Jei tėvai ir vaikai miega viename miegamajame, tai dar nereiškia, kad kambarys turi atrodyti vaikiškai. Svarbu, kad visi jame turėtų vietos savo mėgstamai veiklai ir daiktams. Štai keletas patarimų, kurie padės paversti bendrą miegamąjį jaukia ir patogia vieta visai šeimai.
Kambarys kambaryje
Net ir bendrame miegamajame norisi turėti savą kampelį. Tad vaiko lovelei ir savo lovai paskirkite skirtingas kambario puses. Taip turėsite daugiau erdvės įrengti nedidelį vaikų kambarį tėvų kambaryje. 

Nudažę sienas viena spalva ir pasirinkę neutralių spalvų baldus, sukursite vientisą interjerą, o kad mažylio zona būtų žaismingesnė, leiskite jam pačiam išsirinkti patalynės spalvas ir raštus. Vaikiška tekstilė ir tokios interjero detalės, kaip stalinis šviestuvas PELABOJ ar lovos palapinė SUFFLETT, pagyvins bendro kambario nuotaiką.
Žaisti, dėlioti, demonstruoti
Dauguma vaikų turi daiktų, kuriais didžiuojasi ir kuriuos nori parodyti visiems aplinkui. Leiskite jiems tai daryti. Sieninės lentynos LUSTIGT ir FLISAT puikiai tiks žaislams, o kai lėlių etapas praeis – knygoms, nuotraukoms ir kitiems „jau didelių“ vaikų daiktams laikyti.
Viena spinta visai šeimai
Dažnai nedideliame kambaryje turi tilpti ne tik tėvai ir vaikai, bet ir jų daiktai. Išnaudokite sienas – įrengę spintą PLATSA iki pat lubų, turėsite pakankamai erdvės viskam pasidėti tiek suaugusiems, tiek vaikams patogiame aukštyje, o vaikams augant, jos formą galėsite keisti, pavyzdžiui, nišoje įrengti jaukų skaitymo kampelį.


 
Alternatyvūs sprendimai
Dar viena spinta, kurią galite modeliuoti ir keisti pagal savo poreikius – PAX. Pasirinkite reikiamo aukščio ir pločio, priderinkite stumdomąsias ar varstomąsias duris, rankenėles ir vidines dalis, o jeigu kambaryje nepakanka vietos atskirai pastatomai spintai, vietoj jos įsigykite funkcionalią lovą. Pavyzdžiui, lovos rėmą PLATSA su stalčiais ir lentynomis kojūgalyje arba lovos rėmą BRIMNES su galvūgaliu, kuris kartu yra ir vieta daiktams laikyti.
Lengva kilnoti, smagu naudoti
IKEA'oje galite įsigyti specialiai vaikams pritaikyto dydžio baldų. Lengvi, spalvingi ir ypač patvarūs baldai MAMMUT atlaikys ne tik oro sąlygų išbandymus, bet ir pačius netikėčiausius žaidimus. Jie puikiai tinka naudoti ir lauke ir lengvai nusivalo, tad po žaidimų gali saugiai grįžti namo kartu su vaiku.
Kūrybinės dirbtuvės kiekvieną dieną
Žaidimai ir kūrybinė veikla – puikus būdas augančiai asmenybei skleistis. Įrenkite vaikams vietą, kurioje jie galėtų lavinti vaizduotę, piešdami ir spalvindami, karpydami ir klijuodami. O dar geriau – darykite tai kartu su jais. Imtis kūrybos bus smagu ir saugu, nes visos priemonės MÅLA yra saugios ir nekenksmingos sveikatai.
Sukurta augti kartu
Visos mūsų vaikiškos lovelės itin atsakingai tikrinamos ir testuojamos, kad būtų pakankamai tvirtos, patvarios ir lengvai pritaikomos augančio mažylio poreikiams. Vieną lovytės STUVA sienelę galima nuimti, kai vaikas išmoksta pats į ją įlipti ir išlipti. Be to, po lovele yra vietos stalčiams FRITIDS (parduodami atskirai). Kad būtų lengva derinti prie interjero, galite rinktis iš kelių spalvų.
(Nebe) mažo vaiko lova
Mes puikiai žinome, kaip greitai auga vaikai, todėl turime specialiai jiems sukurtų baldų, kurie prireikus taip pat gali ūgtelėti. Keičiamo ilgio lova BUSUNGE – viena iš jų. 138 cm ilgio lova gali „užaugti“ net iki 208 cm, tad kartą įsigiję, ja džiaugsitės ne vienerius metus. Argi ne puiki investicija?


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
HEMNES

tualetinis staliukas su veidrodžiu

100x50x159 cm balta

159 €

MAMMUT

vaikiška kėdutė

39x36x67 cm balta

Ankstesnė kaina 12,99

9,99

Yra daugiau variantų

FLISAT

lėlių namelis-sieninė lentyna

58x22x59 cm

34,99

MÅLA

akvareliniai dažai dėžutėje

įvairių spalvų

4,99

TROFAST

daiktų laikymo derinys

94x44x91 cm balta

87 €

Yra daugiau variantų

MÅLA

kreidelės

įvairių spalvų

1,99 / 9 vnt.

EKORRE

supamasis briedis

29x52 cm raudona

29,99

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas

12,99

MAMMUT

vaikiška kėdutė

39x36x67 cm rausva

Ankstesnė kaina 11,99

9,99

Yra daugiau variantų

BUSUNGE

spinta

80x52x139 cm balta

129 €

Yra daugiau variantų

BURVIK

staliukas

45x Ø38 cm juoda

24,99

Yra daugiau variantų

JÄTTESTOR

minkštasis žaislas

pilka

17,99

YPPERLIG

grindinis LED šviestuvas

122 cm tamsiai pilka

49,99

HEMMAHOS

kilimas

100 cm pilka

17,99

BUSUNGE

keičiamo ilgio lova

80x130/200 cm balta

149 €

Yra daugiau variantų

MAMMUT

vaikiškas stalas

55x48 cm balta

19,99

Yra daugiau variantų

EVEDAL

stalinis šviestuvas

39.4 cm pilka

149 €

Yra daugiau variantų

SUFFLETT

lovos palapinė

80 cm rausva

12,99

Yra daugiau variantų

TROGEN

vaikiška taburetė-laiptelis

40x38x33 cm geltona

19,99

PLATSA

spinta

300x57x243 cm šviesi pilka-balta

566 €

Yra daugiau variantų

LUSTIGT

sieninė lentyna

37x6x37 cm

4,99

PELARBOJ

stalinis LED šviestuvas

29 cm įvairių spalvų

24,99

BERGPALM

antklodės užv. ir 2 pagalv. užv.

200x200/50x60 cm žalia

24,99

Yra daugiau variantų
X