Jūsų miegamasis gali būti visoks: tamsus arba spalvingas, sujungtas su svetaine, įrengtas palėpėje, erdvus arba visai mažytis. Viskas jame – nuo čiužinio ir patalynės užvalkalų iki naktinio staliuko ar užuolaidų – įrengta taip, kad nubustumėte pailsėję, energingi ir lengvai apsieitumėte be rytinės kavos. O gal vis dėlto dar kažko trūksta? Artėjantis pavasaris – puiki proga šiek tiek atsinaujinti.
Viskas prasideda nuo sofos...
...arba ant jos. Kai namai nedideli ir visas veiksmas vyksta viename kambaryje, sofa-lova atsiduria pačiame dėmesio centre: čia atmerkiame akis ir pradedame dieną, ilsimės, užkandžiaujame, žaidžiame, naktinėjame, žiūrime filmus, svajojame, užmiegame ir vėl nubundame. Trivietė sofa-lova BENNEBOL su gulimuoju foteliu ir patalynės dėže puikiai tinka ne tik laisvalaikiui namuose, bet ir miegui ar daiktams laikyti.
Svetainė dieną, miegamasis naktį
Sofa-lova BENNEBOL niekada nesiilsi – šį malonumą ji palieka jums. Štai kodėl visą dieną ištikimai tarnavusi svetainėje, naktį ji tampa patogia vieta miegui. Tereikia sudėti nugaros pagalvėles į talpią patalynės dėžę po sėdimąja dalimi ir lengvu judesiu paversti sofą erdvia dviviete lova. Dailios medinės kojos yra pakankamai aukštos, todėl bus patogu ne tik ilsėtis, bet ir tvarkytis – grindis po sofa lengvai pasieksite dulkių siurbliu.
Dideli pokyčiai susideda iš smulkmenų
Nebūtina pirkti naujus baldus, kad nuotaika namuose pasikeistų. Ekspresyvūs ir spalvingi pagalvėlių užvalkalai MAJALISA – tarsi abstrakčiojo meno kūriniai. Jie akimirksniu nuspalvins kambarį, o kai vienas raštas pabos, galėsite apversti kita puse ir vėl džiaugtis pokyčiais. O gal namuose norisi daugiau šviesos? Tuomet nauju akcentu svetainėje ar miegamajame gali tapti grindiniai-skaitymo šviestuvai SKURUP – metaliniai, grubaus dizaino ir tiesiog tobulai derantys su nedideliu kavos staliuku BURVIK, kurį prireikus lengvai perkelsite į kitą vietą viena ranka.
Spinta vietoj naktinio staliuko
Šiame miegamajame vietoj naktinio staliuko prie lovos glaudžiasi vienų durų spinta PLATSA. Apatinėje lentynoje su dėže BULLIG patogu laikyti smulkius daiktus, o likusi spintos erdvė skirta drabužiams – čia galima laikyti pižamą, einant miegoti pakabinti chalatą arba tvarkingai sukabinti iš anksto suderintus drabužius kitai dienai (ir sutaupyti dar kelias papildomas minutes miegui ryte).
Kas slepiasi komodos stalčiuose?
Iš tiesų to niekam nebūtina žinoti. Subtilaus dizaino komodos MALM stalčiuose patogu laikyti kojines ir apatinius, rankšluosčius, patalynės užvalkalus, diržus, papuošalus ar ką tik panorėsite. Jie darinėjasi sklandžiai ir tyliai, todėl nieko nepažadinsite, net jei ieškoti savo daiktų miegamajame sugalvosite vidurnaktį. O kad namuose būtų saugu visai šeimai, kartu su komoda gausite laikiklius, skirtus jai pritvirtinti prie sienos.
Nestandartinės erdvės iššūkis: miegamasis palėpėje
Ypatinga erdvė ragina ieškoti ypatingų sprendimų. Ieškote vietos spintai, o gal norite įrengti miegamąjį palėpėje? Kambaryje su nuožulniomis lubomis, palėpėje ar po laiptais labai pravers prie jūsų poreikių ir namų linijų prisitaikančios spintos PLATSA. O patalynei ir kitiems spintoje netilpusiems daiktams galite išnaudoti erdvę po lova – rotango lovadėžės ir medinis lovos rėmas gražiai dera, tad atrodo lyg to paties komplekto dalys.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

MALM

aukštas lovos rėmas su 4 stalčiais, 160x200 cm, balta

294 €

Yra daugiau variantų

HEKTAR

sieninis-prisegamasis šviestuvas, tamsiai pilka

Ankstesnė kaina 17,99

14,99

VILTO

rankšluosčių stovas, beržas

55 €

GRÄLVIKEN

trivietė sofa-lova, tamsiai pilka

349 €
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.