Sunku įsivaizduoti Kalėdas be eglės, todėl kasmet, artėjant šventėms, kyla tas pats klausimas: kokią rinktis – mišku kvepiančią gyvą ar mažiau priežiūros reikalaujančią dirbtinę? Jeigu negalite apsispręsti, yra ir trečias variantas. Šiais metais būkite originalūs – linkime, kad jūsų namus papuoštų kitokia eglutė.
Tikrasis Kalėdų Senelis jau pakeliui, tačiau kol sulauksite, namuose galite apgyvendinti jo mielą nedidelį antrininką iš kolekcijos VINTERFEST. Pasislėpęs krepšyje FLÅDIS, kartu su gyvų ar dirbtinių eglių šakomis, jis akylai saugos tikrojo Senelio atneštas dovanas.
Artėjant šventėms, žiemos atostogų nuotaikomis gali užsikrėsti ir rašomasis stalas. Tiksliau – virš jo kabanti užrašų ir smulkių daiktų laikymo lenta SKÅDIS. Nenustebkite, jei vietoj planšetinio kompiuterio ar užrašų knygelės čia atsiras įrėmintas linkėjimas ar citata, ant lentynėlės – dirbtinių eglių „miškas“, o pieštukinėje... Ei, kas ten kyšo?
Kalėdų miestelis spintelėje
Jei namuose turite spintelę su stiklinėmis durimis, už jų galite sukurti tikrą žiemos pasaką. Tik pažiūrėkite, kaip smagu, kai lentynose apsigyvena nykštukai, dirbtinių eglių fone stovi nameliai, o tarp jų vingiuoja žaislinis geležinkelis LILLABO. Neužmirškite palikti vietos ir būsimoms Kalėdų dovanoms – čia jos bus saugios ir nuo dulkių, ir nuo smalsių pirštukų.
Iki Kalėdų liko...
Kol vieni laikosi tradicijų ir skaičiuoja iki Kalėdų likusias savaites, degindami advento vainiko žvakes, kitiems palengvinti švenčių laukimą padeda dovanėlių pripildytas kalendorius. Advento kalendorių VINTERFEST sudaro 25 žaismingos dėžutės, kuriose kasdien galėsite paslėpti po saldžią staigmeną ar mielą smulkmeną patiems nekantriausiems.
Argi nebūtų smagu, jei šventinė nuotaika pasitiktų, vos įžengus pro namų duris? Todėl šiais metais eglutės vaidmenį siūlome perleisti prieškambario kabyklai – ant jos kabliukų pakaks vietos ne tik šeimos nuotraukoms, žaisliukams ar lempučių girliandoms, bet ir dovanoms. O kad netrūktų žalumos, laisvus kabliukus papuoškite dirbtinių augalų vainikais ar puokštėmis VINTERFEST.
Puslapiai vietoj spyglių
Alternatyvią eglutę galima sukurti net iš namie turimų daiktų. Pavyzdžiui, lentynoje stovinčių knygų. Tai ypač patogu, kai kambario plotas ribotas ir neturite atskiro kampo tradicinei eglei arba nenorite papildomų išlaidų. Išdėliokite knygas, būsimos eglutės kontūrus pažymėkite LED lempučių girliandomis ir turėsite eglę, traukiančią akį ne tik per šventes.
Kai šventės aplanko biure
Svajojantiems apie originalią eglutę darbe turime ypač praktišką sprendimą. Jums reikės: garsą sugeriančių plokščių ODDLAUG ir LED lempučių girliandos LEDLJUS. Sujungę apvalias plokštes ir apsukę jas lemputėmis, lengvai sukursite norimo dydžio ir formos dekoraciją, kuri ne tik papuoš, bet ir sumažins foninį triukšmą (tai ypač aktualu, jei jūsų biure jau pradėjo skambėti kalėdinės dainos).
Žiemą vasarą žalia
Jei akys ilgisi žalumos, bet gyvos eglės pirkti nenorite, namus puoškite dirbtinių augalų kompozicijomis: eglių ir pušų šakelėmis, buksmedžių vainikais, girliandomis ar gražuolėmis puansetijomis. Jos atrodo visai kaip tikros, o džiugina kur kas ilgiau.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

LEDFYR

24 LED lempučių girlianda, vidaus sidabro sp.

7,99

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys, 25 cm, jūrų žolės

11,99

SKÅDIS

perforuotoji lenta, 76x56 cm, balta

14,99

Yra daugiau variantų

SOFIA

audinys, 150 cm, platūs dryžiai/juodos ir baltos sp.

7,99

Yra daugiau variantų

NYMÅNE

grindinis skaitymo šviestuvas, antracito sp.

49,99

Yra daugiau variantų

JANINGE

kėdė, geltona

39,99

Yra daugiau variantų

LEDLJUS

24 LED lempučių girlianda, lauko juoda

11,99
X