Kviečiame į svečius pas jauną mamą Jolitą ir jos dukrytę, kurios po skyrybų pradeda naują gyvenimą nuomojamame vieno kambario bute. Prikelti seną kambarį naujam gyvenimui joms padėjo IKEA interjero dizainerė Kotryna Meškauskaitė.
Svetainė, miegamasis ir žaidimų kambarys kartu
Šiame kambaryje Jolita su dukryte praleidžia didžiąją laiko dalį. Čia jos miega, žaidžia, žiūri televizorių, laiko daugumą savo daiktų. Anot Jolitos, labiausiai kambaryje slegia tamsūs baldai ir senas lubinis šviestuvas. Būtent juos, pildydama anketą, ir svajojo pakeisti.
Iki pokyčių baldai kambaryje atrodė išmėtyti be jokios tvarkos. Nors čia stovėjo ir spinta, ir komoda, tačiau vietos susidėti drabužiams ar žaislams vis tiek trūko. Be to, mamos ir vaiko erdvės nebuvo aiškiai atskirtos, o Jolita neturėjo savo kampelio, kur galėtų pabūti viena ar užsiimti grožio procedūromis.
Vienintelis baldas, kurį Jolita pageidavo matyti atnaujintame kambaryje – šviesi sofa-lova, kuri ir padiktavo būsimo interjero spalvas bei stilių. „Nebūtina pakeisti visus baldus, kad interjeras būtų naujas ir modernus. Kartais pakanka kitaip išdėstyti senuosius baldus, pakeisti pagalves ar užtiesalą, priderinti kilimą ar užuolaidas, ir kambarys atrodys lyg po remonto“, – pataria IKEA interjero dizainerė.
Laikas pokyčiams
Tamsių spalvų baldus pakeitus baltais, kambarys kaipmat tapo šviesesnis ir netgi atrodo erdvesnis. Dabar jame kiekvienas baldas turi savo vietą ir paskirtį. Naujai išdėstyti baldai neužstoja pro langą sklindančios šviesos ir leidžia greičiau susitvarkyti.
Grožio procedūroms
Tarp sofos ir lango Kotryna suplanavo kosmetinį staliuką su veidrodžiu ir sieniniais šviestuvais MUSIK, kad mama galėtų gražintis, nejungdama bendrojo kambario apšvietimo. Kosmetiką Jolita galės laikyti stalo MICKE stalčiuje, o dažniau naudojamas priemones – po veidrodžiu, ant lentynėlės MOSSLANDA.
Vienas baldas viskam
Seną spintą ir komodas interjero dizainerė pakeitė moduline daiktų laikymo sistema PLATSA. Naujasis baldas tarnauja ir kaip drabužių spinta, ir kaip televizoriaus staliukas, o visa eilė stalčių puikiai tinka paslėpti žaislams. Tvarką spintos viduje padeda palaikyti ir įvairių dydžių dėžės bei dėžutės SKUBB.


 
Ir dviese, ir po vieną
Kotrynai pavyko sukurti interjerą, kuriame gera būti ir kartu, ir atskirai. Svetainėje patogu kartu skaityti pasakas, žiūrėti animacinius filmus ar žaisti stalo žaidimus, o kai norisi privatumo, abi šių namų gyventojos gali užsiimti mėgstama veikla skirtingose kambario pusėse.
Žaidimų zona
Kambario pusė, kuri priklauso Jolitos dukrytei – lyg mažas vaikų kambarys. Joje stovi vaikiškos lentynos TROFAST, iš kurių patogu pasiimti ir vėl sudėti žaislus be mamos pagalbos, bei piešimo lenta-molbertas MÅLA su tikra mažosios kūrėjos svajone – net 10 metrų ilgio „spalvinimo knygele“ LUSTIGT.

„Jei norite sukurti būtent jūsų vaikams ar kambario interjerui pritaikytą sprendimą, galite rinktis įvairių dydžių, formų ir spalvų derinius – serijoje TROFAST jų daugybė.“

IKEA interjero dizainerė Kotryna Meškauskaitė


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
TROFAST

rėmas

balta

35 €

Yra daugiau variantų

MICKE

rašomasis stalas

balta

34,99

Yra daugiau variantų

LILL

dieninės užuolaidos, 2 vnt.

balta

4,99 / 2 vnt.

GONATT

lovelė

balta

165 €

Yra daugiau variantų

MÅLA

kreidelės

įvairių spalvų

1,99 / 9 vnt.

STUK

dėžė

balta ir pilka

7,99

Yra daugiau variantų

GLIS

dėžė su dangčiu

rausva/balta-geltona

2,99 / 3 vnt.

Yra daugiau variantų

FLISAT

žaislų dėžė su ratukais

34,99

TROFAST

dėžė su dangčiu

balta

4 €

Yra daugiau variantų

FRITIDS/STUVA

lovelė su stalčiais

raudona

143 €

Yra daugiau variantų

SVENBERTIL

kėdė

juoda-balta

39 €

Yra daugiau variantų

NISSEDAL

veidrodis

juoda

25 €

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas

šviesi smėlinė

4,99

Yra daugiau variantų

INGABRITTA

užtiesalas

balkšva

24,99

Yra daugiau variantų

LUSTIGT

spalvinimo popierius

2,99 / 10 m

TROFAST

dangtis

balta

1 €

Yra daugiau variantų

BOKLIG

knygos, 3 vnt.

12,99

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė

juoda

3,99

Yra daugiau variantų

STUK

dėžė su skyriais

balta ir pilka

3,99

Yra daugiau variantų

DRÖMHEM

sieninis šviestuvas

balta

5,99

DJUNGELSKOG

lygaus audimo kilimas

mėlyna

14,99

SKURUP

grindinis-skaitymo šviestuvas

juoda

33,99

KLÄMMIG

3 vnt. lovelės patalynės rinkinys

pilka

12,99

TROFAST

dėžė

žalia

2 €

Yra daugiau variantų

RIBBA

rėmelis

juoda

3,99

Yra daugiau variantų