Naujas sezonas kiekvienam žada skirtingas naujas pradžias: kažkas pradeda naujus mokslo metus, palieka tėvų namus, o kažkas galbūt keičia būstą. Nors ir laukiami, pokyčiai neretai kelia jaudulį. Tad šiuo laikotarpiu itin svarbu turėti jaukią ir saugią erdvę, kurioje galėtumėte kokybiškai pailsėti ir pasiruošti kasdien vis naujiems iššūkiams. Tad IKEA dalinasi idėjomis, kaip taupiai gyvenamąsias erdves paversti tikrais namais, ir tam visai neteks imtis drastiškų pokyčių.
Poilsis, kurio nusipelnėte
Be jokios abejonės, kad ir kokia būtų nauja pradžia, svarbiausias jos atributas – patogi ir funkcionali lova. Juk kokybiškai pailsėjus visi iššūkiai tampa lengviau įveikiami. MALM aukštas lovos rėmas su dviem stalčiais yra pasirinkimas, įtiksiantis kone visiems. Lovoje skaitote knygas ar žiūrite filmus? Pasidėkite keletą minkštų pagalvėlių po nugara, atsiremkite į lovos galvūgalį ir patogiai ilsėdamiesi mėgaukitės šiais malonumais. Be to, universalaus dizaino lovos rėmas derės prie bet kokios miegamojo tekstilės ir jau turimų baldų. Na, o reguliuojami lovų kraštai suteiks galimybę naudoti įvairaus storio čiužinius.
Taupykite vietą
Norite praktiškai išnaudoti vietą po lova? Tai padarysite MALM stalčių su ratukais pagalba. Dviejuose arba keturiuose dideliuose stalčiuose tilps kur kas daugiau nei tik patalynė ir jos užvalkalai.
Daugiau nei komoda
MALM trijų stalčių komoda yra saugi visai šeimai: stalčiai yra su stabdikliais, kad neiškristų stipriau patraukus, o kartu su komoda gausite ir ją prie sienos pritvirtinančius laikiklius. Išduosime dar vieną paslaptį – tvarką  stalčiuose palaikyti galėsite su dėžių rinkiniu SKUBB, pritaikytu būtent MALM komodai. Kojines, diržus ir papuošalus dabar visada rasite savo vietose. 

Na, o prireikus, miegamajame ant MALM komodos galima įkurdinti kūdikio vystymo čiužinuką. Taip patogiai panaudosite jau turimą baldą ir išvengsite papildomų pirkinių.
Susikurkite savo PLATSA
Išlaisvinkite fantaziją! Daugiafunkcinę PLATSA spintą galėsite suskurti pagal individualius savo poreikius, o bet kada transformuoti – jiems keičiantis. Modeliuokite PLATSA patys pridėdami papildomų dalių, keisdami vietomis esamas arba nuimdami nereikalingas. Be to, reguliuojamos spintos kojelės kompensuos grindų nelygumus.
Tilps bet kur
Su PLATSA – kiekvienas gali būti savo namų dizaineris. Šios formos spinta idealiai tiks kambaryje nuožulniomis lubomis arba praktiškai padės išnaudoti vietą po laiptais. Kaip ir visas PLATSA spintas, šią galėsite modeliuoti pagal savo norus ir skonį.
Spintelė ar suoliukas?
Kam turėti du baldus, jei apsieiti galima ir su vienu? Ši nedidelė, bet kur tilpsianti spintelė jums puikiai tarnaus ir kaip suoliukas. Na o jei dar papuošite ją pagalvėlėmis – taps jaukiu kampeliu.
Tokia pat nedidelė, kaip ir jie
Ši kompaktiška PLATSA spinta, kurią naudoti galima vaikams nuo 6 m. amžiaus, idealiai tiks mažųjų moksleivių kambaryje. Na o jiems augant – spinta gali augti kartu. Lengvai sujungsite kelis rėmus vieną su kitu naudodami rinkinyje esančius spaustukus. Juos paprasta pritvirtinti ir nuimti nenaudojant įrankių.
Gyvenamąsias patalpas paverskite namais
Norite atnaujinti namus, bet nežinote nuo ko pradėti? Kaip sako IKEA dizaineriai, pagalvėlės, kilimėliai, užuolaidos gyvenamąsias patalpas paverčia tikrais namais, o juos atnaujinus pasikeičia net kambario atmosfera. Tekstilė ne tik suteikia komfortą  – per jos pasirinkimus kiekvienas galime atskleisti savo individualumą ir kūrybiškumą. Be to, toks atsinaujinimas kainuos vos kelias dešimtis eurų. Kitas žingsnis – įkvėpimo paieškos. Tačiau čia lengviausia dalis, juk tereikia apsidairyti aplink.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

MALM

komoda su 2 stalčiais, 40x55 cm, balta

54,99

Yra daugiau variantų

MALM

aukštas lovos rėmas, 160x200 cm, balta

154 €

Yra daugiau variantų

MALM

komoda su 2 stalčiais, 40x55 cm, baltai beicuotas ąžuolo lukštas

59,99

Yra daugiau variantų

MALM

aukštas lovos rėmas, 90x200 cm, baltai beicuotas ąžuolo lukštas/Luröy

149 €

Yra daugiau variantų

MALM

aukštas lovos rėmas su 2 stalčiais, 90x200 cm, balta/Luröy

214 €

Yra daugiau variantų

MALM

aukštas lovos rėmas, 90x200 cm, balta/Luröy

139 €

Yra daugiau variantų

MALM

aukštas lovos rėmas su 2 stalčiais, 140x200 cm, balta/Leirsund

349 €

Yra daugiau variantų

LIXHULT

spintelių derinys, 120x35x57 cm, pilka

70 €

PLATSA

spintelė, 180x42x113 cm, balta-balta

281 €

SKUBB

dėžutė, 6 vnt., balta

6,99

Yra daugiau variantų

KLAPPA

muzikinis žaislas „vikšras“

8,99

MALM

komoda su 3 stalčiais, 80x78 cm, balta

89 €

Yra daugiau variantų

STOCKHOLM

lygaus audimo kilimas, 170x240 cm, rankų darbo/dryžuota (-s) juodos ir balkšvos sp.

199 €

Yra daugiau variantų
X