Daug smagiau laukti Kalėdų žinant, kad namai pasiruošę priimti svečius, tiesa? Kaip tik dėl to šios savaitės herojė Jurgita iš Klaipėdos ir nutarė artėjant šventėms atnaujinti savo apleistą svetainę. O IKEA interjero dizainerė Raimonda mielai padėjo jai tai įgyvendinti. Įvertinkite pokyčius, o dar daugiau idėjų ir naudingų patarimų namams ieškokite IKEA e. kataloge.


 
Prieš: svetainė ar sandėliukas?
Nutarusi imtis remonto namuose, Jurgita pradėjo nuo kitų kambarių, todėl išsekus biudžetui svetainė ir balkonas liko nesutvarkyti. Ilgainiui abi šios erdvės tapo vienu dideliu sandėliuku, kuriame susikaupė įvairūs nebenaudojami daiktai ir seni, iš kitų kambarių atlikę baldai. Akivaizdu, kad tamsus kambarys, daug vietos užimanti išsėdėta sofa ir mažas staliukas – ne pats tinkamiausias variantas šventėms su šeima.
Po: erdvė poilsiui, sau ir svečiams
16 kv. metrų svetainę Raimonda padalijo į dvi dalis: vieną kambario pusę paliko poilsiui, o kitoje įrengė valgomąjį, kuris pasitarnaus ne tik per šventes. Prie jo Jurgita galės jaukiai vakaroti su kartu gyvenančiu jaunėliu sūnumi ar skirti laiko savo pomėgiui – rašyti eilėraščius. Prireikus svetainėje galės apsistoti ir vyresnysis Jurgitos sūnus su žmona, kurie ją aplanko savaitgaliais. Trivietė sofa-lova GRUNNARP kur kas patogesnė už senąją, tad tiks ne tik prisėsti žiūrint televizorių, bet ir svečiams apnakvindinti.


„Kai kambarys mažas, sutaupyti vietos padeda baldai ir daiktai, turintys daugiau nei vieną paskirtį. Pavyzdžiui, sofa-lova su patalynės dėže gali pasitarnauti vietoj komodos, suolelis-dėžė balkone prireikus atstoja kavos staliuką, o veidrodžiai ne tik puošia, bet ir didina erdvę.“

IKEA interjero dizainerė Raimonda Ziniūtė
 
Keičiamo dydžio valgomasis
Taupant vietą valgomojo zonoje atsirado ištraukiamas stalas EKEDALEN ir papildomos sulankstomos kėdės TERJE, kurias svečiams išsiskirsčius galima pakabinti ant sienos. Prie šio stalo laisvai susės keturi, o jį ištraukus – šeši ar net septyni žmonės. Dar vienas patogus sprendimas valgomajame – vežimėlis NISSAFORS, kurį galima naudoti papildomiems indams prie stalo laikyti ar patiekalams iš virtuvės atsivežti.
Patogu, kai viskas šalia
Kad švenčiant ar vakarieniaujant nereikėtų dažnai keliauti į virtuvę ir atgal, prie valgomojo stalo Raimonda suprojektavo nedidelę indaują. sieninės spintelės BESTÅ su stiklinėmis durelėmis ir apšvietimu leidžia viską turėti po ranka ir saugo indus nuo dulkių. Šios spintelės gali būti įvairių spalvų ir dydžių, tad drąsiai eksperimentuokite – panorėję lengvai sukursite derinį, geriausiai tinkantį jūsų namuose.
 

 
Šventinę nuotaiką kuria šviesa
Dėl baltos spalvos sienų ir šviesių baldų naujoji svetainė atrodo erdvesnė. Jaukumo jai suteikia tinkamai parinktas funkcinis apšvietimas: grindinis skaitymo šviestuvas šalia sofos ir sieninis – virš valgomojo stalo. Tačiau ne mažiau svarbus vaidmuo tenka ir dekoratyviniam apšvietimui, todėl balkono palubėje interjero dizainerė pakabino lempučių girliandas, o langus papuošė šviečiančiomis žvaigždėmis STRÅLA, kurios padės greičiau pakviesti Kalėdas į namus.
 

 
Kai norisi privatumo
Jurgitos svetainė sujungta su balkonu, todėl jo interjero dizainerė taip pat neužmiršo. Čia įrengė jaukų kampelį, kuriame namų savininkė galės ramiai leisti rytus gurkšnodama kavą ar semtis įkvėpimo eilėms. Be dviejų sulankstomųjų kėdžių ÄPPLARÖ, čia atsirado ir mediniai daiktų laikymo baldai bei dėžės, leidžiančios paslėpti netvarką ir tiesiog mėgautis vaizdu pro langą.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

TERTIAL

stalinis šviestuvas, balta

14,99

Yra daugiau variantų

EKEDALEN

ištraukiamasis stalas, 120/180x80 cm, balta

Ankstesnė kaina 229 €

199 €

Yra daugiau variantų

KNAGGLIG

dėžė, 23x31x15 cm, pušis

9,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

puodelis, 36 cl, skaidrus stiklas

Ankstesnė kaina 3,99

1,99

Yra daugiau variantų

KNAGGLIG

dėžė, 46x31x25 cm, pušis

14,99

Yra daugiau variantų

ODGER

kėdė, balta/smėlinė

Ankstesnė kaina 79 €

69 €

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

padėkliukas, 10 cm, kamštiena

1,79 / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

BLANDA MATT

serviravimo indas, 20 cm, bambukas

12,99

Yra daugiau variantų

ROMANTISK

padėklas, 52x39 cm, balta

9,99

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, smėlinė

3,99

Yra daugiau variantų

BITTERGURKA

laistytuvas, 2 l, balta

12,99

BÖJA

stalinis šviestuvas, bambukas/rankų darbo

Ankstesnė kaina 39,99

29,99

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, rausva

3,99

Yra daugiau variantų

BLÖTSNÖ

24 LED lempučių girlianda, vidaus juoda

29,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

STRÅLA

stalinio šviestuvo pagrindas, balta

7 €

BRÖNDEN

trumpo plauko kilimas, 170x240 cm, rankų darbo smėlinė

319 €

Yra daugiau variantų

LAUTERS

grindinis šviestuvas, uosis/balta

Ankstesnė kaina 64,99

54,99

Yra daugiau variantų

NISSAFORS

vežimėlis, 50.5x30x83 cm, balta

24,99

Yra daugiau variantų

VÄNDEROT

pagalvėlė, 50x50 cm, balta

17,99

LISABO

kavos staliukas, 118x50 cm, uosio lukštas

109 €

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.