Pasidairykite po nedidelius, tačiau išradingų sprendimų kupinus septynių asmenų šeimos namus ir sužinokite, kaip jie kasdien randa laiko ir vietos pabūti kartu ar (patikėkite, kartais to irgi reikia) atskirai.
Ir dieną, ir naktį
Dieną šis kambarys priklauso visiems, o naktimis – mamos ir tėčio poilsiui. Kampinė sofa-lova FRIHETEN su talpia patalynės dėže ir staliukai su ratukais padeda pasiruošti miegui akimirksniu.
Vaikų zona svetainėje
Šeimos svetainėje telpa ne tik miegamasis, bet ir dvi darbo (ir žaidimų!) vietos vaikams. Sieninę sistemą SVALNÄS vaikai galės tvarkyti ir dekoruoti kaip panorėję, tad noro mokytis turėtų būti daugiau. O jei pristigtų motyvacijos ar prireiktų pagalbos ruošiant namų darbus, tėvai visada šalia, tame pačiame kambaryje.
Vienas stalas viskam
Kai virtuvėje su valgomuoju norisi ne tik gaminti maistą ir valgyti, labai praverčia ištraukiamasis stalas EKEDALEN. Prireikus prie jo atsiras vietos ir vaikų dirbtuvėlėms, ir tėvų svečiams.
Privati teritorija
Vyresnėlė dalijasi kambariu su jaunesniais broliais ir seserimis, tad susikurti asmeninę erdvę jai padeda užuolaidos. Užtraukus jas, galima kurti nuotaiką reguliuojamu apšvietimu, o kad prireikus visi daiktai būtų po ranka, įprastą lovą atstoja lovos rėmas su stalčiais SLÄKT.
Lovos kaimynai
Kartu su paaugle seserimi gyvenantys jaunėliai – ne tik geriausi draugai, bet ir lovos kaimynai. Dviaukštė lova VITVAL kambaryje užima mažiau vietos ir leidžia kiekvienam iš jų susikurti savo kampelį: su skirtingų spalvų sienomis, lentynomis knygoms, žaislams ir atskiru apšvietimu.
Dviese dvigubai linksmiau
O kur dienas leidžia patys mažiausi šeimos nariai? Jų kambarys nedidelis, bet čia pakanka vietos ir poilsiui, ir žaidimams, nes dvi identiškos lovos MINNEN glaudžiasi prie vienos sienos, visą kambario erdvę vaikams. Beje, šios lovos keičiamo ilgio, tad mažyliams paūgėjus pirkti naujas nebūtina.
Vietoj spintos
Šiuose namuose spintą atstoja didžiulis prieškambaris, kur kiekvienas šeimos narys turi savo spalva pažymėtą stalčių NORDLI daiktams. Kai viskas, ko reikia ruošiantis į darbą arba mokyklą, telpa koridoriuje, miegamasis ir vonios kambarys gali lengviau atsikvėpti.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
EKEDALEN

ištraukiamasis stalas

120/180x80 cm balta

179 €

Yra daugiau variantų

GULLKLOCKA

pagalvėlės užvalkalas

50x50 cm geltona

5,99

Yra daugiau variantų

KVISSLE

sieninis laikraščių dėklas

34x9 cm balta

14,99

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas

12,99

NYMÅNE

kabamasis šviestuvas

Ø40 cm antracito sp.

39,99

Yra daugiau variantų

SVALSTA

staliukų rinkinys, 2 vnt.

69,99

FUBBLA

sieninis LED šviestuvas

10x20x15 cm balta

24,99

IKEA PS LÖMSK

sukamasis krėslas

59x62x75 cm raudona-balta

49,99

VÅRELD

lovatiesė

150x250 cm tamsiai pilka

29,99

Yra daugiau variantų

SLÄKT

lovos rėmas su stalč. ir len. pag.

90x200 cm balta

229 €

Yra daugiau variantų

VITVAL

dviaukštės lovos rėmas

90x200 cm šviesi pilka-balta

199 €

Yra daugiau variantų

NORDLI

komoda su 6 stalčiais

6 stalčių balta

199 €

Yra daugiau variantų

FRIHETEN

kampinė sofa-lova su patalynės dėže

151x66 cm mėlyna

399 €

Yra daugiau variantų
X