Džiaugtis gražiai supakuotomis dovanomis galite gerokai anksčiau, nei jos bus įteiktos, nes daug smagiau pakuoti dovanas, kai turite tam laiko, o ne likus paskutinėms minutėms, tiesa? Šiais metais išbandykite ką nors naujo (galbūt tvaresnio?) arba parinkite pakuotę, kurią bus galima pritaikyti dar kartą. Daili dėžutė, medžiaginė servetėlė ar lempučių girlianda puikiai tiks!
Dovanų pakavimas – lyg žaidimas
Žaisti popierinėmis lėlėmis smagu. Ypač kai viena iš jų – pats Kalėdų Senelis! Dovanų pakavimo popierius VINTER 2019, išmargintas visu Senelio ir jo žmonos garderobu, padės nudžiuginti ir įtraukti vaikus. Juk perrenginėti popierinį Senelį – puikus užsiėmimas, laukiant, kol pasirodys tikrasis.
(Ne)paprastas popierius
Stilingas pakavimo popierius taip pat gali būti tvarus. Norime daryti kuo mažiau neigiamo poveikio aplinkai, todėl popieriaus VINTER 2019 gamyboje nenaudojami cheminiai balikliai su chloru, o išpakavus dovanas, jį galima perdirbti. Be to, galite rinktis iš kelių žaismingų raštų. Gal kažkuris jau krito į akį?
Išpakuok ir pasilik
Pakuodami dovanas, semkitės įkvėpimo iš japonų. Tradicinis rišimo į medžiagą menas, vadinamas furošiki, išgelbės ieškant ne tik originalios, bet ir praktiškos pakuotės, kurią bus galima naudoti vėl ir vėl ir vėl.
Šis tas nuo savęs
Kad dovana būtų dar asmeniškesnė, papuoškite ją specialia kortele su gavėjo vardu ar užrašykite nuoširdų linkėjimą. O jeigu, supakavus dovanas, liktų nepanaudotų kortelių, jos pravers, žymint vietas prie kalėdinio stalo.
Kas dėžutės viduje?
Tai ne taip ir svarbu, jei pati dėžutė atrodo lyg dovana. Metalinė, raštuota popierinė ar stiklinė iš kolekcijos SAMMANHANG – tiks bet kuri! Norite dar ypatingiau? Apjuoskite kaspinu ar pririškite gražią šakelę.
Lengva sužibėti
Jei norite nustebinti originalumu, šiais metais sužibėkite, įprastą dovanų pakavimo juostelę iškeitę į šviečiančias LED lempučių girliandas VISSVASS. Jos veikia baterijomis, tad supakavus beliks įjungti.
Derinkite įvairius raštus
Dryžuota, languota, taškuota, spalvota... Supakuota! Pakavimo popierius VINTER 2019 puikiai tiks didelėms dovanoms, o maišeliai – saldžioms staigmenoms ir visoms mieloms smulkmenoms.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
KNAGGLIG

dėžė

23x31x15 cm pušis

6,99

Yra daugiau variantų

VISSVASS

40 LED lempučių girlianda

vidaus/veikia su baterijomis sidabro sp.

5,99
X