Kur? PLC „Panorama“ 2 aukšte (Saltoniškių g. 9, Vilnius).

Kada? Kasdien nuo 8 iki 21 val.
Kviečiame užsukti į bendradarbystės erdvę, kurią įrengėme jums – IKEA gerbėjams, pirkėjams, verslo klientams ir visiems, ieškantiems jaukios vietos darbui nuotoliniu būdu, susitikimams su partneriais ar darbo pokalbiams neoficialioje aplinkoje. 

Daugiau nei 200 kv. m ploto erdvėje galėsite naudotis patogiomis darbo, poilsio ir susitikimų vietomis, susipažinti su naujais žmonėmis, dalintis savo idėjomis ar bendradarbiauti kuriant naujas. 

Vietos čia rezervuoti nereikia – tiesiog atvykite jums patogiu metu ir pagal poreikį naudokitės laisvomis darbo bei poilsio vietomis.

Ir padirbėti, ir pailsėti

Vienu metu bendradarbystės erdvėje gali dirbti iki 32 žmonių – joje įkurta 14 tradicinių darbo vietų ir 18 universalių, skirtų poilsiui ir darbui. Čia lankytojai gali naudotis nemokamu bevieliu interneto ryšiu, išbandyti ergonomiškus IKEA biuro baldus ir kitus patogiam darbui skirtus sprendimus. 

Daug dėmesio bendradarbystės erdvėje skirta ir poilsio zonoms. Išbandykite jas pertraukėlių metu – juk kartais taip gera atitrūkti nuo darbų, jaukiai atsipalaiduoti ant minkštųjų baldų ir pasimėgauti kava iš čia pat esančio aparato ar daugelio aplink veikiančių kavinių.

Jausmas lyg namuose

Bendradarbystės erdvė suplanuota atsižvelgiant į naujausias biurų interjero tendencijas. Šalti ir formalūs biurai nebetenkina darbuotojų, savo darbo vietoje jie nori jaustis atsipalaidavę ir pernelyg neįpareigoti – kaip namuose. Namų atmosferą bendradarbystės erdvėje kuria gyvi ir dirbtiniai augalai, medinė grindų danga, kilimai ir pagalvėlės, jaukūs minkštieji baldai ir šiltą šviesą skleidžiantys šviestuvai.
Tyrimai rodo, kad žmonės, daug laiko praleidžiantys natūralioje šviesoje, jaučiasi laimingesni. Todėl labai džiaugiamės, kad mūsų bendradarbystės erdvę supa dideli langai. Natūralios šviesos čia tikrai nepritrūks!

Bendradarbiaukime!

Skirkite laiką tam, kas svarbiausia, o biuro ar verslo patalpų planavimą, baldų surinkimą ir kitus darbus palikite mums. Mūsų interjero dizaineriai mielai patars, kaip išsirinkti tinkamiausius baldus, paruoš interjero projektą ir padės jį įgyvendinti jūsų pasirinktoje erdvėje.
 X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.