Prieškambaris – viena dažniausiai lankomų namų vietų, kuri kas rytą išlydi mums išeinančius ir pasitinka grįžtančius. Tačiau patogiai įrengtas prieškambaris gali padėti ne tik greičiau susiruošti, bet ir gyventi tvariau. Atraskite jame vietos atliekų rūšiavimo dėžėms ir atlaisvinsite virtuvę, o kasdien praeidami pro rūšiuojamas šiukšles, išsiugdysite įprotį dažniau jas išnešti!
Maži, bet sumanūs namai
Kuo mažesni jūsų namai, tuo geriau, nes gyvendami tokiuose, galite kruopščiai apgalvoti kiekvieną interjero sprendimą. Be to, tenka pripažinti, kad nedidelio ploto būstai kur kas taupesni, o tinkamai įrengus, gali atrodyti nė kiek ne prasčiau už erdviuosius. Sumaniai išnaudokite turimą plotą: atlaisvinkite grindis ir daiktus laikykite lentynose ant sienų, o rinkdamiesi spalvas, apsiribokite keliomis, geriau – šviesiomis, nes jos vizualiai didina. Pirmenybę teikite natūralioms medžiagoms ir tvariems bei taupiems LED apšvietimo sprendimams.
Tvarumas ir tekstilė
Gyvenant šalyje, kur žiemos šaltos, o šildymas gana brangus, norisi ieškoti tvaresnių ir taupesnių sprendimų. Vienas jų – interjerą puošti ir šildyti tekstile. Storas kilimas sulaikys nuo grindų sklindančią vėsą, o užtrauktos užuolaidos padės išsaugoti šilumą kambaryje ir nepraleis šalčio iš lauko.
Geriausios mintys gimsta virtuvėje
Todėl pasistenkite, kad joje netrūktų erdvės ir įkvėpimo, o kasdien naudojamus daiktus būtų lengva pasiekti. Virtuvėje, ant sienos, galite įsirengti patogų kampelį mėgstamiems receptams, pirkinių sąrašams (pirkdami tik tai, ko reikia, nešvaistysite maisto), ir medžiaginiams pirkinių krepšiams, kurie lengvai tilps rankinėje ir padės sumažinti plastiko atliekų.
Ant virtuvinės sienelės ar skersinių atsiras vietos ir vazonams su prieskoniniais žalumynais. Juk patogu, kai, ruošiant maistą, viskas po ranka. Be to, gyvi augalai valo namų orą, tad nauda bus dviguba.
Kai svarbus kiekvienas lašas
Paklausti, kur namuose išnaudoja daugiausia vandens, dauguma žmonių atsakytų, kad maudydamiesi vonioje. Bet ar kada susimąstėte, kiek jo kasdien išleidžiate virtuvėje, prausdamiesi rankas, plaudami indus ar maisto produktus? Kaip tik dėl šios priežasties visi IKEA vandens maišytuvai turi srovės stiprumą reguliuojančius aeratorius, kurie padeda išleisti net iki 30 proc. mažiau vandens.
Dar vienas būdas tausoti vandenį virtuvėje – vaisius ir daržoves plauti dubenyje ar užkimštoje plautuvėje, o indus – indaplovėje. Turėdami ją, sunaudosite kur kas mažiau vandens, nei plaudami indus rankomis.
Apgalvota iki smulkmenų
Įrenginėjant virtuvę, planavimo etapas pats svarbiausias. Kuo geriau viską apgalvosite iš pradžių, tuo patogiau bus gyventi paskui. Tinkamai išdėstyti baldai ir patogi atliekų rūšiavimo sistema pastebimai palengvins kasdienius ruošos darbus.
Viskam sava vieta
Tvarka namuose ir vidinė ramybė – beveik neatsiejamos. Kai visi daiktai turi savo vietą, jų paieškos trunka kur kas trumpiau, o ir progų susinervinti – mažiau! Tad prieškambaryje galite laikyti viską, ką norisi rasti greitai. Pavyzdžiui, pirkinių krepšį ar daugkartinius maišelius, kurių prireiks, renkantis sveriamuosius produktus parduotuvėje.
Daugiau tvarkos – mažiau švaistymo
Argi nebūtų puiku, jei visos maisto atsargos tvarkingai tilptų sandėliuke ir virtuvės spintelėse? Žinoma, būtų! Laikydami produktus po ranka ir kasdien matydami, ko dar turite, neleisite maistui sugesti. Ir ši taisyklė tinka ne tik konservams. Birius produktus taip pat verta laikyti stikliniuose induose ar skaidriose dėžutėse, kad neprasprūstų pro akis. Rekomenduojame indus KORKEN – jie pagaminti iš 40 proc. perdirbto stiklo, o sandarus dangtelis padeda išsaugoti maisto produktų kvapą ir skonį ilgiau.
Genialu, kas paprasta
Jei norite gyventi tvariau ir tausoti vandenį visuose namuose, IKEA'oje rasite ne tik virtuvinių, bet ir vonios vandens maišytuvų su aeratoriais. Vonios kambaryje taip pat pravers pastatoma ar pakabinama drabužių džiovykla. Turėdami tokią vietoj elektrinės džiovyklės, padarysite gerą darbą planetai ir sunaudosite mažiau elektros energijos.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BOSJÖN

virtuvinis vandens maišytuvas, juodos sp. šveistas metalas

129 €

Energy efficiency class
Gaminio informacijos lapas

Yra daugiau variantų

KNAGGLIG

dėžė, 23x31x15 cm, pušis

9,99

Yra daugiau variantų

FYRESDAL

kušetės rėmas, 80x200 cm, juoda

199 €

MÖLLEKULLA

stalviršis, 186x3.8 cm, ąžuolas/lukštas

195 €

Yra daugiau variantų

HEMNES

vonios lentyna, 74x25x198 cm, balta

199 €

KORKEN

indas su dangteliu, 0.5 l, skaidrus stiklas

1,99

Yra daugiau variantų

KORKEN

indas su dangteliu, 1.8 l, skaidrus stiklas

4,29

Yra daugiau variantų

SORTERA

atliekų rūš. dėžė su dangčiu, 37 l, balta

9,99

Yra daugiau variantų

KORKEN

butelis su kamščiu, 1 l, skaidrus stiklas

2,49

KUNGSFORS

sienelė, nerūdijantis plienas

20 €

INTRESSANT

prieskonių malūnėlis, 27 cm, akacija

14,99

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, vidaus/lauko/kabantis

3,99

IVAR

spintelė su durelėmis, 80x83 cm, balta

99 €

KUNGSFORS

krepšeliai, 2 vnt., natūralios sp.

5,99

KUNGSFORS

magnetinis segtukas, nerūdijantis plienas

5 € / 3 vnt.

Yra daugiau variantų

MURVEL

batų tvarkyklė, 14x14x24 cm, pilka

0,50 / 1 vnt.

OKUVLIG

šiaudeliai ir šepetėliai, bambukas/palmė

4,99

METOD/MAXIMERA

pastat spintelė/2 priek/3 stalč, 60x37 cm, balta/Bodarp pilkai žalia

200 €

Yra daugiau variantų

KNIXHULT

kabamasis šviestuvas, bambukas/rankų darbo

49,99

EKOLN

skysto muilo dalytuvas, tamsiai pilka

4,99

Yra daugiau variantų

SKURUP

kabamasis šviestuvas, 38 cm, juoda

19,99

Yra daugiau variantų

SORTERA

atliekų rūš. dėžė su dangčiu, 60 l, balta

12,99

Yra daugiau variantų

BORGHAMN

rankena, 426 mm

15 € / 2 vnt.

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.