Jei miegamasis – vienintelė vieta namuose, kuri priklauso vien jums, drąsiai elkitės savanaudiškai ir įsirenkite jį pagal save! Nesvarbu, erdvė didelė ar maža, vietos jūsų asmenybei čia tikrai atsiras.

Keletas mėgstamiausių daiktų

Nuo plakatų kolekcijos, kuri graži ir prasminga tik jums, iki paveldėto puodelių servizo, kurio niekam nevalia liesti – visi šie daiktai gali atrasti vietą miegamajame! O gal tai, ką labiausiai vertinate, yra visai ne daiktai? Jei daugiau džiaugsmo suteikia kokia nors veikla, miegamajame galite užsiimti ir ja. Pavyzdžiui, pasistatyti sofą, kuri puikiai tiks skaitymui ar ilgiems pokalbiams su draugais.
 

Išnaudokite kiekvieną kampelį

Miegamajame, kurio plotas nedidelis, rinkitės lovą su kojelėmis – tada dalį daiktų galėsite laikyti po ja. Dar geriau, jei ten laikoma daiktadėžė bus su ratukais. Tokią vakarais galėsite naudoti kaip naktinį staliuką, o ryte vėl pastumti po lova.

Parodyk, kas esi

Atvirų lentynų ir stalčių derinys – puikus būdas praktišką daiktų laikymo sprendimą paversti savo asmenybės atspindžiu. Šiame miegamajame spinta turi viską, ko reikia: ir uždarus stalčius bei dėžutes apatiniams ar kojinėms, ir atviras lentynas spalvingiems drabužiams, kuriuos norisi matyti kasdien.
 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

LACK

sieninė lentyna

30x28x190 cm balta

49,99

RIBBA

rėmelis

30x40 cm balta

5,99

Yra daugiau variantų

TRÄDKRASSULA

antklodės ir pagalvės užvalkalai

150x200/50x60 cm balta/mėlyna

5,99

BAGGEBO

spintelė su stiklinėmis durimis

34x30x116 cm metalas/balta

39,99

FREDVANG

lovadėžė-naktinis staliukas

59x56x18 cm balta

39,99

NÄVLINGE

priseg. taškinis LED šviestuvas

juoda

12,99

Yra daugiau variantų

MALMBÄCK

atvira lentyna

12x60 cm tamsiai pilka

4,99

Yra daugiau variantų
X