Užsukite į svečius pas Agnietę ir Valdemarą, neseniai įsikėlusius gyventi į naujus namus, ir įvertinkite pokyčius jų svetainėje, kurią įrengė IKEA interjero dizainerė Ingrida Briedė.
Daug vietos ir mažai idėjų
Agnietė ir Valdemaras savo naujuosiuose namuose suplanavo erdvią svetainę, tačiau visiškai neturėjo vizijos, kaip jos interjeras atrodys po įrengimo. Iki pokyčių šiame kambaryje tebuvo keletas pavienių, nuo seno užsilikusių baldų.

Pustuščio kambario viduryje daug laisvos erdvės, tačiau čia akivaizdžiai trūksta baldų, todėl daiktai laikomi tiesiog ant žemės arba kur papuola: televizoriaus staliuką atstoja grindys, knygos ir vazonai su gėlėmis išrikiuoti pasieniais, o rėmeliai su nuotraukomis – ant palangės.

Svetainėje pora norėjo turėti poilsio zoną su vieta televizoriui ir kampine sofa, ant kurios būtų patogu ne tik sėdėti, bet ir apnakvindinti ilgiau užsibuvusius svečius. Taip pat užsiminė, kad namuose labai praverstų knygų spinta ar lentyna, nes abu mėgsta skaityti.
Laikas pokyčiams
Agnietė ir Valdemaras svajojo apie modernų interjerą ir šviesias spalvas, todėl, be pastelinių sienų ir tekstilės, poros svetainėje atsirado ir kampinė sofa-lova BASTUBO su smėlio spalvos gobelenu. Kadangi sofa turi porankius, ant vieno iš jų dizainerė pakabino specialią dėtuvę KNALLBÅGE skaitomai knygai ar nuotolinio valdymo pulteliui.
Daugiau jaukumo ir šviesos
Atnaujinta svetainė tapo jaukesnė dar ir dėl to, kad langus Ingrida papuošė dviem užuolaidų sluoksniais. Jos suteikia privatumo ir leidžia pritemdyti kambarį pagal poreikį. O kad viduje būtų šviesu net nusileidus saulei ar užtraukus užuolaidas, vietoj vienintelio šviestuvo svetainėje atsirado keli: pagrindinis su trimis gaubtais, leidžiančiais iš karto apšviesti didesnį plotą, taip pat grindinis-skaitymo šviestuvas LERSTA ir stalinis šviestuvas FADO šalia sofos.
Poilsiui su knyga
Knygų skaitymas – vienas iš didžiausių poros pomėgių, todėl jų svetainėje atsirado supamasis krėslas POÄNG. Jis švelniai spyruokliuoja, turi patogią atramą kaklui ir papildomą kojų kėdutę, tad atsipalaiduoti su knyga rankose bus vienas malonumas.
Visoms mieloms smulkmenoms
Išskirtinumo namams suteikia detalės. Todėl sieną už sofos Ingrida nusprendė paskirti mielų mažmožių ir prisiminimų „galerijai“. Tam ji panaudojo grakščias, bet patvarias lentynas BERGSHULT: tinkamai pritvirtinta 120 cm ilgio lentyna su 3 atramomis išlaiko iki 20 kg svorį.
Kaip įdarbinti sienas
Laisvą sieną tarp dviejų langų Ingrida paskyrė televizoriui ir knygų spintai BILLY. Ji negili, tačiau aukšta, o plotį galima rinktis pagal turimą erdvę, nes spinta susideda iš atskirų fragmentų. Tokioje spintoje galima laikyti ne tik knygas, bet ir indus ar kelionių suvenyrus. Apšviesti specialiais šviestuvais, jie atrodys gražiai, o už stiklinių durų neapdulkės.


 

Televizorių interjero dizainerė pakabino tarp dviejų spintelių BESTÅ eilių. Šios serijos baldus galima statyti ant grindų arba kabinti ant sienų ir lengva pritaikyti namuose. Rinkitės iš daugybės skirtingų spalvų, paviršių ir matmenų, o jeigu vienas derinys pabos, laikui bėgant galėsite jį praplėsti papildomomis spintelėmis arba pakeisti fasadus.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BILLY/OXBERG

knygų spinta, 80x30x202 cm, balta

129 €

BILLY

knygų spinta, 40x28x202 cm, balta

Ankstesnė kaina 45 €

29 €

Yra daugiau variantų

BILLY

knygų spinta, 80x28x202 cm, balta

59 €

Yra daugiau variantų

TERESIA

dieninės užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, balta

Ankstesnė kaina 12,99

9,99 / 2 vnt.

MAJGULL

temdančiosios užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, šviesiai pilka

39,99

Yra daugiau variantų

LERSTA

grindinis skaitymo šviestuvas, aliuminis

19,99

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė, 55 cm, balta

3,99

Yra daugiau variantų

TINGBY

staliukas su ratukais, 64x64 cm, balta

49,99

Yra daugiau variantų

TJENA

dėžė su dangčiu, 25x35x20 cm, balta

3,99

Yra daugiau variantų

FLÅDIS

krepšys, 25 cm, jūrų žolės

Ankstesnė kaina 12,99

9,99

FADO

stalinis šviestuvas, 25 cm, balta

19,99

Yra daugiau variantų

SMYCKA

dirbtinis lapas, 65 cm, eukaliptas/žalia

3,79

Yra daugiau variantų

SANDARED

pufas, 45 cm, smėlinė

44,99

SATSUMAS

augalų stovas, 78 cm, bambukas/balta

49,99

Yra daugiau variantų

MORUM

lygaus audimo kilimas, vidaus/lauko, 160x230 cm, smėlinė

Ankstesnė kaina 69,99

59,99

Yra daugiau variantų

POÄNG

kojų kėdutė, beržo lukštas/Hillared smėlinė

Ankstesnė kaina 69 €

55 €

Yra daugiau variantų

LOMVIKEN

rėmelis, 21x30 cm, aliuminis

6,99

HOVSTA

rėmelis, 23x23 cm, beržo raštas

5,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.