Kartą, seniai seniai, stovėjo tvirtovė... medyje. Tai kas, kad visai maža? Namelis medyje – puiki vieta vaikų vaizduotės žaidimams ir tiesiog poilsiui gryname ore. Šis, kurį matote nuotraukoje, šeimai tarnavo jau ne vienus metus, tad tikrai nusipelnė atnaujinimo.
Atėjo laikas pokyčiams!
Šis namelis šeimos kieme atsirado kaip vyriausio sūnaus žaidimų vieta. Dabar jis jau paauglys, tačiau kartais vis dar užsuka į savo tvirtovę pabūti su jaunesniu broliu ir draugais. Leisti laiką čia smagu, nes šalia yra laipiojimo sienelė ir čiuožykla, tačiau mes norime, kad namelis ir erdvė aplink jį taptų dar patrauklesni. Tad pradėkime.
Nėra vietos? Netikime.
Jei trūksta vietos tarp keturių namelio sienų, pramogų erdvę galima pratęsti lauke. Didelis lauko skėtis, keli patogūs krėslai, spalvoti pufai, vaikiškos kėdutės ir staliukas MAMMUT – viskas, ko reikia, norint įsirengti jaukią svetainę šeimos poilsiui ir iškyloms gryname ore.
Naujas viduje ir iš išorės
Jei imatės pokyčių namelio viduje, kodėl gi neatnaujinus ir išorinių sienų? Papuošę jas dirbtiniais augalais FEJKA, nameliui suteiksite daugiau gyvybės, o kartu apsaugosite slaptą tvirtovę nuo smalsių akių – natūralios augalijos fone ji taps beveik nematoma. Kad ilgai išliktų žalia, tokios sienos visai nereikės prižiūrėti. O jei norisi daugiau jaukumo ir ką nors palaistyti – ant namelio turėklų galima pakabinti lovelių su gyvomis gėlėmis.
Kas pažaidęs nepavalgo...
Visi žinome, kaip greitai gryname ore sukyla apetitas. Todėl, įrengiant ar atnaujinant žaidimų namelį medyje, reikėtų pagalvoti ir apie valgomąjį. Gal jam atsirastų vietos pirmame aukšte? Jums reikės: poros lauko poilsio krėslų BROMMÖ, jaukumo suteikiančių dirbtinių augalų ir tvirtos lentynos HYLLIS su užsegamu užvalkalu, po kuriuo vaišės ir indai bus saugūs bet kokiu oru. O valgomojo sienas gali atstoti dieninės užuolaidos – jos suteiks privatumo ir apsaugos nuo nekviestų svečių, pavyzdžiui, uodų ar skruzdėlių.
 
Asmeninė poilsio erdvė
Išrikiuokite žaislus ir mielas smulkmenas ant lentynų, kad visi matytų – tegul namelio interjeras būna ryškus, asmeniškas ir... Patogus. Čia tikrai neapsieisite be minkštų sėdmaišių, pufų ir pagalvėlių.
XXS dydžio vieta daiktams
Kai vietos užtenka vos keliems baldams, įprastas lentynas geriau keisti kompaktiškais sieniniais daiktų laikymo sprendimais. Perforuotosios lentos SKÅDIS, kurias galima papildyti kabliukais, spaustukais, lentynėlėmis ir kitais priedais, puikiai tiks įvairiems daiktams laikyti.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
MÅLA

flomasteriai

įvairių spalvų

2,29 / 12 vnt.

GESTALTA

figūrėlė

33 cm natūralios sp.

7,99

MAMMUT

vaikiškas stalas

48x Ø85 cm vidaus/lauko mėlyna

34,99

Yra daugiau variantų

MAMMUT

vaikiška taburetė

35 cm vidaus/lauko/oranžinė

7,99

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

kabliukas

2.5x6 cm balta

2 € / 5 vnt.

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

lentyna

28x9x3 cm balta

3 €

HYLLIS

lentyna

60x27x74 cm vidaus/lauko

12,99

HYLLIS

užvalkalas / uždangalas

60x74 cm permatoma/vidaus/lauko

3 €

Yra daugiau variantų

FEJKA

dirbtinis augalas

26x26 cm sieninis/vidaus/lauko žalia

2,99

HANNELISE

pagalvėlė

50x50 cm įvairių spalvų

7,99

FÖRENLIG

vazonas

26 cm vidaus/lauko balta

7,99

Yra daugiau variantų

LINDÖJA/OXNÖ

kabamasis lauko skėtis

265x Ø300 cm smėlinė

129 €

Yra daugiau variantų

BROMMÖ

lauko poilsio krėslas

49x92x88 cm rudas beicas

59,99

BUSSAN

sėdmaišis, vidaus/lauko

67 cm pilka

89,99

SKARPÖ

lauko krėslas

81x79x71 cm balta

44,99

SVARTÖ

skėčio pagrindas

99x11 cm tamsiai pilka

50 €

SKÅDIS

perforuotoji lenta

56x56 cm balta

12,99

Yra daugiau variantų

LUSTIGT

smiginis

55x55 cm

14,99

MÅLA

piešimo reikmenų dėklas

4x27 cm raudona

9,99
X