Šią savaitę į svečius kviečia Viktorija ir Tomas. Pora, ilgą laiką gyvenusi užsienyje, nusprendė grįžti namo ir įsikurti naujuose namuose čia, savo gimtojoje šalyje. O kad nauja pradžia būtų lengvesnė, atnaujinti palėpėje įrengtą miegamąjį jiems padėjo IKEA interjero dizainerė Irina Nechvedovičienė.
Miegamasis ar drabužinė?
Nedidelis kambarys palėpėje atlieka dvi funkcijas. Čia Viktorija su Tomu miega ir laiko savo drabužius, o laisvalaikį leidžia kitur. Galbūt todėl pustuštėje erdvėje tebuvo du baldai: dvigulė lova ir drabužių kabykla. O aplink juos ir po jais – visa šūsnis vietos neturinčių daiktų.

Didžiausias iššūkis porai ir jų namus įrenginėjančiai interjero dizainerei – rasti vietos visiems poros drabužiams ir kitiems daiktams, nes iki pokyčių lagaminai „gyveno“ po lova, apatiniai buvo laikomi krepšeliuose ant grindų, Viktorijos papuošalai – kabinami ant šviestuvo, o abiejų drabužiai – ant svorio jau nebeišlaikančios kabyklos, kurią Tomui teko nuolat taisyti.
Praktiškas interjeras...
Erdvės atnaujinimą Irina pradėjo nuo spalvų. Kad būtų lengviau derinti baldus, tekstilę ir aksesuarus, sienoms interjero dizainerė parinko neutralų šviesiai pilką atspalvį. 
Viktorijos ir  Tomo prašymu, kambaryje atsirado nauja dvigulė lova MALM su talpia patalynės dėže, kurioje galima laikyti ne tik antklodes ir pagalves, bet ir nesezoninius drabužius. O abiejose lovos pusėse Irina pakabino po lentyną EKET. Jos užima mažiau vietos nei naktiniai staliukai, bet yra tokios pat patogios ir puikiai tinka pasidėti asmeniniams daiktams.
... su trupučiu romantikos
Poros miegamąjį Irina nutarė pripildyti ne tik funkcionalių sprendimų, bet romantiškos atmosferos – tam ji pasitelkė pastelinių spalvų detales. Jaukumo miegamajam suteikia švelnių tonų miegamojo tekstilė ir galvūgalyje pakabinti paveikslai, o ypač svarbus vaidmuo teko apšvietimui. Iki pokyčių šiame kambaryje tebuvo du sieniniai šviestuvai, o  dabar jiems suskaičiuoti vienos rankos pirštų nepakaks: papildomas sieninis šviestuvas atsirado virš lovos, grindinis šviestuvas – priešais ją, šalia komodos, ir dar keli – virš spintų bei jų viduje.
Sudie, sena kabykla!
Porai labai reikėjo spintos, tačiau įprasti sprendimai čia netiko. Norėdama kuo naudingiau išnaudoti plotą, po nuožulniomis palėpės lubomis Irina suprojektavo daiktų laikymo sistemą PLATSA. Ji susideda iš atskirų skirtingo pločio ir gylio rėmų, todėl lengvai prisitaiko prie nestandartinės erdvės.
Ir jūs taip galite
Iš rėmų PLATSA ir priedų HJÄLPA bei LÄTTHET lengva susikomplektuoti asmeninius poreikius atitinkančią spintą. Jei neturite laiko, o gal noro, galite rinktis jau suprojektuotą spintą arba naudoti mūsų siūlomus derinius kaip pavyzdžius, kurdami savąją.
Vieta daiktams – ne tik spintoje
Tarp spintos ir lango interjero dizainerė pastatė augalų stovą SATSUMAS, ant kurio kopėtėlių pakabintuose induose galima laikyti ne tik kambarines gėles, bet ir smulkius, kasdien naudojamus daiktus, pavyzdžiui, pūkų rinkiklį. 
O prie priešais lovą esančios sienos glaudžiasi komoda, tiksliau – spintelės su stalčiais ir atviros lentynos EKET.  Šiam interjerui Irina parinko būtent tokį derinį, tačiau jūs galite susikurti savo – kito dydžio, formos ir spalvų.

„Lengviausias būdas atsinaujinti – pradėti nuo detalių. Įsigykite naujus patalynės užvalkalus, dekoratyvinių pagalvėlių, pakeiskite užuolaidas ar kilimą, o daiktus, kurie neturi vietos, sudėkite į tam skirtas dėžes – jos irgi gali tapti jūsų namų akcentu.“

IKEA interjero dizainerė Irina Nechvedovičienė


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

MALM

lova su patalynės dėže, 160x200 cm, balta

Ankstesnė kaina 499 €

449 €

SKUBB

dėžė, 44x55x19 cm, balta

Ankstesnė kaina 6,99

4,99

Yra daugiau variantų

ÄNGSLILJA

antklodės ir 2 pagalvių užvalkalai, 200x200/50x60 cm, pilka

24,99

Yra daugiau variantų

KRUSNING

kabamojo šviestuvo gaubtas, 43 cm, balta

7,99

Yra daugiau variantų

GRADVIS

vaza, 21 cm, rausva

8,99

STUK

dėžė, 34x51x28 cm, balta / pilka

6,99

Yra daugiau variantų

SMYCKA

dirbtinis lapas, 65 cm, eukaliptas/žalia

3,79

Yra daugiau variantų

STÖTTA

spintelės LED šviestuvas su jutik., 52 cm, veikia su baterijomis balta

Ankstesnė kaina 15 €

12 €

Yra daugiau variantų

STOCKHOLM 2017

žvakidė-vaza, 12 cm, mėlyna

5,99

HJÄLPA

vielinis krepšys su ištr. bėgeliu, 60x40 cm, balta

12 €

Yra daugiau variantų

EKET

sieninė lentyna, 35x35x35 cm, baltai beicuoto ąžuolo raštas

25 €

Yra daugiau variantų

PÄRKLA

dėžė, 55x49x19 cm

1,50

AINA

pagalvėlės užvalkalas, 65x65 cm, rausva

14,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.