Mes visi suprantam, kaip nesinori po vasaros vėl linkti prie knygų. Dėl to IKEA pasistengė, kad mokymasis būtų smagus, kaip niekada. Būtini to atributai: pagal savo poreikius sukurtas darbo stalas, ryškiaspalvė, už jus galvojanti kėdė, pasaulį gelbstintis šviestuvas, vienintelė tokia, pačių pasidaryta kuprinė ir dar daugiau! Tikriausiai dabar jau nekantraujate, kada galėsite kibti į mokslus?
Kėdė, kuri pagalvos už jus
Naujos kolekcijos ÖRFJÄLL kėdės sėdynių spalvos taps jūsų darbo kambario akcentu. Gerų naujienų yra ir daugiau: ÖRFJÄLL galvoja už savo šeimininką. Reguliuojamo aukščio kėdės ratukai reaguoja į spaudimą tad lengvai rieda tik sėdint, o atsistojus – iškart užsifiksuoja.
Svajonių darbo vieta
Su minimalistinio dizaino MICKE darbo stalu ir jo priedais susikursite savo svajonių darbo vietą. O kuomet jis toks kompaktiškas – susikursite ją bet kur. Šį stalą galėsite bet kada pailginti šalia pastatę to paties aukščio MICKE stalčių spintelę su ratukais. Prireikus papildomų lentynėlių – nesvarbu, knygoms ar nuotraukų rėmeliams – stalą jomis taip pat bet kada papildysite ir net galėsite reguliuoti jų aukštį.
Daugiau nei daili išvaizda
Kurdamas SVALLET šviestuvą, IKEA dizaineris Henrik Preutz pagalvojo apie viską: stilingą ir minimalistinį dizainą, kiekvienam prieinamą sprendimą bei atsakomybę prieš mūsų planetą. Šviestuvas pagamintas iš perdirbto plastiko ir yra itin kompaktiškas, kad tilptų į kiek įmanoma mažesnę pakuotę, atitinkamai minimizuojant išmetamųjų dujų kiekį daikto transportavimo metu. Ne veltui šiemet SVALLET šviestuvas pelnė tarptautinį apdovanojimą viename žinomiausių pasaulyje dizaino konkursų „Red Dot Award“.
Kažko dar trūksta...
Naujiems mokslo metams pasiruošta, bet neapleidžia jausmas, kad kažko vis dar trūksta? O kaip, jeigu savo darbo vietą papildytumėte mažomis, namų darbų ruošą palengvinančiomis ir nuotaiką pakeliančiomis smulkmenomis? Ruošti namų darbus bus vienas malonumas!
Viena tokia visoje mokykloje
Kad mokslo žinių naštą ant pečių nešti būtų lengviau užtikrins pačių suskurta kuprinė (siuvimo mašinos tikrai neprireiks). Ką jau kalbėti, kad tokios pačios mokykloje niekas tikrai daugiau neturės.
Rankų darbo akcentas
Kad savo daiktus atskirtumėte net iš tolo, o mokytis būtų smagiau – pasirūpinkite jų išskirtinumu. Tai padaryti galima patiems pasigaminus skirtukus sąsiuviniams ir knygoms su LUSTIGT.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

MICKE

rašomasis stalas, 105x50 cm, balta

Ankstesnė kaina 99 €

79 €

Yra daugiau variantų

MICKE

rašomasis stalas, 73x50 cm, balta

Ankstesnė kaina 59 €

49 €

Yra daugiau variantų

MICKE

rašomasis stalas, 105x50 cm, tamsiai ruda

Ankstesnė kaina 99 €

79 €

Yra daugiau variantų

MICKE

rašomasis stalas, 73x50 cm, tamsiai ruda

Ankstesnė kaina 59 €

49 €

Yra daugiau variantų

SY

lygintuvu klij. palenkimo juostelė

3 € / 10 m

SVALLET

stalinis šviestuvas, tamsiai pilka/balta

4 €X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.