Šylantys orai įkvepia keisti ir gražinti namus, išnaudojant kiekvieną jų kampelį nuo sienos iki sienos ir netgi už jų. Ar galėtų būti geresnė vieta laukti vasaros nei jūsų balkonas arba terasa? Ir mes manome, kad ne.

Balkonas, kuriame gera bet kokiu oru

Patinka leisti vasaros dienas balkone? Norime, kad grynu oru ir maloniu poilsiu galėtumėte mėgautis kuo dažniau. Todėl siūlome mažą sprendimą, kuris leis tai daryti bet kokiu oru. Skėtis su pagrindu LILLEÖ/BRAMSÖN saugos jūsų pusryčius balkone ir tingias popietes ne tik nuo pernelyg kaitrios saulės, bet ir nuo lietaus.
 
 

Jūsų valgomasis gryname ore

Visai nesvarbu, kokio dydžio jūsų lauko erdvė, turbūt nėra nieko maloniau už pusryčius, pietus ar vakarienę joje. Pasikvieskite draugų, suburkite šeimą prie bendro stalo arba pasilepinkite „fika“ vienumoje – turime ne tik stalų ir kėdžių dideliam būriui svečių, bet ir vietą taupančių lauko baldų: nuo daugeliui prieinamų FEJAN iki sulankstomųjų TORPARÖ.
 
 

Geriausias draugas vasarą

Galite pasikliauti HYLLIS – kad ir kas nutiktų, šios tvirtos ir patvarios lentynos bus šalia. Sakysite, keistas būdas kalbėti apie baldą? Bet tai visiška tiesa: ieškant vietos daiktams balkone, prireikus tvarkingai sudėti sodo įrankius ar sumanius įsirengti nedidelį šiltnamį, HYLLIS kaskart bus jūsų paslaugoms. Lyg geriausias draugas ne tik šią vasarą, bet dar ilgai po jos.
 

Traukia sodo darbai?

Koks gi sodas ar balkonas be žalumos! Susikurkite savo žalią kampelį – lauko vazonai ir augalų stovai VITLÖK padės tai padaryti ir patyrusiems sodininkams, ir dar tik pradedantiems skirti gvazdikus nuo narcizų. O gal gamta norite džiaugtis ir uždarę balkono duris? Tuomet atkreipkite dėmesį į vazonus KLYNNON – jie pinti rankomis iš natūralaus bambuko, todėl kiekvieno išvaizda unikali.
 

Tik nepamirškite grindų

Grindys – tokia įprasta interjero dalis, kad kartais lengva pamiršti, jog būtent nuo jų prasideda namai. Grindų danga tarnauja kaip fonas jūsų turimiems baldams ir net visai nykų balkoną ar terasą gali paversti ypatinga vieta. Jei norisi greitų pokyčių ar vizualiai atskirti erdves, rinkitės lauko grindų dangas ALTAPPEN ir RUNNEN.
 
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

HYLLIS

lentyna, 60x27x140 cm, vidaus/lauko

18,99

HYLLIS

lentyna, 60x27x74 cm, vidaus/lauko

14,99

TÄRNÖ

lauko stalas ir 2 kėdės, juoda/šviesiai rudai beicuota (-s)

49,99

ALTAPPEN

lauko grindų danga, 0.81 m², šviesi pilka

9,99 / 9 vnt.

FEJAN

lauko kėdė, sulankstoma (-s) balta

12,99

LILLEÖ

skėtis, 150x100 cm, pilka

24,99

KLYNNON

vazonas, 9 cm, rankų darbo bambukas

3,99

Yra daugiau variantų

TORPARÖ

stalas, vid./lauko, 70x42 cm, balta/sulankstoma (-s)

34,99

SUNDSÖ

lauko stalas, 65 cm, pilka

39,99

BONDHOLMEN

kėdė su porankiais, lauko, pilka

90 €

RUNNEN

lauko grindų danga, 0.81 m², rudas beicas

24 € / 9 vnt.

Yra daugiau variantų

ASKHOLMEN

gėlių lovelis, šviesiai rudai beicuota (-s)

34,99

ASKHOLMEN

pinučiai, šviesiai rudai beicuota (-s)

24,99

BRAMSÖN

skėčio pagrindas, juoda

29 €

HYLLIS

užvalkalas / uždangalas, 60x27x74 cm, permatoma/vidaus/lauko

3 €

Yra daugiau variantų

TORPARÖ

balkono stalas, 50 cm, balta

19,99
X