Kuriant interjerą gydymo įstaigai, sprendimai turi būti ne tik estetiški ir įkvepiantys, bet ir itin kruopščiai apgalvoti dėl higienos reikalavimų. Tačiau, viską sėkmingai suderinus, rezultatas džiugina ir darbuotojus, ir klientus. Ar mūsų dizaineriams pavyko? Jų darbą „Dantų terapijos klinikoje“ galite įvertinti patys.
„Planuojant klinikos patalpas, norėjosi sukurti erdvę, kurioje derėtų funkcionalumas, patogumas ir moderni estetika, o apsilankantys pacientai jaustųsi patogiai, saugiai ir norėtų sugrįžti kitą kartą. Buvo svarbu, kad ir klinikos darbuotojams čia būtų gera ir patogu dirbti, vyrautų tvarka.“

Kristina Antanavičienė
„Dantų terapijos klinikos“ įkūrėja

Jaukumas minimaliomis priemonėmis

Įnešti jaukumo ir šilumos į klinikos kabinetus bei bendrąsias erdves padėjo spalvos. Interjere vyrauja šilti žemiški tonai su keliais ryškesniais akcentais. Dar vienas nedažnai odontologų kabinetuose pasitaikantis, bet jaukumo ir erdvės interjerui suteikiantis sprendimas – ant spintelių durų pritaisyti veidrodžiai.
Klinikoje dirbantiems specialistams reikia daug vietos smulkiems įrankiams ir priemonėms laikyti. Todėl odontologų kabinetuose pritaikėme baldus iš Virtuvių skyriaus. Virtuvinės spintelės su stalčiais itin talpios ir funkcionalios, be to, puikiai išnaudoja erdvę aplink specifinę odontologijos įrangą.
 
 
 
„Erdvę suprojektavo architektė Miglė Šalnaitė. Tada laukė kitas žingsnis, kuris atrodė didžiausiu iššūkiu – tinkamų baldų pasirinkimas. Norėjome, kad jie ne tik gražiai atrodytų ir derėtų bendrame interjere, bet ir būtų funkcionalūs, patogūs kasdieninėje veikloje. Norėjome skandinaviško paprastumo ir gero kainos bei kokybės santykio. Tačiau galvojome, jog daugybės mums patinkančių variantų negalėsime pritaikyti nestandartinėse erdvėse. IKEA verslo klientų komanda parengė pasiūlymą, kurį susiderinome bei pasitvirtinome, o po to viskuo buvo pasirūpinta, nuo baldų pristatymo iki surinkimo.“

Kristina Antanavičienė
„Dantų terapijos klinikos“ įkūrėja

Daugiau projektų

Apžiūrėkite visus mūsų specialistų įgyvendintus projektus ir pasisemkite įkvėpimo!
 

Nemokama interjero dizaino paslauga verslui

IKEA verslui – tai estetiški ir funkcionalūs interjero sprendimai, skirti būtent verslo reikmėms. Mūsų interjero dizaineriai parengs jūsų norus bei poreikius atitinkantį projektą, padės išsirinkti tinkamiausius baldus ir įgyvendinti sumanymą reikiamose patalpose: biure, krautuvėlėje, kavinėje, viešbutyje, nuomai skirtame bute ar kitur.

Nusprendus įgyvendinti pasiūlytą projektą ir įsigijus bent 70 proc. tame projekte numatytų IKEA baldų ir aksesuarų, interjero dizaino paslauga jums nieko nekainuos.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

VOXTORP

durys, 60x60 cm, matinė balta

39 €

Yra daugiau variantų

KRAGSTA

kavos staliukas, 90 cm, juoda

99 €

Yra daugiau variantų

BOSJÖN

virtuvinis vandens maišytuvas, nerūdijančio plieno spalva

129 €

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

LINDBYN

veidrodis, 60x120 cm, juoda

59,99

Yra daugiau variantų

KNIXHULT

kabamasis šviestuvas, bambukas/rankų darbo

49,99

LINDBYN

veidrodis, 110 cm, juoda

79,99

Yra daugiau variantų

STRANDMON

fotelis, Vibberbo juodos ir smėlinės sp.

209 €

Yra daugiau variantų

SKAFTET

grindinio šviestuvo pagrindas, juoda

60 €

VOXTORP

durys, 40x80 cm, tamsiai pilka

39 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.