Du suaugusieji ir du vis dar augantys vienuose nedideliuose namuose kartais gali atrodyti tikras iššūkis. Tačiau pasitelkus šiek tiek žinių ir vaizduotės, įrengti patogią erdvę šeimai su vaikais bus vieni juokai.
Slaptas miegamasis
Vienas kambarys vaikams, kitas – viskam? Na ir puiku. Jeigu gyvenate dviejų kambarių bute ir nusprendėte atskirą kambarį palikti vaikams, bendroje svetainėje galite ne tik leisti laiką su šeima ar priimti svečius, bet ir įsirengti slaptą miegamąjį, apie kurio egzistavimą dienos metu niekas nė neįtars.
Šeimos pramogų zona
Svetainės spintelėse galite paslėpti ne tik įvairius šeimos daiktus, bet ir smagią staigmeną vaikams. Porą spintelių pakabinkite žemiau ir už jų durų įrenkite lėlių namus ar nedidelę dailės studiją savo mažiesiems menininkams. Čia tilps visos reikiamos priemonės, o žaidimams pasibaigus, tereikės uždaryti spintelių duris, ir svetainė vėl atrodys „rimta“ ir tvarkinga.
Kiekvienam savas sostas
Kad šeima galėtų leisti laiką kartu, vaikams pritaikyti baldai turėtų atsirasti ne tik vaikų kambaryje. Iš saugaus plastiko pagamintos vaikiškos kėdutės MAMMUT tinka naudoti lauke, nes nebijo lietaus, saulės, sniego ir purvo. Tačiau priderinus spalvą prie kitų namuose esančių baldų, puikiai atrodys net ir svetainėje.
Spinta mažiems ir dideliems
Jei jūsų namai nedideli, palaikyti tvarką ir rasti vietos daiktams padės spinta PAX – vienas baldas visai šeimai. Viršutinėse lentynose ir ant aukščiau pritvirtintų skersinių laikykite savo drabužius, o apatines lentynas ir ištraukiamus vielinius krepšius palikite vaikams, kad lengvai pasiektų ir saugiai susitvarkytų be jūsų pagalbos.


 
Kad kambarys augtų kartu
Mes puikiai žinome, kaip greitai auga vaikai, todėl turime specialiai jiems sukurtų baldų, kurie prireikus taip pat gali ūgtelėti. Keičiamo ilgio lova BUSUNGE ir staliukas FLISAT, kurio aukštį galima reguliuoti, pasirenkant vieną iš trijų padėčių, tarnaus ir džiugins ne vienerius metus.
Sveiki atvykę į žaidimų aikštelę
Įrenginėdami vaikų kambarį, stenkitės į viską žiūrėti vaiko akimis. Rinkitės baldus, kurie žadina vaizduotę: žaismingus staliukus ir kėdutes MAMMUT ar ryškių spalvų spintas ir rašomuosius stalus STUVA. Dar geriau – leiskite vaikams baldus išsirinkti patiems. Juk vaikai mokosi žaisdami, tad leiskite jiems tai daryti!
Slaptas žaislų lobynas
Jeigu vaikus mokote savarankiškumo, jų kambaryje tikrai pravers gilus stalčius STUVA žaislams. Jis su ratukais, todėl lengvai ištrauks ir įstums net patys mažiausi. Dėžėje yra užtektinai vietos dideliems daiktams: kamuoliams, minkštiesiems ir kitiems žaislams. Labai patogu, kai reikia greitai susitvarkyti.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BUSUNGE

keičiamo ilgio lova, 80x200 cm, balta

199 €

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/balta

14,99

Yra daugiau variantų

KRAMIG

minkštasis žaislas, balta/juoda

4,49

NISSEDAL

veidrodis, 40x150 cm, juoda

29,99

Yra daugiau variantų

FLISAT

Vaikiškas rašomasis stalas, reguliuojamas

89,99

NYMÅNE

lanks. sien. šviestuvas, laid. įr., balta

34,99

Yra daugiau variantų

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas, panda

23,99

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/raudona

14,99

Yra daugiau variantų

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/rausva

14,99

Yra daugiau variantų

SINNERLIG

kabamasis šviestuvas, bambukas/rankų darbo

69,99

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas, tigras

22,99

MAMMUT

vaikiška taburetė, vidaus/lauko/geltona

9,99

Yra daugiau variantų

HEMMAHOS

kilimas, 100x160 cm, pilka

19,99

IKEA PS LÖMSK

sukamasis krėslas, balta/raudona

74,99

EKET

sieninė lentyna, 35x25x35 cm, baltai beicuoto ąžuolo raštas

23 €

Yra daugiau variantų

TINGBY

staliukas su ratukais, 64x64 cm, balta

54,99

Yra daugiau variantų
X