Norėtumėte aplankyti Žydrąją pakrantę? Tai padaryti galite, net neiškėlę kojos iš namų. Išleiskite save trumpų atostogų į pačių susikurtą žydrą rojų: netrukus įsitikinsite, kad norint grįžti pailsėjus, įtemptoje dienotvarkėje tereikia rasti porą valandų ar keletą minučių sau.

Daugiau informacijos apie TÄRNÖ ir kitus lauko baldus rasite pirkėjo gide.
Pajūrio viešbutis namuose
Kur rasti tinkamą vietelę neplanuotoms atostogoms? Čia pat. Natūralios medienos lauko baldai TÄRNÖ ir vėjyje plazdanti jūros spalvų tekstilė padės sukurti jaukią pajūrio viešbučio atmosferą balkone, miegamajame ar bet kur namuose.
Pusryčiai į lovą
Jei norisi visą dieną praleisti lovoje, taip ir padarykite. Užsisakykite maisto į namus ir mėgaukitės atrasdami naujus, dar neragautus skonius – visai kaip kelionėje į egzotinę šalį. Indai MEDLEM padės pasijusti lyg restorane, o švelnūs patalynės užvalkalai BLÅGRAN – palaikyti baltai mėlyną pajūrio kurorto nuotaiką.
5 minučių atostogos
Apdovanokite save trumpa pertrauka ir atgaivinkite mintis. Viskas, ko reikia gaivioms atostogoms, tilps ant vieno padėklo ir truks vos 5 minutes. Pripildykite taurę VARDAGEN šalto vandens ir uogomis ar žolelėmis inkrustuotų ledukų, užsidenkite veidą lediniu kompresu, atsipalaiduokite ir lėtai suskaičiuokite iki trijų šimtų.
30 minučių atostogos
Atverkite miegamojo langą, įsitaisykite ant lovos tarp pagalvėlių, užkelkite kojas ant palangės ir atsiverskite knygą, kuriai vis nerasdavote laiko. O gal labiau norisi leistis į virtualų turą po muziejus? Pirmyn! Šis kultūrinis pusvalandis priklauso tik jums.
1 valandos atostogos
Vietoj įprastų maudynių duše skirkite valandą lėtiems SPA ritualams ir aromaterapijai. Ant vežimėlio GRUNDTAL lentynų tilps visa procedūroms reikalinga kosmetika ir kvapai, tad važiuoti į tolimą kurortą nereikės – jis pats atriedės pas jus, kai tik to panorėsite.
2 valandų atostogos
Mylima pižama, pilnas dubuo spragintų kukurūzų, temdančiosios užuolaidos ir nešiojamasis kompiuteris – tiek tereikia, kad jūsų miegamasis bent porai valandų virstų individualių kino seansų sale.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
KORKEN

indas su dangteliu

7x Ø7 cm

3,99 / 3 vnt.

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu

10.5x Ø11 cm

1,49

Yra daugiau variantų

ROMANTISK

padėklas

39x52 cm balta

7,99

VARDAGEN

stiklinė

13 cm

4,99 / 6 vnt.

Yra daugiau variantų

VARDAGEN

taurė

12 cm

5,99 / 4 vnt.

TÄRNÖ

lauko stalas ir 2 kėdės

šviesiai rudai beicuota (-s)-juoda

44,99

TÄRNÖ

lauko kėdė

39x40x79 cm šviesiai rudai beicuota (-s)-juoda

12,50

TÄRNÖ

lauko stalas

54x70 cm juoda-šviesiai rudai beicuota (-s)

19,99

KORKEN

indas su dangteliu

21.5x Ø12.5 cm

2,99

Yra daugiau variantų

VARDAGEN

dubuo

13x Ø26 cm

4,99

Yra daugiau variantų
X