Mokslo metus pradedantiems studentams dažnai tenka prisijaukinti ne tik naują miestą, bet ir naujus namus. Senas bendrabučio kambarys – ne visai tai, apie ką svajojate? IKEA dizainerė Gintarė Gumenikovaitė-Barzdė nutarė įrodyti, kad net ir bendrabučio kambaryje galima įsikurti jaukiai, gražiai ir patogiai.
Trise viename kambaryje
Šiame bendrabutyje gyvena trys merginos. Jos dalijasi vienu kambariu ir puikiai sutaria, tačiau dabartiniu interjeru nesidžiaugia. Moraliai pasenę tapetai, nepatogūs baldai ir slegiančios spalvos – tik pradžia. Labiausiai merginos norėtų turėti daugiau erdvės sau.
Trūksta vietos daiktams
Kambaryje trūksta ne tik privatumo, bet ir daiktų laikymo sprendimų. Merginos turi po nedidelę spintelę ir bendras lentynas, kuriose turi tilpti ir kosmetika, ir knygos, ir drabužiai. Jau nekalbant apie vienintelį veidrodį, prie kurio rytais rikiuojasi eilė.
Nepatogi virtuvė
Virtuvė, įrengta kampe prie durų, užima daug vietos, tačiau vis tiek atrodo suspausta. Valgyti kartu joje nepatogu, nes tėra viena kėdė. O lentynose netelpantys daiktai dažnai atsiduria dėžėse po stalu.
Panašios, bet skirtingos
Norėdama kambaryje sukurti tris lygiavertes erdves, Gintarė merginoms parinko vienodus baldus ir suteikė individualumo skirtingais spalvų deriniais. Neutraliai pilkame kambario fone atsirado mėlynų, geltonų ir juodų detalių. Šios spalvos nėra pernelyg mergaitiškos, todėl tiks ir tada, jei po merginų į kambarį įsikels nauji gyventojai.
Kiekviena iš merginų dabar turi po lovą, aukštą lentyną BILLY su dokumentų dėklais ir staliuką VITTSJÖ nešiojamajam kompiuteriui, kad būtų patogiau mokytis, žiūrėti filmus ar naršyti. O po lovų rėmais NEIDEN slepiasi dėžės rečiau naudojamiems daiktams.
Kad būtų jaukiau, virš lovų Gintarė pakabino rėmelius. Juose merginos galės įrėminti asmeninių nuotraukų, plakatų ar paveikslų, o ant žemiau esančių lentynėlių – laikyti įvairias smulkmenas ar auginti gėlės. Be to, dabar kiekviena turi po savo veidrodį rytiniams grožio ritualams.

„Kiekvieną lovą apjuosiau lengvomis, skaidriomis užuolaidomis. Jos suteikia privatumo, kurio taip trūksta, gyvenant bendrabutyje.“

IKEA interjero dizainerė 
Gintarė Gumenikovaitė-Barzdė
Virtuvė prie lango
Merginų virtuvę interjero dizainerė perkėlė arčiau lango. Indams, stalo įrankiams ir ilgai negendantiems produktams laikyti čia atsirado tvirta metalinė lentyna ir sieniniai skersiniai su kabliukais.
Užtraukus lovas juosiančias užuolaidas, aiškiai atsiskiria virtuvės ir valgomojo zona su nedideliu išskleidžiamuoju stalu MUDDUS ir sulankstomosiomis kėdėmis NISSE, kurias galima pakabinti ant sienos.
Nedidelėje virtuvėje spinteles ir netgi stalviršį atstoja vežimėlis RÅSKOG. Jame patogu laikyti įvairaus dydžio daiktus, nes vidurinė lentyna reguliuojama, o jei prireiktų daugiau erdvės ruošiant maistą, ant jo galima uždėti bambukinę pjaustymo lentą HÖGSMA.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BILLY

knygų spinta, 40x28x202 cm, balta

Ankstesnė kaina 45 €

29 €

Yra daugiau variantų

LILL

dieninės užuolaidos, 2 vnt., 280x300 cm, balta

4 € / 2 vnt.

MAJGULL

temdančiosios užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, šviesiai pilka

39,99

Yra daugiau variantų

NEIDEN

lovos rėmas, 90x200 cm, pušis

50 €

Yra daugiau variantų

RÅSKOG

vežimėlis, 35x45x78 cm, juoda

Ankstesnė kaina 49,99

39,99

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, čiobrelis

Ankstesnė kaina 3,99

2,99

TRONES

batų spintelė, 52x18x39 cm, balta

25 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

VITTSJÖ

nešiojamojo kompiuterio stovas, 35x65 cm, tamsiai ruda/stiklas

Ankstesnė kaina 29,99

19,99

MUDDUS

išskleidžiamasis stalas, 48/92x60 cm, balta

45 €

BINTJE

vazonas, 9 cm, galvanizuotas

0,70

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, aukso geltona

3,99

GURLI

pagalvėlės užvalkalas, 50x50 cm, juoda

3,99

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, vidaus/lauko/kabantis

3,99

JONAXEL

lentyna, 25x51x70 cm, balta

20 €

Yra daugiau variantų

HÖGSMA

pjaustymo lenta, 42x31 cm, bambukas

9,99

FÄRGRIK

puodelis, 25 cl, keramika balta

0,99

Yra daugiau variantų

HOVSTA

rėmelis, 30x40 cm, beržo raštas

6,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.