Nauji metai – nauja pradžia ir pats laikas pradėti laukti pavasario! Švarinimosi sezonas artėja, todėl visiems, svajojantiems apie gaivius namus, pristatome kolekciją BORSTAD – lengvesnį ir labai elegantišką būdą tvarkytis, kurį įkvėpė senos tradicijos bei laiko patikrintas užmiesčio stilius.
Po žiemos ateina tvarka
Per žiemos sezoną namuose prisikaupė nereikalingų, vietos neturinčių daiktų? Atlaisvinti erdvę artėjančiam pavasariui ir imtis tvarkos jums padės švaros prekės BORSTAD, pagamintos iš natūralių medžiagų: kietmedžio, kedro medienos, metalo, rotango ir drobės.
Plieninę skalbimo vonelę galima naudoti ir kitiems tikslams, pavyzdžiui, kaip kibirą grindims plauti, dubenį bulvėms skusti ar pėdoms mirkyti.
Rūpindamiesi savo daiktais, rūpinatės planeta. Medinis batų šepetys padės prižiūrėti avalynę, kaip tai buvo daroma senovėje, o metalinė dėžė atlaikys ilgus metus dažno naudojimo.
Lengva mėgautis gaiva
Krepšelis su levandomis spintoje ant pakabo ar patalynės stalčiuje skleis malonų aromatą, o kedro kaladėlės apsaugos drabužius bei švarią patalynę nuo kandžių. Šis būdas atrastas prieš daugelį metų ir vis dar veiksmingas.
Švariems ir tvarkingiems namams
Tvarkantis praverstų pagalba? Dėklas su kišenėmis mobiliesiems telefonams, raktams ir kitiems smulkiems daiktams laikyti – talpus, puošnus ir tvirtas, todėl galėsite naudoti daugybę metų.
Džiovyklos kaip ši buvo naudojamos užmiesčio namuose Skandinavijoje. Jos skersiniai pakankamai stori, kad ant drabužių neliktų ryškių lenkimo žymių, o pati pagaminta iš neapdorotos medienos, todėl laikui bėgant taps dar gražesnė.
Su šiuo pintu rankų darbo krepšiu suteiksite namams užmiesčio stiliaus žavesio ir turėsite daugiau vietos patalynei, rankšluosčiams ar skalbiniams.


Rūšiuoti pagal: Rekomenduojamas
  • Rekomenduojamas
  • Prekės kategorija
  • Kainą nuo mažiausios
  • Kainą nuo didžiausios
  • Pavadinimą

BORSTAD

purkštukas, 75 cl

2,49
X