Ryškioms asmenybėms reikia ryškių namų. O mes tikime, kad spalvingo gyvenimo detalės geriausiai išryškėja ramiame baltos spalvos fone. Smalsu, kaip sukurti ryškų interjerą su baltais ir juodais baldais? Apžiūrėkite šią Meksikos kultūros įkvėptą virtuvę ir pasisemkite idėjų.
 

Iki pokyčių

Nors senoji virtuvė buvo pilna spalvų, jai vis tiek trūko kažko ryškaus ir savito – to vieno išskirtinio akcento, darančio namus namais. Kiekvienas mažos virtuvės kampelis buvo nukabinėtas asmeninėmis detalėmis, tačiau gyventojams norėjosi daugiau jaukumo, lengvumo ir įkvėpimo. Jo nepridėjo ir kampe stovintis senas valgomojo baldų komplektas, per ilgus metus praradęs savo žavesį ir patogumą.

Gražu, nes praktiška!

Kai kurie daiktai namuose turi vienintelę paskirtį – džiuginti akis ir būti gražūs. Tačiau dar geriau, kai meno kūriniais tampa praktiški, patogūs ir aiškią funkciją atliekantys sprendimai. Tai ypač aktualu, kai kalbame apie virtuvės erdvę. Todėl šioje virtuvėje mūsų interjero dizaineriai nusprendė suderinti grožį ir praktiškumą: ant tų pačių lentynų vietą atrado ir dekoratyvios detalės, ir maisto produktų indeliai. Su laiku tokią kompoziciją lengva keisti ar pildyti, nes baltame fone gražiai derės pačių įvairiausių spalvų ir formų daiktai.

Naujas valgomojo gyvenimas

Jei virtuvėje norite turėti ir valgomąjį, visų pirma įvertinkite, kiek erdvės jūs iš tiesų naudosite. Šioje virtuvėje įprastai valgo tik du žmonės, todėl didelio stalo ir daug kėdžių nereikėjo. Kad į svečius užsukus draugams ar vaikams vietos pakaktų visiems, parinkome ištraukiamąjį stalą, prie kurio patogu susėsti dviese arba keturiese. O ant sienos pakabinome papildomų kėdžių – kai nenaudojamos, jos užima visai mažai vietos.
 

Virtuvė su charakteriu

Virtuvėje, kurios visi baldai yra baltos arba juodos spalvos, akį traukia sodriai žalia, spalvingomis detalėmis išpuošta siena. Paveikslus ir dekoracijas, sukabintas ant skersinio, panorėjus galima pakeisti kitomis. O staltiesė ir užuolaidos yra puikus įrodymas, kad net ir kasdien naudojami daiktai gali virsti menu: tyčia parinkome audinius, kurie atrodo tarsi ištapyti vandeniniais dažais.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

INGOLF

kėdė, tamsiai ruda

59 €

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu, 1 l, skaidrus stiklas

2,99

Yra daugiau variantų

VATTENKRASSE

laistytuvas, 0.9 l, dramblio kaulo sp./auksinė sp.

11,99

KNOPPÄNG

rėmelis, 21x30 cm, juoda

3,99

Yra daugiau variantų

POKAL

stiklinė, 35 cl, rausva

1,29

Yra daugiau variantų

BURHULT

lentyna, 59x20 cm, balta

4 €

STENSUND

stalčiaus fasadas, 60x40 cm, balta

22 €

Yra daugiau variantų

UPPHÖJD

16 dalių stalo įrankių rinkinys, rausva

8,49

Yra daugiau variantų

RAMSHULT

atrama, 18x22 cm, juoda

5 €

Yra daugiau variantų

NORDVIKEN

išskleidžiamasis stalas, 74/104x74 cm, juoda

129 €

Yra daugiau variantų

STENSUND

durys, 60x80 cm, balta

39 €

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu, 0.5 l, skaidrus stiklas

1,99

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu, 1.8 l, skaidrus stiklas

4,29

Yra daugiau variantų

SKURUP

stalinis-sieninis šviestuvas, juoda

32,99
X