Jei tėvai ir vaikai miega viename miegamajame, tai dar nereiškia, kad kambarys turi atrodyti vaikiškai. Svarbu, kad visi jame turėtų vietos savo mėgstamai veiklai ir daiktams. Štai keletas patarimų, kurie padės paversti bendrą miegamąjį jaukia ir patogia vieta visai šeimai.
Kambarys kambaryje
Net ir bendrame miegamajame norisi turėti savą kampelį. Tad vaiko lovelei ir savo lovai paskirkite skirtingas kambario puses. Taip turėsite daugiau erdvės įrengti nedidelį vaikų kambarį tėvų kambaryje. 

Nudažę sienas viena spalva ir pasirinkę neutralių spalvų baldus, sukursite vientisą interjerą, o kad mažylio zona būtų žaismingesnė, leiskite jam pačiam išsirinkti patalynės spalvas ir raštus. Vaikiška tekstilė ir tokios interjero detalės, kaip stalinis šviestuvas PELABOJ ar lovos palapinė SUFFLETT, pagyvins bendro kambario nuotaiką.
Žaisti, dėlioti, demonstruoti
Dauguma vaikų turi daiktų, kuriais didžiuojasi ir kuriuos nori parodyti visiems aplinkui. Leiskite jiems tai daryti. Sieninės lentynos LUSTIGT ir FLISAT puikiai tiks žaislams, o kai lėlių etapas praeis – knygoms, nuotraukoms ir kitiems „jau didelių“ vaikų daiktams laikyti.
Viena spinta visai šeimai
Dažnai nedideliame kambaryje turi tilpti ne tik tėvai ir vaikai, bet ir jų daiktai. Išnaudokite sienas – įrengę spintą PLATSA iki pat lubų, turėsite pakankamai erdvės viskam pasidėti tiek suaugusiems, tiek vaikams patogiame aukštyje, o vaikams augant, jos formą galėsite keisti, pavyzdžiui, nišoje įrengti jaukų skaitymo kampelį.


 
Alternatyvūs sprendimai
Dar viena spinta, kurią galite modeliuoti ir keisti pagal savo poreikius – PAX. Pasirinkite reikiamo aukščio ir pločio, priderinkite stumdomąsias ar varstomąsias duris, rankenėles ir vidines dalis, o jeigu kambaryje nepakanka vietos atskirai pastatomai spintai, vietoj jos įsigykite funkcionalią lovą. Pavyzdžiui, lovos rėmą PLATSA su stalčiais ir lentynomis kojūgalyje arba lovos rėmą BRIMNES su galvūgaliu, kuris kartu yra ir vieta daiktams laikyti.
Lengva kilnoti, smagu naudoti
IKEA'oje galite įsigyti specialiai vaikams pritaikyto dydžio baldų. Lengvi, spalvingi ir ypač patvarūs baldai MAMMUT atlaikys ne tik oro sąlygų išbandymus, bet ir pačius netikėčiausius žaidimus. Jie puikiai tinka naudoti ir lauke ir lengvai nusivalo, tad po žaidimų gali saugiai grįžti namo kartu su vaiku.
Kūrybinės dirbtuvės kiekvieną dieną
Žaidimai ir kūrybinė veikla – puikus būdas augančiai asmenybei skleistis. Įrenkite vaikams vietą, kurioje jie galėtų lavinti vaizduotę, piešdami ir spalvindami, karpydami ir klijuodami. O dar geriau – darykite tai kartu su jais. Imtis kūrybos bus smagu ir saugu, nes visos priemonės MÅLA yra saugios ir nekenksmingos sveikatai.
Sukurta augti kartu
Visos mūsų vaikiškos lovelės itin atsakingai tikrinamos ir testuojamos, kad būtų pakankamai tvirtos, patvarios ir lengvai pritaikomos augančio mažylio poreikiams. Vieną lovytės STUVA sienelę galima nuimti, kai vaikas išmoksta pats į ją įlipti ir išlipti. Be to, po lovele yra vietos stalčiams FRITIDS (parduodami atskirai). Kad būtų lengva derinti prie interjero, galite rinktis iš kelių spalvų.
(Nebe) mažo vaiko lova
Mes puikiai žinome, kaip greitai auga vaikai, todėl turime specialiai jiems sukurtų baldų, kurie prireikus taip pat gali ūgtelėti. Keičiamo ilgio lova BUSUNGE – viena iš jų. 138 cm ilgio lova gali „užaugti“ net iki 208 cm, tad kartą įsigiję, ja džiaugsitės ne vienerius metus. Argi ne puiki investicija?


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BUSUNGE

keičiamo ilgio lova, 80x200 cm, balta

Ankstesnė kaina 199 €

179 €

HEMNES

tualetinis staliukas su veidrodžiu, 100x50 cm, balta

199 €

MAMMUT

vaikiškas stalas, 77x55 cm, vidaus/lauko balta

Ankstesnė kaina 27,99

19,99

Yra daugiau variantų

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/balta

15 €

Yra daugiau variantų

FLISAT

lėlių namelis-sieninė lentyna

Ankstesnė kaina 39,99

32,99

MÅLA

akvareliniai dažai dėžutėje, įvairių spalvų

Ankstesnė kaina 6,99

5,99

PAX

spinta, 150x60x236 cm, balta/Reinsvoll pilkai žalia

497 €

TROFAST

daiktų laikymo derinys, 94x44x91 cm, baltai beic. pušies masyv. mediena/balta

Ankstesnė kaina 135 €

115 €

Yra daugiau variantų

DJUNGELSKOG

minkštasis žaislas, panda

Ankstesnė kaina 24,99

16,99

MAMMUT

vaikiška kėdutė, vidaus/lauko/rausva

15 €

Yra daugiau variantų

BUSUNGE

spinta, 80x139 cm, balta

139 €

BURVIK

staliukas, 38 cm, juoda

39,99

Yra daugiau variantų

JÄTTESTOR

minkštasis žaislas, dramblys/pilka

24,99

TROGEN

vaikiška taburetė-laiptelis, 40x38x33 cm, geltona

24,99

LUSTIGT

sieninė lentyna, 37x37 cm

7,99

PELARBOJ

stalinis LED šviestuvas, įvairių spalvų

29,99

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

BERGPALM

antklodės ir 2 pagalvių užvalkalai, 200x200/50x60 cm, žalia/dryžuota

29,99

Yra daugiau variantų

MÅLA

kreidelės, įvairių spalvų

Ankstesnė kaina 2,49

1,29 / 9 vnt.

HEMMAHOS

kilimas, 100x160 cm, pilka

19,99
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.