Šios savaitės herojė Ugnė tiki, kad gyventi laužant taisykles kur kas įdomiau. Ji ieško iššūkių ne tik aktyviai leisdama laiką gamtoje, bet ir grįžusi į namus. Todėl Ugnės virtuvė, visai kaip ji pati, yra įdomi ir šiek tiek nestandartinė. 
Susipažinkite!
Šios dvi žavios merginos viena kitą pažįsta jau gana seniai, nes abi yra IKEA darbuotojos. Tačiau Ugnės namuose Kotryna svečiuojasi pirmą kartą. Ir ne šiaip sau svečiuojasi – interjero dizainerė čia atvyko atnaujinti kolegės virtuvę.
Iki pokyčių
Gyvendama vieno kambario bute, Ugnė dažnai susidurdavo su vietos trūkumu: virtuvėje erzino daiktų perpildytos spintelės, nebuvo valgomojo stalo, o darbastalis per siauras, kad būtų patogu užsiimti naujai atrastu pomėgiu – maisto gamyba.
Virtuvė prieškambaryje?
Taip, dėl vietos trūkumo Ugnės virtuvė buvo įrengta prieškambaryje. Tačiau tai anokia bėda – interjero dizainerė Kotryna tvirtina, kad išradingai panaudoti turimą erdvę, ir ne būtinai pagal pirminę paskirtį, yra puiki mintis. Tik, įrenginėjant virtuvę nestandartinėje erdvėje, svarbu ją kruopščiai suplanuoti – čia gali praversti nemokamos IKEA planavimo programos.


 
Kurdama naująjį Ugnės namų interjerą, Kotryna turėjo tris tikslus: palikti daugiau erdvės maistui gaminti, įrengti patogią valgymo ir darbo vietą bei patenkinti gyventojos lūkesčius. Ugnei patinka neutralios spalvos, todėl naujieji virtuvės fasadai RINGHULT yra šviesiai pilki, o jos meilę gamtai atspindi tvarūs baldai ir kiti interjero sprendimai.
 

„Mažose virtuvėse dažnai susiduriame su klausimu, kas svarbiau: didesnis darbastalio plotas ar daugiau erdvės kaitlentei? Teisingo atsakymo nėra, kiekvienas turi nuspręsti pagal savo gaminimo įpročius. Ugnei buvo svarbu turėti daug vietos paruošiamiesiems darbams: pjaustyti, maišyti ir minkyti. Daugiau nei dviejuose puoduose ar keptuvėse vienu metu ji gamina retai, o indai nuo stalo keliaus tiesiai į indaplovę. Todėl parinkau dviejų dalių kaitlentę ir mažesnio dydžio plautuvę, kad liktų daugiau laisvo darbinio paviršiaus.“

IKEA interjero dizainerė Kotryna Meškauskaitė
 
Svarbiausia slypi viduje
Atlaisvinti stalviršį padeda ne tik tinkamai parinkta buitinė technika, bet ir tvarka. Į pagalbą pasitelkus įvairius skirtukus MAXIMERA, papildomas lentynėles VARIERA, stiklinius indus ar dėžutes, spintelėse bei stalčiuose telpa daugiau daiktų, todėl jie nesimėto ant darbastalio. Be tvarkingai sudėtų indų, įrankių ir maisto produktų, už tvarkingų naujosios Ugnės virtuvės fasadų dar slepiasi ir indaplovė. Ji padės sutaupyti vandens ir kartu – išvengti Ugnės taip nemėgstamo indų plovimo rankomis.
Ir darbui
Karantino laikotarpiu Ugnė dirba iš namų. Tad valgomojo stalas NORDVIKEN kartu pritaikytas ir darbui kompiuteriu. Pastatytas prie lango, jis užima mažiau vietos ir leidžia išnaudoti natūralią šviesą. O darbo dienai pasibaigus ir prireikus susodinti daugiau svečių (kai jau bus galima!), jį lengva išskleisti ir padidinti.
Ir pertraukėlėms
Kai norisi pailsėti nuo darbų, galima įsijungti televizorių, paklausyti muzikos ar atsiversti knygą. Visos Ugnės namų pramogos telpa spintelių derinyje BESTÅ, kuris pakeitė anksčiau čia stovėjusį masyvų stalą. Durys SELSVIKEN dera prie sienų ir virtuvės baldų spalvos, todėl spintelės atrodo tvarkingai, neapkraudamos ir taip nedidelės erdvės.


„Kuo daugiau tvarių sprendimų namuose, tuo labiau dėkinga planeta. Todėl Ugnės virtuvėje suprojektavau maišytuvą su aeratoriumi, kuris vandens srovę papildo oru, bei vandenį taupančią indaplovę. Valgomojo kilimas SPORUP pagamintas iš 320 perdirbtų plastikinių butelių, o daugiau nei pusę kėdžių ODGER gamyboje naudojamų medžiagų sudaro perdirbtas plastikas.“

IKEA interjero dizainerė Kotryna Meškauskaitė
 


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

VARIERA

dėžė, 24x17 cm, balta

3,99

2,99

Yra daugiau variantų

LACK

kavos staliukas, 90x55 cm, tamsiai ruda

Ankstesnė kaina 27,99

24,99

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu, 1 l, skaidrus stiklas

2,99

Yra daugiau variantų

VARIERA

įstat. lentyna, 32x28x16 cm, balta

7 €

Yra daugiau variantų

LOMVIKEN

rėmelis, 40x50 cm, juoda

12,99

Yra daugiau variantų

RAGGISAR

krepšių rinkinys, 3 vnt., pilka

5,99

MOSSLANDA

paveikslų lentynėlė, 115 cm, juoda

7,99

Yra daugiau variantų

FINNSTARR

stalinis šviestuvas, juoda

14,99

KYRRE

taburetė, juoda

19 €

NORDVIKEN

išskleidžiamasis stalas, 74/104x74 cm, juoda

129 €

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu, 1.8 l, skaidrus stiklas

4,29

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.