Susipažinkite su pora, kuri miesto šurmulį nutarė iškeisti į lėtesnį, paprastesnį ir sąmoningesnį gyvenimą. Keisti požiūrį jiedu pradėjo dar iki susilaukdami kūdikio, o šeimai pagausėjus tik dar kartą įsitikino, kad naujasis gyvenimo būdas yra tai, apie ką visada svajojo. Jų mažas, bet labai jaukus butas apstatytas paprastai ir taupiai: čia yra tik tie baldai ir daiktai, kurių jaunai šeimai tikrai reikia, o viskas įsigyta už stebėtinai žemą kainą.

Laiko patikrinta

Kiekvienas daiktas šiuose namuose atsirado ne atsitiktinai. Pora juos rinkosi pagal ilgaamžiškumą: ieškojo dizaino, kuris nepabos, ir kokybės, kad įsigyti daiktai tarnautų daugelį metų. Todėl dabar jų bute dera ne tik ramios spalvos, bet ir natūralios medžiagos: mediena, bambukas ir tvariai užauginta medvilnė.
 
Ak, kaip būtų gerai, jei kūdikis į šeimą atkeliautų kartu su instrukcija! Jei tokios negavote, pažiūrėkite šį įrašą. Jame pamatysite, kaip jauna pora mokosi būti tėvais ir vaiko maitinimo bei migdymo rutinoje atrasti bent keletą minučių sau.

„Užuot pirkę įprastą sofą, šių namų gyventojai ją iškeitė į du gulimuosius fotelius. Pastatyti vienas priešais kitą, jie tapo jaukia vieta pokalbiams, apsikabinimams ir pietų miegui.“
Interjero dizaineris Hansas Blomquistas

Akimirkų grožis

Yra dalykų, kurie trunka vos akimirką, bet ilgai išlieka atmintyje. Todėl namuose tikrai atsiras laiko pasidžiaugti pirmuoju mažylio juoku ar puodeliu arbatos. Net jei esate ką tik iškepti tėvai ir kiekviena minutė suskaičiuota! Ši pora virtuvėje visada turi iš anksto paruoštų užkandžių, o daiktus spintelėse laiko taip, kad netektų skirti per daug laiko jų paieškoms.
 

Tylu ramu

Taip, naujas namų gyventojas šiek tiek pakoregavo tėvų miego režimą. Bet ne, jų miegamasis dėl to nė kiek nepasikeitė. Čia vis dar taip pat ramu ir tvarkinga, o patogi lova tebekviečia prigulti tarp minkštų medvilnės patalų. Vienintelis skirtumas tas, kad šalia tėvų lovos atsirado dar viena, mažesnė.
 

Prieš atvykstant naujam šeimos nariui

Kaip paruošti namus laukiant naujo šeimos nario? Šios poros įsitikinimu, pakanka vos kelių naujų baldų. Svarbiausia, kad jie būtų ilgaamžiai ir universalūs. Pasirinkus neutralias spalvas ir kokybiškas medžiagas, tie patys daiktai mažylį galės lydėti ne tik kūdikystėje, bet ir vėliau.
 

Skalbinių padaugėjo, bet tvarka nenukentėjo

Neįtikėtina, bet skalbinių kiekis šeimai pagausėjus vos vienu mažu žmogumi iš tiesų padvigubėja... Štai kodėl šiame vonios kambaryje vietoj vieno skalbinių krepšio atsirado du. Jie pagaminti iš tuopos medienos, todėl gražiai dera su kitais mediniais ir bambukiniais vonios kambario daiktais.
 

Norint gauti, reikia duoti

Įsirengus sąmoningus, daiktais neapkrautus namus, norisi juos tokius ir išlaikyti. Todėl pora laikosi „durų taisyklės“: bet kokiam naujam daiktui patekus pro namų duris, mainais jie atsisako vieno seno. Rezultatas? Daugiau tvarkos namuose ir mažiau išlaidų impulsyviems pirkiniams. Jei jūs taip pat norite gyventi sąmoningiau, interjero dizaineris Hansas Blomquistas turi ir kitų naudingų patarimų.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

IKEA 365+

grafinas su kamščiu, 1 l, skaidrus stiklas/kamštiena

Ankstesnė kaina 5,99

4,99

IKEA 365+

puodelis, 36 cl, skaidrus stiklas

Ankstesnė kaina 3,99

1,99

Yra daugiau variantų

SALVIKEN

vonios rankšluostis, 70x140 cm, antracito sp.

8,99

Yra daugiau variantų

STOCKHOLM

lygaus audimo kilimas, 170x240 cm, rankų darbo/dryžuota (-s) juodos ir balkšvos sp.

199 €

Yra daugiau variantų

STENSELE

stalas, 70 cm, antracito sp./antracito sp.

119 €

Yra daugiau variantų

RÖNNINGE

kėdė, beržas

99 €

NYMÅNE

šviestuvas su belaid. įkr., balta

69,99

Yra daugiau variantų

SKURUP

stalinis-sieninis šviestuvas, juoda

32,99

VOXLÖV/VOXLÖV

stalas ir 4 kėdės, 180x90 cm, bambukas/bambukas

695 €

UPPLYST

sieninis LED šviestuvas, debesis balta

17,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

RUDSTA

spintelė su stiklinėmis durimis, 42x37x155 cm, antracito sp.

99 €

Yra daugiau variantų

LEN

muslino skiautė, 70x70 cm, taškuotas/mėnulis

4,99 / 2 vnt.

MISTERHULT

kabamasis šviestuvas, 45 cm, bambukas/rankų darbo

69,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.