Kur prasideda geresnis pasaulis? Namuose. Ar tie namai gali būti jūsų? Žinoma! Ar gyventi tvariai sudėtinga? Tikrai ne. Judėti tvaresnio gyvenimo link galima palengva, nes kiekvienas, net ir labai mažas žingsnelis, prisideda prie kilnaus rezultato. Pasisemkite idėjų ir pradėkite jau šiandien – tai labai lengva.

Išsineškite maistą, ne atliekas

Norite paremti vietos restoraną ir žavitės jo virtuve, bet ne vienkartinėmis pakuotėmis? Vis daugiau restoranų leidžia klientams užsisakytą maistą išsinešti savo indeliuose, užuot papildomai mokėjus už vienkartinius. Tiesiog pasiteiraukite ir kitą kartą ateikite su švariu, sandariai uždengiamu indeliu.
 

Sąmoningas apsipirkimas

Pakelkite ranką, jei namuose turite visą šūsnį plastikinių maišelių! O taip, jie kaupiasi tiesiog nepastebimai. Tačiau yra būdas, kaip to išvengti. Tiesiog kaskart eidami apsipirkti kartu pasiimkite daugkartinį pirkinių krepšį, kad netektų pirkti naujo. Apie tai, kad papildomo maišelio jums nereikia, galite pasisakyti ir darbuotojui parduotuvės arba restorano kasoje.

Sudie, šiaudeliai iš plastiko

Nuo 2020 metų nebeprekiaujame plastikiniais šiaudeliais. Vietoj jų siūlome tvaresnę alternatyvą – popierinius, plieninius ir bambukinius!
 

Kai norisi atsigaivinti

Daugelis mano, kad plastiką, iš kurio gaminami gėrimų buteliukai, galima perdirbti neribotą kiekį kartų. Deja, tai mitas. Plastiko kokybė perdirbant kaskart prastėja, kol jis tampa visiškai nebetinkamas naudoti arba turi būti maišomas su nauju plastiku. Ar yra sprendimas? Geriausia iš viso atsisakyti plastiko pakuočių. Pavyzdžiui, vienkartinius buteliukus iškeisti į gertuvę, kurią bus patogu nešiotis kartu nebijant, kad į vandenį pateks kenksmingų chemikalų..
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
IDEALISK

sietelis

0,99

IKEA 365+

puodelis

9 cm

1,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

stiklinė

12 cm

3,99 / 6 vnt.

Yra daugiau variantų

KUNGSFORS

krepšeliai, 2 vnt.

natūrali

4,99

TREBENT

valgymo lazdelės 4 poros

1,99

METALLISK

virdulys

1.5 l

24,99

ENKELSPÅRIG

gertuvė

17 cm smėlinė

3,99

Yra daugiau variantų
X