jame buvo įrengtas garažas, paskui biblioteka, o dabar – įspūdinga pomėgių ir muzikos erdvė. Čia užsukti vilioja ne tik ryškių spalvų sienos ir prie jų puikiai derantys tamsūs baldai, bet ir nuotaika – lyg ilgai lauktame mėgstamos grupės koncerte!
 

Iki pokyčių

Atskiro kambario, skirto vien pomėgiams, galėtų pavydėti daugelis. Tačiau šiame įrengtų lentynų jau seniai nebepakako visoms turimoms knygoms ir kitiems daiktams. Vietos trūko ne tik jiems, bet ir šio kambario savininkui – prieiti prie savo muzikos instrumentų jam buvo tikras iššūkis. Būtent meilė muzikai paskatino pokyčius šioje erdvėje: norėjosi daugiau vietos su pomėgiu susijusiems daiktams, daugiau funkcionalumo ir daugiau jausmo, kad tai ne šiaip rūsys, o muzikanto studija.

Daugiau erdvės tame pačiame plote

Kruopščiai planuodami, mūsų interjero dizaineriai šią rūsio patalpą pavertė kur kas erdvesne, nei būtų galima tikėtis. Aukštos knygų lentynos leido išnaudoti sienų plotą iki pat lubų. Ergonomiškas keičiamo aukščio rašomasis stalas atrado vietą prie lango, todėl dabar dirbti bus ne tik patogu, bet ir pakankamai šviesu. Tačiau svarbiausia čia, žinoma, buvo rasti vietos muzikai: instrumentams, garso įrangai ir didžiuliams akį traukiantiems plakatams.

Kiek daiktų, tiek sprendimų

Šioje studijoje, kaip ir bet kuriuose namuose, didžiausias iššūkis buvo rasti vietos visiems reikalingiems daiktams. Juos galima laikyti dvejopai: tvarkingai paslėpti už uždarų durelių, kad niekas nematytų, arba išdidžiai demonstruoti atvirose lentynose. Mūsų interjero dizaineriai nutarė suderinti ir viena, ir kita. Tamsios spalvos lentynos tapo puikiu fonu čia laikomiems stambesniems daiktams, mažesni atrado vietą dėžėse, o patys brangiausi – už stiklinių durelių.
 

Po darbų ir pramogų ateina laikas poilsiui

Asmeninis poilsio kampelis turėtų būti vieta, kur pamirštate viską: darbus, taisykles, ir darote tik tai, kas jums iš tiesų patinka. Įsirenkite ją pagal save ir baldų spalvas rinkitės pagal nuotaiką. Pavyzdžiui, saulės geltonumo fotelis suteiks erdvei gyvybės, o tos pačios serijos sofa (tik pilka) idealiai tiks, kai norėsis nurimti ir atsipalaiduoti.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

STRANDMON

fotelis, Skiftebo geltona

209 €

Yra daugiau variantų

BILLY

knygų spinta, 80x28x202 cm, tamsiai ruda

85 €

Yra daugiau variantų

SANELA

temdančiosios užuolaidos, 2 vnt., 140x300 cm, tamsiai pilka

84,99

Yra daugiau variantų

KOPPLA

trivietis ilgintuvas, 1.5 m, įžemintas/balta

6 € / 2 vnt.

OXBERG

durys, 40x97 cm, tamsiai ruda

25 €

Yra daugiau variantų

LOMVIKEN

rėmelis, 21x30 cm, aliuminis

6,99

KOPPLA

ilginamasis laidas, 5 m, įžemintas balta

6 €

BILLY

knygų spinta su stikl. durimis, 80x30x202 cm, pilka/metalo efektas

179 €

BERGSHULT

lentyna, 80x30 cm, tamsiai ruda

12,99

Yra daugiau variantų

ÅSUNDEN

krepšys, 30x36x25 cm, tamsiai pilka

16,99

NILSERIK

aukšta taburetė, smėlinė/Vissle tamsiai pilka

49,99

Yra daugiau variantų

VARIERA

dėžė, 24x17 cm, juoda

3,99

Yra daugiau variantų
X