Kiekvienas kalėdiškai papuoštus namus įsivaizduoja savaip. Todėl IKEA'oje turime ką pasiūlyti ir norintiems, kad namai iš tolo blizgėtų puošnių detalių gausa, ir kukliems minimalistams, kuriems mažiau visada bus daugiau.
Sakoma, kad šventės sukurtos vaikams...
Kaip tik todėl mūsų dekoracijomis gali saugiai džiaugtis ir patys mažiausi. Žaisliukai VINTERFEST pagaminti iš tvirtų, patvarių medžiagų, tad net išsprūdę iš mažų rankyčių nesuduš. Na, o jeigu per šias Kalėdas leisite vaikams puošti eglę be mamos ir tėčio pagalbos, pasiekti viršūnę padės taburetė-laiptelis BEKVÄM.
Nė dienos be žvakių šviesos
Norite, kad gyvenimas taptų šviesesnis? Bekvapės žvakės VINTERFEST padės praskaidrinti tamsias dienas, akimirksniu sukurs ypatingą atmosferą, pravers rengiant romantišką vakarienę ir suteiks jaukumo namams.
Amžinai žali papuošimai
Su dirbtinių augalų vainikais ir girliandomis VINTERFEST skleisti kalėdinę nuotaiką galėsite tiek patalpoje, tiek lauke. Trūksta žalumos ant stalo, o gal norite padaryti įspūdį prie durų laukiantiems svečiams? Amžinai žalios dirbtinių buksmedžio, eglės ar pušies šakų dekoracijos tam puikiai tiks.
Įprastai ar įmantriai?
Žinoma, žiemos švenčių labiausiai laukia vaikai, tačiau kalėdinių dekoracijų serija VINTERFEST gali pažadinti vaiką kiekviename. Šiais metais joje – klasikinės žiemos spalvos, įvairios medžiagos, daugybė formų, dydžių ir raštų, tad galite drąsiai eksperimentuoti su stiliais ir temomis arba likti prie jau pamėgtų tradicinių derinių. Žaidimo taisykles kuriate jūs.
Kuo daugiau, tuo geriau
Kai vienos Kalėdų eglės nepakanka, namuose galite turėti visas tris! Trys nedideli medeliai VINTERFEST – puiki alternatyva gyvai eglutei, ypač jei po švenčių nenorite rinkti nubyrėjusių spyglių.
Dengiame stalą
Švęsti tradiciškai ar kiek moderniau? Jei sunku apsispręsti, ant vieno stalo galite suderinti abu stilius. Baltos spalvos baldai ir staltiesė dar niekada nenuvylė, o prie jų šiemet puikiai tiks klasikinis raudonos ir mėlynos derinys. Dar būtinai pridėkite ką nors žalio (ir kvepiančio mišku!), uždekite žvakių ir kvieskite svečius.
Gražu bet kuriuo sezonu
Kolekciją GODTAGBAR įkvėpė tradicinės skandinaviškos vazos. Kiekviena iš jų unikali, nes piešta rankomis. Plačioje vazoje žiemą galės apsigyventi Kalėdų eglutė, o šaltajam sezonui praėjus – bet kurios jums patinkančios gėlės.
Kaip nudžiuginti Senelį (ir save)
Jeigu ruošiate šiltą priėmimą Kalėdų Seneliui, šį kartą jį galite sutikti ne tik su stikline pieno ir sausainiais. Po ilgos kelionės jam tikrai patiks prisėsti patogiame krėsle su kojų kėdute STRANDMON. Na, o po švenčių šis aukštą atkaltę turintis sostas galės likti jums – kaip puiki vieta atsipalaiduoti ir pailsėti.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
BEKVÄM

taburetė-laipteliai

43x39x50 cm

12,99

KNAGGLIG

dėžė

23x31x15 cm

Ankstesnė kaina 6,99

5,99

Yra daugiau variantų

SVARTRÅ

12 LED lempučių girlianda

juoda

29,99

VISSVASS

40 LED lempučių girlianda

sidabro sp.

4,99

SIMESTED

ilgo plauko kilimas

200x200 cm balta-raudona

129 €

GODTAGBAR

vaza

18x Ø15 cm balta/mėlyna

7,99

Yra daugiau variantų

NORDVIKEN

išskleidžiamasis stalas

74x75 cm balta

99 €

Yra daugiau variantų

STRANDMON

kojų kėdutė

60x40x44 cm raudona

49 €

Yra daugiau variantų

STRANDMON

fotelis

82x96x101 cm raudona

169 €

Yra daugiau variantų