Artėja abiturientų išleistuvės? Pasiekus šios ilgos kelionės tikslą, su buvusiais klasės draugais galima „parkuotis“ ne tik restorane ar sodyboje. Šįkart kviečiame surengti spalvingą vakarėlį automobilių aikštelėje virš miesto.
Kurkite nuotaiką spalvomis
Sukurti šventinę nuotaiką antžeminėje aikštelėje padės ryškiais raštais išmarginta tekstilė. Audiniai suteikia jaukumo, be to, stalui papuošti galite naudoti ir plačias stiklines vazas. Tik užuot merkę į jas gėles, išrikiuokite per visą stalo ilgį ir naudokite kaip pagrindą lėkštėms su vaišėmis – atrodys, tarsi jos kybotų ore.

O kad vasaros jausmo netrūktų ir lėkštėse, į šventės meniu įtraukite spalvingų salotų arba desertų. Stikliniuose induose KORKEN šviežias gėrybes bus patogu ne tik transportuoti, bet ir patiekti.
Viskuo rūpinkitės kartu
Kol vieni gamina girliandas iš audinio ar spalvoto popieriaus, kiti gali pasirūpinti gėrimais. Ledukų pripildytas šampano kibirėlis SOMMAR 2019 – tiesiog nepamainomi iškylaujant ar rengiant vakarėlius gamtoje.

O ką veikti likusiems? Jie gali suorganizuoti apšvietimą. Ir net jei nė vienas iš draugų nesvajoja tapti elektriku, ne bėda: vakarėliui, užsitęsus, aikštelę jaukiai apšvies žibintai SOMMAR 2019 (reikės tik į vidų įdėti žvakių) ir lauko lempučių girliandos SOLVINDEN su saulės baterijomis.
Suneštinis vakarėlis
Norint šauniai atšvęsti, svarbus kiekvieno indėlis. Tad kodėl gi nesurengus suneštinio vakarėlio, į kurį svečiai atsineš ne tik maisto, bet ir kėdžių? Kuo skirtingesnių ir spalvingesnių, tuo geriau. Derinkite medines kėdes su pagamintomis iš plastiko, o minkštus pufus – su taburetėmis ir šezlongais. Tinka viskas!
Mieste kaip gamtoje
Kai nepavyksta iškeliauti į gamtą, mėgautis vasaros spalvomis galite net tarp pilkų betono blokų. Dirbtinė žolė RUNNEN atrodo visai kaip tikra, be to, yra atspari UV spinduliams ir blukimui, todėl ilgai išliks graži ir žalia.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

TEODORES

kėdė, balta

29 €

Yra daugiau variantų

JANINGE

kėdė, geltona

39 €

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu, 13 cl, skaidrus stiklas

4,99 / 3 vnt.

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

taurė, 30 cl, skaidrus stiklas

1,99

RUNNEN

lauko grindų danga, 0.81 m², dirbtinė žolė

34,99 / 9 vnt.

Yra daugiau variantų

RUNNEN

lauko grindų danga, 0.81 m², rudas beicas

24 € / 9 vnt.

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu, 0.5 l, skaidrus stiklas

1,99

Yra daugiau variantų
X