Antrasis televizijos projekto „Namų idėja su IKEA“ sezonas startuoja su nauja, šį kartą dar gausesne ir išimtinai moteriška komanda. Kviečiame susipažinti su dešimt IKEA interjero dizainerių.
Ingrida Briedė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
Įdomų, naujų patirčių pilną pusmetį.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Modernus su minimalizmo prieskoniais, kai visi daiktai turi savo vietas ir yra kiek galima labiau „paslėpti“. Daugiau dėmesio baldams, mažiau – smulkioms detalėms.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Didžiausias iššūkis – nustebinti ir nudžiuginti namų šeimininkus.
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Teisingas ir logiškas funkcinis zonavimas.
2. Patogūs, praktiški baldai.
3. Aksesuarai, kurie suteikia namams jaukumo, savitumo.
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Svetainę ir virtuvę. Tai reikšminga namų vieta, kurioje žmonės praleidžia daugiausia laiko.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Tikiuosi įrengti jaukią erdvę, kad žmonės galėtų kiekvieną dieną džiaugtis ir patogiai gyventi. Taip pat noriu parodyti, kad su IKEA baldais galima sukurti tikrai įdomių sprendimų namams.
Dovilė Genytė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
Beveik trejus metus. Karjerą pradėjau miegamojo baldų skyriuje ir projektuodama spintas bei daiktų laikymo sistemas. Dizainerės pozicijoje dirbu palyginus trumpą laiką – pusę metų. Tačiau šis pusmetis buvo pilnas smagių patirčių bei pirmų kartų.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Modernus stilius, minimalizmas, lengvumas, šviesios spalvos.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Tiesą sakant, kiekvienas projektas, nepriklausomai nuo jo dydžio, yra naujas, įdomus iššūkis.
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų. 
1. Namų dvasia.
2. Funkcionalūs baldai.
3. Darni šeima.
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Labiausiai mėgstu projektuoti miegamuosius, nes būtent čia prasideda ir baigiasi kiekvieno iš mūsų diena.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Tikiuosi iššūkių sau ir nuoširdaus džiaugsmo, laidos herojams pamačius atnaujintus namus.
Birutė Beniušė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
Darbu IKEA‘oje džiaugiuosi jau 4 metus.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Nėra gero ar blogo stiliaus, dažnai jį pasirenku pagal nuotaiką, tačiau pati negalėčiau gyventi amerikietiškos klasikos interjere.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Didžiausias iššūkis – dirbti su poromis, kurių norai ir namų vizijos nesutampa.
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Patogi sofa.
2. Mielos asmeninės detalės.
3. Žmonės, pripildantys namus jaukumo ir gyvybės. 
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Visos namų erdvės turi savo žavesio, tad vienos išskirti negalėčiau. Mėgstu kurti bendrą namų vaizdą ir nuotaiką, ieškoti jungties tarp labai skirtingų funkcijų erdvių.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Kadangi įrenginėjame tik vieną kambarį, tikiuosi erdvės, kuri reikalautų nestandartinių sprendimų.
Gintarė Gumenikovaitė-Barzdė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
Nei daug, nei mažai – dvejus metus.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Man svarbiausia, kad stilius būtų vientisas ir nuoseklus. Daug dėmesio skiriu detalėms.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Nuolatinis tobulėjimas.
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Gyvenamoji erdvė, suprojektuota taip, kad baldai ir daiktai netrukdytų, neerzintų jos gyventojų.
2. Idėja ir vientisumas.
3. Šviesios erdvės. 
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Visai nesvarbu, ar tai bus virtuvė, ar miegamasis, projekto sėkmę visada lemia idėjos ir erdvės derinys.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Tikiuosi nors šiek tiek pagerinti žmonių gyvenimo kokybę namuose. Net ir maži pokyčiai gali būti reikšmingi.
Justina Koskauskė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
Jau daugiau nei 6-erius metus.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Skandinaviškas modernus.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. IKEA baldų ir interjero detalių pritaikymas nestandartinėse situacijose.
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Valgomojo stalas.
2. Valgomojo kėdės.
3. Sofa-lova.
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Darbe dažniau projektuoju verslo patalpas, tačiau mėgstu galvoti apie visumą, nes nei namai, nei biuras nėra tik kažkuri viena erdvė – įdomu, kai viskas dera kartu.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Noriu viešai parodyti, ką dirbu ir kad tai man labai patinka.
