Tėvų miegamasis dažnai tampa kambariu, apie kurį remontuodami namus prisimename paskiausiai. Taip nutiko ir su šiuo miegamuoju. Jis buvo apleistas, pilnas daiktų ir tarpusavyje nelabai derančių baldų. Bet tik iki tol, kol darbo jame ėmėsi mūsų interjero dizaineriai. Pažiūrėkite, kaip pasikeitė kambarys.
 

Daugiafunkcis, bet nefunkcionalus

Iki pokyčių šis kambarys turėjo ne vieną paskirtį: čia tilpo ir miegamasis, ir drabužinė, ir poilsio kampelis su televizoriumi. Bet, kaip neretai nutinka, iš tiesų nė vienai iš čia paminėtų veiklų jis nebuvo visiškai tinkamas. Miegamasis nebuvo jaukus, kaip norėtųsi, drabužinė – nelabai talpi ir tvarkinga, poilsio kampelis – ne toks ir patogus. O bendrą nuotaiką kambaryje dar labiau gadino skirtingų stilių baldai.

Poros idėjų koliažas

Mūsų interjero dizaineriai idėjų ieškojo kartu su šiuo miegamuoju besidalijančia pora. Bendras jų darbo rezultatas – būsimo interjero idėjų koliažas, sudarytas iš žemiškų smėlio, akmens ir miško spalvų bei kontrastingų raštų.

Lova miegamojo centre? Na... Kodėl ne!

Kai tas pats kambarys turi ne vieną paskirtį, svarbu atrasti sumanių sprendimų, galinčių pateisinti šeimos lūkesčius. Šis miegamasis gana pailgas, todėl pirmiausia svarstėme viename jo gale pastatyti spintą, o kitame – lovą. Tačiau tada nebūtų likę vietos televizoriui. Štai kodėl priėmėme nestandartinį sprendimą ir dvigulę lovą pastatėme pačiame miegamojo centre, o spintą įrengėme prie tolimiausios sienos. Spintos duris parinkome kuo paprastesnes, kad per daug nekristų į akis ir atrodytų lyg iš natūralios medienos. O aukštas lovos galvūgalis atstoja kambario pertvarą, skiriančią drabužinę nuo poilsiui skirtos erdvės.
 

Būkite išradingi

Baldus galima naudoti įvairiai – ne vien pagal pirminę paskirtį. Šis augalų stovas, kurį mūsų interjero dizaineriai nutarė panaudoti vietoj naktinio staliuko – puikus išradingumo pavyzdys. Kartu su kitomis baltos spalvos detalėmis, šviestuvais ir tekstile jis padeda kurti vientisą ir jaukų miegamojo interjerą.
 
Priešingoje kambario pusėje, nei stovi spinta, įrengėme poilsio kampelį. Pagrindinis vaidmuo čia teko televizoriui, tačiau jis labai natūraliai įsiliejo į bendrą vaizdą: tamsus ekranas dera su skaitymo foteliu, o balta televizoriaus spintelė – su įrėmintomis nuotraukomis. Jos, beje, puikiai tinka ir pailsinti akis, prieš miegą pakėlus jas nuo televizoriaus.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

VÅRELD

lovatiesė, 230x250 cm, balta

49,99

Yra daugiau variantų

ANNAKAJSA

temdančiosios užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, smėlinė

89,99

Yra daugiau variantų

LINDBYN

veidrodis, 40x130 cm, balta

49,99

Yra daugiau variantų

SKAFTET

grindinio šviestuvo pagrindas, nikeliuotas

32 €

SIMRISHAMN

kabamasis šviestuvas su 3 lempomis, chromuotas/matinė balta stiklas

74,99

VINGMAST

šviestuvo gaubtas, 42 cm, virvių raštas smėlinė

34,99

LANTLIV

augalų stovas, 78 cm, balta

29,99

Yra daugiau variantų

HASVIK

stumdomųjų durų pora, 150x236 cm, baltai beicuoto ąžuolo raštas

149 €

Yra daugiau variantų
X