Kviečiame į svečius pas jauną mamą Jolitą ir jos dukrytę, kurios po skyrybų pradeda naują gyvenimą nuomojamame vieno kambario bute. Prikelti seną kambarį naujam gyvenimui joms padėjo IKEA interjero dizainerė Kotryna Meškauskaitė.
Svetainė, miegamasis ir žaidimų kambarys kartu
Šiame kambaryje Jolita su dukryte praleidžia didžiąją laiko dalį. Čia jos miega, žaidžia, žiūri televizorių, laiko daugumą savo daiktų. Anot Jolitos, labiausiai kambaryje slegia tamsūs baldai ir senas lubinis šviestuvas. Būtent juos, pildydama anketą, ir svajojo pakeisti.
Iki pokyčių baldai kambaryje atrodė išmėtyti be jokios tvarkos. Nors čia stovėjo ir spinta, ir komoda, tačiau vietos susidėti drabužiams ar žaislams vis tiek trūko. Be to, mamos ir vaiko erdvės nebuvo aiškiai atskirtos, o Jolita neturėjo savo kampelio, kur galėtų pabūti viena ar užsiimti grožio procedūromis.
Vienintelis baldas, kurį Jolita pageidavo matyti atnaujintame kambaryje – šviesi sofa-lova, kuri ir padiktavo būsimo interjero spalvas bei stilių. „Nebūtina pakeisti visus baldus, kad interjeras būtų naujas ir modernus. Kartais pakanka kitaip išdėstyti senuosius baldus, pakeisti pagalves ar užtiesalą, priderinti kilimą ar užuolaidas, ir kambarys atrodys lyg po remonto“, – pataria IKEA interjero dizainerė.
Laikas pokyčiams
Tamsių spalvų baldus pakeitus baltais, kambarys kaipmat tapo šviesesnis ir netgi atrodo erdvesnis. Dabar jame kiekvienas baldas turi savo vietą ir paskirtį. Naujai išdėstyti baldai neužstoja pro langą sklindančios šviesos ir leidžia greičiau susitvarkyti.
Grožio procedūroms
Tarp sofos ir lango Kotryna suplanavo kosmetinį staliuką su veidrodžiu ir sieniniais šviestuvais MUSIK, kad mama galėtų gražintis, nejungdama bendrojo kambario apšvietimo. Kosmetiką Jolita galės laikyti stalo MICKE stalčiuje, o dažniau naudojamas priemones – po veidrodžiu, ant lentynėlės MOSSLANDA.
Vienas baldas viskam
Seną spintą ir komodas interjero dizainerė pakeitė moduline daiktų laikymo sistema PLATSA. Naujasis baldas tarnauja ir kaip drabužių spinta, ir kaip televizoriaus staliukas, o visa eilė stalčių puikiai tinka paslėpti žaislams. Tvarką spintos viduje padeda palaikyti ir įvairių dydžių dėžės bei dėžutės SKUBB.


 
Ir dviese, ir po vieną
Kotrynai pavyko sukurti interjerą, kuriame gera būti ir kartu, ir atskirai. Svetainėje patogu kartu skaityti pasakas, žiūrėti animacinius filmus ar žaisti stalo žaidimus, o kai norisi privatumo, abi šių namų gyventojos gali užsiimti mėgstama veikla skirtingose kambario pusėse.
Žaidimų zona
Kambario pusė, kuri priklauso Jolitos dukrytei – lyg mažas vaikų kambarys. Joje stovi vaikiškos lentynos TROFAST, iš kurių patogu pasiimti ir vėl sudėti žaislus be mamos pagalbos, bei piešimo lenta-molbertas MÅLA su tikra mažosios kūrėjos svajone – net 10 metrų ilgio „spalvinimo knygele“ LUSTIGT.

„Jei norite sukurti būtent jūsų vaikams ar kambario interjerui pritaikytą sprendimą, galite rinktis įvairių dydžių, formų ir spalvų derinius – serijoje TROFAST jų daugybė.“

IKEA interjero dizainerė Kotryna Meškauskaitė


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

TROFAST

rėmas, 99x44x94 cm, balta

69 €

Yra daugiau variantų

MICKE

rašomasis stalas, 73x50 cm, balta

69 €

Yra daugiau variantų

LILL

dieninės užuolaidos, 2 vnt., 280x300 cm, balta

5 €

MÅLA

kreidelės, įvairių spalvų

2,49 / 9 vnt.

STUK

dėžė, 71x51x18 cm, balta / pilka

9,99

Yra daugiau variantų

FLISAT

žaislų dėžė su ratukais

37,99

TROFAST

dėžė su dangčiu, 42x30x23 cm, balta

8 €

NISSEDAL

veidrodis, 65x65 cm, juoda

29,99

Yra daugiau variantų

SANELA

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, šviesi smėlinė

7,99

Yra daugiau variantų

TROFAST

dangtis, 40x28 cm, balta

2 €

Yra daugiau variantų

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė, 55 cm, juoda

4,99

Yra daugiau variantų
X