Gyvenimas nėra idealiai tvarkingas, ir mums tai patinka. Juk kelti netvarką – taip žmogiška. Visi mes kartais „pamirštame“ išplauti indus ar grąžinti daiktus ten, iš kur paėmę. IKEA būtent tam ir yra – kad padėtų viską sudėlioti į vietas ir gyventi truputį gražiau.

Virtuvėje trūksta tvarkos?

Ko gero, ne vienam praverstų patarimai, kaip atlaisvinti virtuvės stalviršį ar būtiniausius daiktus susidėti po ranka. Visa laimė, kad net jei jūsų virtuvės erdvė atrodo ankštoka, rasti vietos ir tvarkingai laikyti daiktus joje – įmanoma. Tereikia kelių paprastų sprendimų ir, kaskart ištraukus stalčių ar pravėrus spintelės duris, jus pasitiks taip trokštama tvarka.
Stalčių įdėklai, įrankių padėklai ir kiti spintelių priedai UPPDATERA – puikus sprendimas norintiems tvarkingai laikyti įvairius virtuvės pagalbininkus. Juose įrankiai ne tik turės savo vietą, bet ir nesusibraižys.

Patys nuspręskite, kuo norite grožėtis

Išlaikyti virtuvę tvarkingą ir neapkrautą padės uždaros spintelės, o kartu su jomis galite turėti ir keletą atvirų lentynų gražiausiems indams ar kitiems daiktams, kuriais didžiuojatės. Pas mus rasite įvairaus dizaino virtuvinių fasadų, kad būtų lengva derinti prie asmeninio stiliaus. Per sunku išsirinkti? Tuomet pradėkite nuo baltų – neutralios durelės ir stalčių priekiai idealiai tinka visų spalvų netvarkai paslėpti.

Įdarbinkime sienas

Taupydami vietą ant stalviršio, daugelį daiktų galite perkelti ant ar šalia sienų. Daugiau vietos jiems atsiras, jei sieną virš virtuvės spintelių papildysite skersiniais, kabliukais ar lentynėlėmis, o neišnaudotoje vietoje tarp langų pastatysite siaurą spintelę su stiklinėmis durimis.

Svetainėje nebeliko vietos svečiams?

Nuo knygų ir su pomėgiais susijusių daiktų iki impulsyvių pirkinių, vaikų žaislų ir tarsi iš niekur atsirandančių laidų – svetainėje vietos ieško tokia daugybė daiktų, kad poilsiui ir pramogoms jos kartais tiesiog nebelieka. Tačiau susigrąžinti šį kambarį sau ne taip ir sudėtinga. Reikia tik kelių praktiškų daiktų laikymo sprendimų.

Daugybė būdų susitvarkyti

Daiktų laikymo sistema BESTÅ – stilingas ir paprastas būdas susitvarkyti daiktus svetainėje. Tai įvairių stilių ir spalvų spintelės, iš kurių lengvai susikursite reikiamo dydžio derinį, o prireikus daugiau vietos, jį galėsite papildyti atviromis lentynomis EKET. Šios svetainėje atrodys itin žaismingai ir leis išnaudoti sienas, net jei laisvo ploto turite tik aplink langus ar duris.
Lentynos ir spintelės yra puikus sprendimas tvarkantis, tačiau jos neturėtų tapti vieninteliu svetainės akcentu. Skirkite dėmesio ir jūsų asmeninį stilių prabrėžiančioms detalėms: knygoms, augalams, paveikslams, dekoracijoms.
 

Čia buvo, čia jau nebėra

Laikykite savo mylimus daiktus atvirai, o visus kitus paslėpkite dėžutėse arba tiesiog po staliuku. Kavos staliukas BORGEBY po stalviršiu turi gilią lentyną, o VIHALS – dar ir ratukus, tad jei norite, kad šis nekristų į akis, tiesiog nustumkite šalin.
 
 

Kūrybinė netvarka ar bet kas, tik ne ji?

Kai namai ir darbo vieta yra toje pačioje (įprastai riboto ploto) erdvėje, gyvenimas gali tapti šiek tiek chaotiškos. Ypač jei kalbame apie daiktus, staiga imančius kauptis namuose, jums dirbant nuotoliu. Tiesa, kartais šūsnys dokumentų, lipniųjų lapelių ir įvairaus plauko rašiklių ant jūsų stalo gali veikti kaip įkvėpimo šaltinis, bet kur kas dažniau jie virsta vizualine netvarka, kuri blaško dėmesį ir trukdo susikaupti darbui.

Stalčiai ir spintelės puikiai tinka įvairioms smulkmenoms po darbo stalu ir virš jo laikyti. Tereikia uždaryti ir visi daiktai bus saugūs nuo dulkių, o kambaryje įsivyraus ramybė... iki vėl ištrauksite stalčių ar atidarysite dureles. Jei norite mėgautis tvarka ne tik iš išorės, bet ir stalčių bei spintelių viduje, naudokite dėžutes, įdėklus ir skirtukus – bus paprasčiau viską rasti, o paėmus grąžinti į vietą.