Toma Montvilaitė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
5-erius metus, kupinus nuotykių ir gerų emocijų.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Skandinaviškas modernus, neperkrautas detalėmis.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Maksimaliai apgalvoti kiekvieną detalę ir nieko nepraleisti pro akis. Bet kadangi esu itin preciziška ir tikiu, jog grožį bei estetiką kuria detalės, tai man teikia malonumo.
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Patogumas.
2. Jaukumas.
3. Ramybė.
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Labiausiai mėgstu kurti svetainės, valgomojo, miego, vonios kambario erdves.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Tikiuosi sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą žmonėms, kad būtų malonu ir gera grįžti į namus.
Irina Nechvedovičienė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
Vienerius kūrybingus, atradimų pilnus metus.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Modernus stilius ir minimalizmas.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Dalyvavimas šiame projekte!
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Dienos šviesa.
2. Vonios kambarys.
3. Patogi lova.
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Vonios kambarius. Mano manymu, ši namų erdvė labiausiai atspindi žmogaus individualumą.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Man tai nauja patirtis ir dar viena galimybė išbandyti save.
Vaiva Klezienė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
6-erius įdomius ir įkvepiančius metus.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Skandinaviškas modernus: ryškios spalvos su juodai baltais grafiniais akcentais.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Stengiuosi atitikti užsakovų poreikius ir gerokai viršyti lūkesčius (ir savo galimybes), ieškodama vis naujų, netikėtų, originalių sprendimų.
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Sumanus erdvių išdėstymas.
2. Personalizuoti namai, atitinkantys pomėgius, poreikius ir asmenybes.
3. Jaukumas ir originalios detalės.
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Mėgstu mažas erdves, o labiausiai patinka vaikų kambariai, kurie reikalauja daug išradingumo, sumanių sprendimų ir atitinka mano stilistiką – žaismingą ir spalvingą. Labai myliu vaikus, nes jie drąsiai svajoja ir nuoširdžiai džiaugiasi kambario pokyčiais.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Įdomių iššūkių ir atradimų, naujų pažinčių, svajonių ir džiaugsmo ašarų kartu, atnaujinus erdvę. Noriu pradžiuginti dar vieną šeimą, nustebinti ir įrodyti, kad tikrai įmanoma sukurti funkcionalų, poreikius atitinkantį, estetišką ir tvarkingą kambarį, kuriame telpa visi reikalingi daiktai.
Kotryna Meškauskaitė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
Jau beveik metus.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Modernus su trupučiu eklektikos.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Kartą teko sutalpinti virtuvę, miegamąjį, svetainę, vonios kambarį ir prieškambarį pailgame nedidelio ploto bute, kuriame gyvena trys žmonės ir šuo.
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Virtuvė, kurioje gali pasigaminti bet ką.
2. Jaukumo suteikiančios užuolaidos.
3. Patogi sofa.
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Virtuvę su valgomuoju, nes mėgstu gaminti maistą.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Naujų iššūkių.
Kristina Tamašauskaitė

Ar seniai dirbi IKEA‘oje?
5-erius metus.
Koks interjero stilius atspindi tavo asmenybę? Labiausiai patinka modernūs, minimalistiniai interjerai, kuriuose vyrauja kelios pagrindinės spalvos ir mediena.
Didžiausias iššūkis tavo dizainerės karjeroje. Susidoroti su nedidelėmis erdvėmis ir kartu išpildyti bendrą interjero viziją.  
Trys dalykai, be kurių neįsivaizduoji namų.
1. Natūrali šviesa, sklindanti pro didelius langus.
2. Daiktų laikymo sprendimai, padedantys gyventi tvarkingai.
3. Atpalaiduojanti aplinka. 
Kurią namų erdvę mėgsti projektuoti labiausiai? Virtuvę, nes joje reikia suderinti daug skirtingų funkcijų, galvojant ne tik apie patogumą, bet ir apie išraišką, charakterį.
Ko tikiesi iš projekto „Namų idėja su IKEA“? Projekte tikiuosi parodyti, kad namų atnaujinimas gali būti paprastas, įdomus ir nereikalauja tiek laiko, kiek dažnai įsivaizduojame.