Sakoma, kad prieš miegą geriau vengti įvairių prietaisų ir įrenginių. Bet kai kurie iš jų visai netrukdo, netgi priešingai – padeda užmigti ir gerai pailsėti. Be to, juos patogu valdyti, naudojant išmaniąją programėlę „IKEA Home smart“.

Kaip skamba geras rytas?

Šalia lovos pasistatykite belaidį garsiakalbį – muzika padės ne tik atsipalaiduoti prieš miegą, bet ir nubusti su gera nuotaika. Reikia tik prijungti prie namų interneto, ir galėsite klausytis dainų, radijo ar mėgstamos tinklalaidės.
 

Užuolaidos vietoj žadintuvo

Temdančiosiomis ritininėmis užuolaidomis galite sukurti jaukią prietemą ne tik naktį, bet ir paryčiais. Tiesiog nustatykite laikmatį išmaniojoje programėlėje „IKEA Home smart“ – užuolaidos pakils būtent tada, kai bus laikas kilti ir jums.
 
„Dulkių ir kitų ore sklandančių dalelių galima aptikti kiekvienuose namuose. Nuo namų oro priklauso net ir miego kokybė, todėl valyti jį būtina. Ypač dabar, kai viduje praleidžiame tiek daug laiko.“
IKEA prekių dizaineris David Wahl

Geras miegas jūsų rankose

Susiekite namų įrenginius su išmaniąja programėle „IKEA Home smart“ ir nuotolinio valdymo įtaisu. Taip ritinines užuolaidas, garsiakalbius ir apšvietimą galėsite valdyti tiesiai iš lovos.

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

FYRTUR

šviesos nepral. ritininė užuolaida, 140x195 cm, išmanusis be virvelės/veikia su baterijomis pilka

179 €

Yra daugiau variantų

TRÅDFRI

belaidis šviesos reguliatorius, išmanusis balta

8 €

DYTÅG

užuolaidos, 2 vnt., 145x300 cm, balta

79,99

Yra daugiau variantų

FÖRNUFTIG

oro valytuvas, 31x45 cm, balta

59,99

IVAR

lentyna su durelėmis, 89x30x124 cm, pušis

119 €
X