Parodykite daiktams, kas čia bosas

Dirbate prie naujos kūrybinės idėjos? O gal norite paruošti pribloškiantį pristatymą komandai? Tvarkingoje darbo vietoje susikaupti ir siekti gerų rezultatų tikrai bus lengviau. Viskas, ką turite padaryti – tiesiog atrasti vietą visiems jos neturintiems daiktams. Pavyzdžiui, ant sienos šalia stalo pakabinti lentynų ir spintelių, kurios padės susitvarkyti neužimdamos brangaus grindų ploto.
 

Visada po ranka, bet ne dėmesio centre

Įvairios lentynos ir spintelės, dėtuvės ir užrašų lentos – tik dalis daiktų laikymo sprendimų, kuriais prekiaujame. Visi jie sukurti tam, kad galėtumėte rinktis pagal savo poreikius ir darbo stilių.

Pavyzdžiui, sistema IVAR yra itin lengvai pritaikoma. Tiesiog išsirinkite vieną iš jau paruoštų derinių arba susikomplektuokite savo: galite kurti daiktų laikymo sistemą iš uždarų spintelių, lentynų, pridėti patinkančias dureles, stalčius ir skersinių ar nudažyti mėgstama spalva.

Ir tvarkinga, ir patogu

Dėžutės ir dokumentų dėklai padeda palaikyti tvarką ant darbo stalo, bet vis dar patogiai pasiekti daiktus, kai jų prireikia. Keletą dėžučių galite paskirti su darbu susijusiems daiktams, o dar bent vieną – viskam, kas pravers per pertraukėles. Taip šalia darbo stalo atsiras vietos svarbiems popieriams, laidams, kanceliarijai ir net užkandžiams – bet kam, tik ne netvarkai.
 
 

Prieš ir po. Ir po, ir po, ir po.

Tvarkos trūkumas iš tiesų visai nėra trūkumas. Tai galimybė ir proga atsinaujinti: sumaniau išnaudoti turimą erdvę, pripildyti namus jaukumo ir asmeninių detalių, dažniau jausti laimę būnant juose ir rečiau ieškoti pamestų kojinių... Netvarka įkvepia pokyčius, kurie – kaip ir tvarkymasis – niekada nesibaigia.
50 proc. žmonių pykstasi dėl netvarkos namuose – mūsų manymu, tai 100 proc. daugiau, nei reikėtų. Tiesa, yra daugybė būdų sujaukti namus, tačiau ne ką mažiau – ir būdų jiems sutvarkyti bei tvarkai palaikyti!

Supakuota, surūšiuota, sudėliota

Palaikyti tvarką namuose padeda įvairūs daiktų laikymo sprendimai. Kartais praverčia atviros lentynos, kuriose sudėtus daiktus paprasta rasti ir vėl padėti į vietą, o kartais – spintos ir spintelės, leidžiančios paslėpti visą netvarką už durų. Kad ir kuris variantas jums artimesnis, pas mus tikrai rasite, iš ko rinktis: be baldų, turime ir talpių permatomų dėžių su dangčiais jūsų patalynei ar drabužiams, ir mažesnių stalčių skirtukų įvairioms smulkmenoms.
 
 

Tvarkos paieškos miegamajame

Reikia sprendimo drabužiams laikyti? O gal papildomos vietos knygoms ir kitiems daiktams? Jūsų atsakymas – sistema PLATSA. Ją sudaro įvairių dydžių rėmai, kuriuos galite jungti vertikaliai ir į šonus, papildyti stalčiais, lentynomis ar durelėmis, kol liksite patenkinti rezultatu. Šie rėmai gali virsti spinta, atviru daiktų laikymo deriniu ar komoda – galimybės beribės net ir tuo atveju, jei jūsų kambario erdvė ribota.
 
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

TINGBY

staliukas su ratukais, 50x50 cm, balta

Ankstesnė kaina 44,99

34,99

Yra daugiau variantų

ÖSTANÖ

kėdė, raudonai ruda Remmarn/raudonai ruda

15 €

Yra daugiau variantų

RISBYN

kabamojo šviestuvo gaubtas, 57 cm, svogūno formos/balta

Ankstesnė kaina 19,99

14,99

KALBÅDEN

durys su lankstais, 60x60 cm, pušies raštas

19 €

Yra daugiau variantų

STUK

dėžė su skyriais, 20x34x10 cm, balta

2,99

Yra daugiau variantų

SAMLA

dėžė su dangčiu, 57x39x28 cm/45 l, permatoma

Ankstesnė kaina 11,99

8,49

Yra daugiau variantų

NYMÅNE

grindinis skaitymo šviestuvas, balta

49,99

Yra daugiau variantų

LINDBYN

veidrodis, 80 cm, juoda

49,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.