Užsukite į svečius pas Agnietę ir Valdemarą, neseniai įsikėlusius gyventi į naujus namus, ir įvertinkite pokyčius jų svetainėje, kurią įrengė IKEA interjero dizainerė Ingrida Briedė.
Daug vietos ir mažai idėjų
Agnietė ir Valdemaras savo naujuosiuose namuose suplanavo erdvią svetainę, tačiau visiškai neturėjo vizijos, kaip jos interjeras atrodys po įrengimo. Iki pokyčių šiame kambaryje tebuvo keletas pavienių, nuo seno užsilikusių baldų.

Pustuščio kambario viduryje daug laisvos erdvės, tačiau čia akivaizdžiai trūksta baldų, todėl daiktai laikomi tiesiog ant žemės arba kur papuola: televizoriaus staliuką atstoja grindys, knygos ir vazonai su gėlėmis išrikiuoti pasieniais, o rėmeliai su nuotraukomis – ant palangės.

Svetainėje pora norėjo turėti poilsio zoną su vieta televizoriui ir kampine sofa, ant kurios būtų patogu ne tik sėdėti, bet ir apnakvindinti ilgiau užsibuvusius svečius. Taip pat užsiminė, kad namuose labai praverstų knygų spinta ar lentyna, nes abu mėgsta skaityti.
Laikas pokyčiams
Agnietė ir Valdemaras svajojo apie modernų interjerą ir šviesias spalvas, todėl, be pastelinių sienų ir tekstilės, poros svetainėje atsirado ir kampinė sofa-lova BASTUBO su smėlio spalvos gobelenu. Kadangi sofa turi porankius, ant vieno iš jų dizainerė pakabino specialią dėtuvę KNALLBÅGE skaitomai knygai ar nuotolinio valdymo pulteliui.
Daugiau jaukumo ir šviesos
Atnaujinta svetainė tapo jaukesnė dar ir dėl to, kad langus Ingrida papuošė dviem užuolaidų sluoksniais. Jos suteikia privatumo ir leidžia pritemdyti kambarį pagal poreikį. O kad viduje būtų šviesu net nusileidus saulei ar užtraukus užuolaidas, vietoj vienintelio šviestuvo svetainėje atsirado keli: pagrindinis su trimis gaubtais, leidžiančiais iš karto apšviesti didesnį plotą, taip pat grindinis-skaitymo šviestuvas LERSTA ir stalinis šviestuvas FADO šalia sofos.
Poilsiui su knyga
Knygų skaitymas – vienas iš didžiausių poros pomėgių, todėl jų svetainėje atsirado supamasis krėslas POÄNG. Jis švelniai spyruokliuoja, turi patogią atramą kaklui ir papildomą kojų kėdutę, tad atsipalaiduoti su knyga rankose bus vienas malonumas.
Visoms mieloms smulkmenoms
Išskirtinumo namams suteikia detalės. Todėl sieną už sofos Ingrida nusprendė paskirti mielų mažmožių ir prisiminimų „galerijai“. Tam ji panaudojo grakščias, bet patvarias lentynas BERGSHULT: tinkamai pritvirtinta 120 cm ilgio lentyna su 3 atramomis išlaiko iki 20 kg svorį.
Kaip įdarbinti sienas
Laisvą sieną tarp dviejų langų Ingrida paskyrė televizoriui ir knygų spintai BILLY. Ji negili, tačiau aukšta, o plotį galima rinktis pagal turimą erdvę, nes spinta susideda iš atskirų fragmentų. Tokioje spintoje galima laikyti ne tik knygas, bet ir indus ar kelionių suvenyrus. Apšviesti specialiais šviestuvais, jie atrodys gražiai, o už stiklinių durų neapdulkės.


 

Televizorių interjero dizainerė pakabino tarp dviejų spintelių BESTÅ eilių. Šios serijos baldus galima statyti ant grindų arba kabinti ant sienų ir lengva pritaikyti namuose. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, paviršių ir matmenų, o jeigu vienas derinys pabos, laikui bėgant galėsite jį praplėsti papildomomis spintelėmis arba pakeisti fasadus.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BILLY/OXBERG

knygų spinta

80x30x202 cm balta

104,90

Yra daugiau variantų

BILLY

knygų spinta

80x28x202 cm balta

44,90

Yra daugiau variantų

TERESIA

dieninės užuolaidos, 2 vnt.

145x300 cm balta

9,99 / 2 vnt.

MAJGULL

temdančiosios užuolaidos, 2 vnt.

145x300 cm šviesi pilka

39,99

Yra daugiau variantų

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė

12x55 cm balta

5,99

Yra daugiau variantų

TINGBY

staliukas su ratukais

64x45 cm balta

44,99

Yra daugiau variantų

TJENA

dėžė su dangčiu

25x35x20 cm balta

3,99

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys

32x Ø25 cm jūrų žolės

11,99

FADO

stalinis šviestuvas

24x Ø25 cm balta

15,99

Yra daugiau variantų

SMYCKA

dirbtinis lapas

65 cm eukaliptas/žalia

3,49

Yra daugiau variantų

SANDARED

pufas

33x Ø45 cm smėlinė

49,99

SATSUMAS

augalų stovas

78 cm bambukas/balta

39,99

Yra daugiau variantų

URSHULT

spintelės LED šviestuvas

7.4x9.3 cm nikeliuotas

14,99

SVARTHÖ

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm žalia/mėlyna

14,99

Yra daugiau variantų

MORUM

lygus kilimas, vidaus/lauko

160x230 cm smėlinė

67,99

Yra daugiau variantų

HOVSTA

rėmelis

23x23 cm beržo raštas

4,99

BILLY

knygų spinta

40x28x202 cm balta

29 €

LERSTA

grindinis skaitymo šviestuvas

131 cm aliuminis

9,99

Įprasta kaina 12,99

POÄNG

kojų kėdutė

68x54x39 cm beržo lukštas/Hillared smėlinė

49 €

Yra daugiau variantų

LOMVIKEN

rėmelis

21x30 cm aliuminis

5,99

UPPLEVA

sieninis TV laikiklis, fiksuotas

37-55 "

24,99
X