Ar kada svajojote leistis į tikrą nuotykį, kuriame būtų smagu ir vaikams? Kaip tik tokį savo namuose organizuoja anūkų laukiantys seneliai. Kartu su mintimi nustebinti mažuosius pora nusprendė nusidžiuginti ir patys – po ilgo laiko pagaliau atnaujino balkoną. Štai taip ir gimė paslaptinga lobių sala vaikams bei jauki poilsio vietelė seneliams, kurioje savaitgaliais netrūks žaidimų, o jiems praėjus bus gera dviese gerti saulę ir sveikus kokteilius (gal net su agurkais), klausytis paukščių melodijų krioklių ar mėgautis egzotiniais patiekalais.

Daugiau informacijos apie ASKHOLMEN ir kitus lauko baldus rasite pirkėjo gide.
Saulės paskanintos vaišės
Pakvieskite saulę ant pietų stalo ir nuspalvinkite jį ryškiomis spalvomis. Indai ir aksesuarai iš serijos SOMMAR 2019 sukurs skanią šventę akims, tad laukiant svečių beliks pasirūpinti geriausiais salos receptais.
Tegu namai atgyja
Gyvybės pasiilgusius namus papuoškite augalais FEJKA. Su jais lengvai sukursite mažą oazę ar įspūdingo dydžio džiungles, kurios žaliuos net ir nelaistomos.
Žaidžiame slėpynes
Kai reikia daugiau vietos nuotykiams, paslėpkite netvarką ant lauko lentynų LÄCKÖ. Jos bus puiki slėptuvė ne tik balkone laikomiems daiktams, bet ir saldiems lobiams.
Šokoladinis, bet ne įdegis. Kas?
Jų forma primena dėlionę, o saldų skonį išduoda tobulas įdegis. Atspėkite, kas jie, ir tegu lobių paieškos prasideda! Po visą balkoną išsislapstę šokoladiniai zuikiai VÅRKÄNSLA jau nekantrauja, kada bus surasti.
Kai lobių sala ištuštėja
Nuotykių ieškotojams apleidus salą, jos nuolatiniai gyventojai gali mėgautis ramiu poilsiu dviese: godžiai kvėpuoti grynu oru prie lauko stalo ASKHOLMEN ar minkštai įsitaisyti ant pagalvėlių HÅLLÖ.
Saulėta nuotaika dieną ir naktį
Smagu prarasti laiko nuovoką, kai saulė šviečia visą parą. Tuomet ir pokalbiai užsitęsia ilgiau, ir grožėtis vakaro dangumi daug maloniau. Norite, kad ši nuotaika tęstųsi amžinai? Saulės įkrauti šviestuvai SOLVINDEN ją spinduliuos dar ilgai po saulėlydžio.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

FEJKA

dirbtinis vazoninis augalas, 9 cm, raudonėlis

3,99

ASKHOLMEN

lauko stalas ir 2 kėdės, šviesiai rudai beicuota (-s)

109 €

LÄCKÖ

lentyna, lauko, 61x160 cm, pilka

39,99

RUNNEN

lauko grindų danga, 0.81 m², rudas beicas

24 € / 9 vnt.

Yra daugiau variantų

ASKHOLMEN

lauko kėdė, sulankstoma (-s) šviesiai rudai beicuota (-s)

35 €

ASKHOLMEN

lauko stalas, 60x62 cm, sulankstoma (-s) šviesiai rudai beicuota (-s)

39 €
X