Per šių metų šventes daugiau laiko praleisime namuose, tad tikrai norėsis, kad jie būtų kuo jaukesni ir puošnesni. Jei per Kalėdas planuojate pasikviesti gimines ar draugų, štai keletas idėjų, kaip galite padengti vakarienės stalą, kad visi – įskaitant ne tik svečius, bet ir jus pačius – liktų sužavėti.


 
Sočios švediškos Kalėdos
Kalėdų stalas turėtų būti ne tik puošnesnis, bet ir gausesnis vaišėmis nei įprastai. Todėl laukdami žiemos švenčių švedai nuo tamsos ir šalčio slepiasi namuose, kur visi kartu gamina bei mėgaujasi sočiais šventiniais skanėstais. Ant švediško Kalėdų stalo visada rasite vaisinio gėrimo, pagardinto migdolais ir razinomis, purių bandelių su šafranu, cinamonu ir imbierinių sausainių. Smalsu paragauti? Su vaišėmis VINTERSAGA tradicines švediškas Kalėdas galite susikurti ir savo namuose.
Sena naujai
Šiais metais seniai turimi ar paveldėti indai madingi kaip niekad anksčiau. Tad iškraustykite indaujas, apieškokite sodo namelius ir atgaivinkite seną servizą dengdami šventinį stalą. Rastus indus papildę keliais naujais, ryškesniais akcentais, galite pasiekti labai įspūdingų rezultatų. Senelės porcelianas puikiai derės su modernaus dizaino kavinuku-arbatinuku UPPHETTA, o raštuotos lėkštės ant stalo kilimėlių VINTER 2020 atsiskleis visu gražumu.
Tvariau ir natūraliau
Jei ieškote tvaresnio sprendimo Kalėdoms namuose, pasitelkite natūralias medžiagas ir papuošimus iš gamtos. Pagyvinkite šventinį stalą miške rastais kankorėžiais ar šakelėmis, eglutės žaisliukus išsikepkite patys (jei kartais nepavyktų, jų galite įsigyti pas mus), o įprastą dovanų popierių iškeiskite į natūralaus džuto maišelius VINTER 2020, kuriuos išpakavus dovanas bus galima panaudoti dar kartą.
Saldūs papuošimai
Kalėdiniais saldumynais VINTERSAGA dailiose raudonos spalvos pakuotėse galite ne tik nudžiuginti smaližius, bet ir papuošti namus. Dėžutė su imbieriniais sausainiais ir butelis vaisinio gėrimo šalia ryškaus žibinto ar žydinčios puansetijos – puiki dekoracija svajojantiems apie tradicines raudonas Kalėdas!
 

 

Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
POKAL

stiklinė

14 cm

0,49

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

puodelis

9 cm

1,99

Yra daugiau variantų

BEGÅVNING

stiklinis gaubtas su pagrindu

26 cm

12,99

Yra daugiau variantų

ROMANTISK

padėklas

39x52 cm balta

7,99

PROPPMÄTT

pjaustymo lenta

27x38 cm

6,99

Yra daugiau variantų

IKEA 365+

dubenėlis

3x Ø9 cm balta

2,99 / 2 vnt.

Yra daugiau variantų

VARDAGEN

orkaitės indas

23x6 cm tamsiai pilka

9,99

Yra daugiau variantų

STRIMMIG

desertinė lėkštė

Ø21 cm pilka

1,99

Yra daugiau variantų

UPPLAGA

desertinė lėkštė

Ø22 cm balta

2,49

Yra daugiau variantų

VINTERSAGA

vaisių skonio gėrimas

750 ml

0,99

UPPLAGA

desertinė lėkštė

Ø22 cm balta

2,49

Yra daugiau variantų

UPPLAGA

lėkštė

Ø28 cm balta

3,99
X