Kartą, seniai seniai, stovėjo tvirtovė... medyje. Tai kas, kad visai maža? Namelis medyje – puiki vieta vaikų vaizduotės žaidimams ir tiesiog poilsiui gryname ore. Šis, kurį matote nuotraukoje, šeimai tarnavo jau ne vienus metus, tad tikrai nusipelnė atnaujinimo.
Atėjo laikas pokyčiams!
Šis namelis šeimos kieme atsirado kaip vyriausio sūnaus žaidimų vieta. Dabar jis jau paauglys, tačiau kartais vis dar užsuka į savo tvirtovę pabūti su jaunesniu broliu ir draugais. Leisti laiką čia smagu, nes šalia yra laipiojimo sienelė ir čiuožykla, tačiau mes norime, kad namelis ir erdvė aplink jį taptų dar patrauklesni. Tad pradėkime.
Nėra vietos? Netikime.
Jei trūksta vietos tarp keturių namelio sienų, pramogų erdvę galima pratęsti lauke. Didelis lauko skėtis, keli patogūs krėslai, spalvoti pufai, vaikiškos kėdutės ir staliukas MAMMUT – viskas, ko reikia, norint įsirengti jaukią svetainę šeimos poilsiui ir iškyloms gryname ore.
Naujas viduje ir iš išorės
Jei imatės pokyčių namelio viduje, kodėl gi neatnaujinus ir išorinių sienų? Papuošę jas dirbtiniais augalais FEJKA, nameliui suteiksite daugiau gyvybės, o kartu apsaugosite slaptą tvirtovę nuo smalsių akių – natūralios augalijos fone ji taps beveik nematoma. Kad ilgai išliktų žalia, tokios sienos visai nereikės prižiūrėti. O jei norisi daugiau jaukumo ir ką nors palaistyti – ant namelio turėklų galima pakabinti lovelių su gyvomis gėlėmis.
Kas pažaidęs nepavalgo...
Visi žinome, kaip greitai gryname ore sukyla apetitas. Todėl, įrengiant ar atnaujinant žaidimų namelį medyje, reikėtų pagalvoti ir apie valgomąjį. Gal jam atsirastų vietos pirmame aukšte? Jums reikės: poros lauko poilsio krėslų BROMMÖ, jaukumo suteikiančių dirbtinių augalų ir tvirtos lentynos HYLLIS su užsegamu užvalkalu, po kuriuo vaišės ir indai bus saugūs bet kokiu oru. O valgomojo sienas gali atstoti dieninės užuolaidos – jos suteiks privatumo ir apsaugos nuo nekviestų svečių, pavyzdžiui, uodų ar skruzdėlių.
 
Asmeninė poilsio erdvė
Išrikiuokite žaislus ir mielas smulkmenas ant lentynų, kad visi matytų – tegul namelio interjeras būna ryškus, asmeniškas ir... Patogus. Čia tikrai neapsieisite be minkštų sėdmaišių, pufų ir pagalvėlių.
XXS dydžio vieta daiktams
Kai vietos užtenka vos keliems baldams, įprastas lentynas geriau keisti kompaktiškais sieniniais daiktų laikymo sprendimais. Perforuotosios lentos SKÅDIS, kurias galima papildyti kabliukais, spaustukais, lentynėlėmis ir kitais priedais, puikiai tiks įvairiems daiktams laikyti.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

GESTALTA

figūrėlė, 33 cm, natūralios sp.

6,99

MAMMUT

vaikiška taburetė, vidaus/lauko/oranžinė

10 €

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

perforuotoji lenta, 56x56 cm, balta

14 €

Yra daugiau variantų

SKÅDIS

kabliukas, balta

2 € / 5 vnt.

Yra daugiau variantų

LUSTIGT

smiginis

Ankstesnė kaina 17,99

14,99

SKÅDIS

lentyna, balta

5 €

HYLLIS

lentyna, 60x27x74 cm, vidaus/lauko

13 €

HYLLIS

užvalkalas / uždangalas, 60x27x74 cm, permatoma/vidaus/lauko

3 €

Yra daugiau variantų

HANNELISE

pagalvėlė, 50x50 cm, įvairių spalvų

8,99

FÖRENLIG

vazonas, 24 cm, vidaus/lauko balta

9,99

Yra daugiau variantų

SKARPÖ

lauko krėslas, balta

45 €

SVARTÖ

saulės skėčio pagrindas, tamsiai pilka

69 €

MÅLA

piešimo reikmenų dėklas, 35x27 cm, raudona

9,99

MÅLA

flomasteriai, įvairių spalvų

Ankstesnė kaina 2,99

1,99 / 12 vnt.

MAMMUT

vaikiškas stalas, 85 cm, vidaus/lauko mėlyna

Ankstesnė kaina 37,99

29,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.