Norint užsidegti žvakių ar nupūsti dulkes nuo gražiausios žvakidės, nebūtina laukti ypatingos progos. Tamsus ruduo jau savaime yra priežastis ilgėtis jaukumo ir pripildyti namus šviesos. Tad pirmyn.
Artimiesiems atminti
Pirmosiomis lapkričio dienomis su meile prisimename artimuosius, kurių jau nėra su mumis. Jei su šeima laikotės šios gražios tradicijos ir norite, kad atminimui uždegtos žvakės rusentų ilgiau, kartu su jomis pastatykite žibintų ROTERA. Jie tinka naudoti lauke ir puikiai apsaugo nuo vėjo.
Pakeliui namo
Naudodami žibintus BORRBY, gražiai nušviesite taką iki savo namų. Tereikia išrikiuoti kelis žibintus į eilę prie takelio ir į kiekvieną įstatyti po forminę žvakę. Degančios žvakės rodys kelią jūsų svečiams ir labai pravers tamsiais vakarais.
Šviesu lauke ir namuose
Šviesos diodų žvakės GODAFTON šviečia tarsi tikros, tik yra saugesnis pasirinkimas, ypač turint vaikų. Jos apšvies bet kurią namų kertelę, nekeldamos gaisro pavojaus. LED žvakės tinka naudoti ir lauke, be to, turi įmontuotą laikmatį, kuris automatiškai įjungia šviesą tuo pačiu metu kasdien ir išjungia po 6 valandų.
Trūksta tik žvakių
Jei jaučiate, kad jūsų šventiniam dekorui dar kažko trūksta, prisiminkite žvakes. Įvairių dydžių bekvapių žvakių FENOMEN skleidžiama šiluma ir hipnotizuojantis liepsnos mirgėjimas gali tapti esminiu jūsų stalo ar namų akcentu.
Kitoks Advento vainikas
Žvakidė VINTERFEST tinka paprastoms ir skridininėms žvakėms. Pakabinta virš šventinio stalo, jis padės sukurti ypatingą vakaro nuotaiką, o jei pastatysite stalo centre – žvakidė su keturiomis žvakėmis bus puiki alternatyva tradiciniam Advento vainikui.
Taip kvepia laimė
Kai norisi sukurti ypatingą atmosferą namuose ar tiesiog atsipalaiduoti vienatvėje, palepinkite save gaiviais ir tonizuojančiais aromatais. Kvapioji žvakė su 3 dagčiais VINTERFEST pripildys namus harmoningo, gaivaus medienos, levandų ir citrinų kvapo. O kai žvakė išdegs, indelyje galėsite laikyti įvairius mažmožius.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą
  • Newly listed

FENOMEN

bekvapės žvakės, 5 vnt., natūralios sp.

Ankstesnė kaina 5,99

4,99

Yra daugiau variantų

GLIMMA

bekvapė skridininė žvakė

Ankstesnė kaina 5,99

4,99 / 100 vnt.

FENOMEN

bekvapės žvakės, 5 vnt., balta

Ankstesnė kaina 5,99

4,99

Yra daugiau variantų

BORRBY

forminės žvakės žibintas, 28 cm, vidaus/lauko juoda

5,99

Yra daugiau variantų

BORRBY

forminės žvakės žibintas, 28 cm, vidaus/lauko balta

5,99

Yra daugiau variantų
X

Pranešimas apie pasikeitusį likutį

Pirmieji sužinokite, kada jūsų norima prekė [itemName] vėl bus prekyboje.

Puiku! Dabar tiesiog laukite pranešimo.

Kai prekės [itemName] likutis sandėlyje bus pakankamas, pranešime jums el. paštu.