Daugybė erdvių namuose, kurių nenaudojate (ir gal net nesitikite, kad galėtumėte naudoti), gali tapti puikiai vieta jūsų daiktams laikyti. Tereikia gerai paieškoti. Gal yra laisvos vietos po sofa? Už lovos? Arba priešais langą? O gal verta įsigyti naują daugiafunkcį baldą su paslėpta vieta daiktams?

Kabliukai ant durų

Jei pavargote nuo vis didėjančių drabužių krūvų ant kėdžių, atsisveikinti su netvarka padės ši durų kabykla. Tiesiog pakabinkite ją ant durų varčios ir turėsite šešis tvirtus kabliukus drabužiams miegamajame, chalatams ir rankšluosčiams vonios kambaryje ar striukėms ir rankinėms prieškambaryje.

Staliukas ir lentyna pagal poreikį

Mažuose namuose labai pavers toks praktiškas staliukas. Jis su lentynomis įvairiems daiktams laikyti ir ratukais, todėl, prireikus daugiau vietos kambaryje, jį lengva pastumti po sofa ar lova.
 

Tvarka kvadratu

Norite, kad visi daiktai matytųsi? O gal geriau kai ką paslėpti? Kad ir ką nuspręsite, lentynos KALLAX tiks abiem atvejais.
 

Lovos gale – ne tik galvūgalis

Šiek tiek atitraukus lovą nuo sienos, už galvūgalio liks pakankamai vietos krepšiams su papildoma patalyne ar kitais daiktais, kurių beveik nesimatys. Pritvirtinkite virš jų dar keletą lentynų ir turėsite puikią alternatyvą naktiniam staliukui.

Asmeninė lobių skrynia

Ant atidengiamos kojų kėdutės patogu ne tik sėdėti. Jos viduje tilps daugybė daiktų, ypač jei didelę dėžę papildysite mažesnėmis ir įvairiais skirtukais. Rinkitės medžiagines dėžutes iš perdirbto poliesterio – jos švelniai saugos jūsų kėdutėje laikomus lobius.
 
KVISTBRO padės taupyti vietą ir pravers daug kur namuose: kaip kavos staliukas, naktinis staliukas, vieta daiktams laikyti ar skalbinių dėžė.
 

Vertikalusis sodas

Užrašų lentas galima naudoti įvairiai – jos pravers net ir pradedantiems sodininkams. Jei namuose norisi daugiau žalumos, pritvirtinkite užrašams skirtą tinkliuką prie lango rėmo ir vietoj lapelių su priminimais ant jo sukabinkite savo augalus.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

KALLAX

lentyna, 77x77 cm, balta

44,99

Yra daugiau variantų

KVISTBRO

stalas-dėžė, 44 cm, balta

27,99

Yra daugiau variantų

ENUDDEN

durų kabykla, balta

3,49

KUNGSFORS

krepšeliai, 2 vnt., natūralios sp.

4,99

IKEA PS 2002

laistytuvas, 1.2 l, balta

1,49

TJILLEVIPS

krepšys, 30x30x35 cm, džiutas

12,99

FREDVANG

lovadėžė-naktinis staliukas, 59x56 cm, balta

44,99

BACKSÄLEN

1,5 vt. fotelio užvalkalas, Blekinge balta

79 €

Yra daugiau variantų

EKTORP

kojų kėdutė, Remmarn šviesi pilka

119 €

Yra daugiau variantų

NÄVLINGE

priseg. taškinis LED šviestuvas, balta

14,99

Yra daugiau variantų

SALUDING

krepšeliai, 2 vnt., rankų darbo bambukas

7,99

BLÄDDRARE

dėžė su dangčiu, 35x50x15 cm, pilka/raštuotas

14,99

Yra daugiau variantų

UTÅKER

viena ant kitos uždedamos lovos, 80x200 cm, pušis

139 € / 2 vnt.
X